Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. "Daca stii s-o faci sa si rada si sa se simta bine cu tine, treaba e pe jumatate rezolvata. " Aici ar fi mai la frumos! Restul e asa mai la invarteala
  3. Vizitat azi! Recenzie: Aseară când eram pe forum mă gândeam ce fată să vad astăzi și aveam câteva în gând, dar am zis din întâmplare să intru pe topicul Paulei și am luat pagină cu pagină. Mi a plăcut mult din poze și mi plac fetele mici de înălțime (este o preferință personală) și a doua zi m am prezentat la ușa ei în jurul prânzului. Aspect: fata este frumoasă! Are un aspect îngrijit și mi a plăcut foarte mult părul ei negru și lung, precum și buzele (cu acid cred, sper să nu greșesc, îmi cer scuze în acest caz - posibil așa să fie ale ei), dar, CEL MAI MULT, și vă zic că m am mirat încât i am spus și ei că nu credeam că ascunde asa sâni frumoși și pufoși sub rochie (eu sunt nebun dupa sâni, dar așa sâni frumoși n am mai văzut/atins/gustat). igienă excelentă; mirosea a parfum subtil; mi a rămas parfumul ei pe piele dupa ce am plecat și m au trecut iarăși fiorii când mă îndreptam spre casă :)) Acțiune: am optat pentru un OP și la NP am făcut doar doggy, fiindcă eram foarte excitat și am vrut să termin așa, n am putut să mă abțin oralul il face foarte bine; te întreabă înainte cum preferi și după indicațiile mele mi a oferit un oral excelent, deci clar se poate mula pe preferințele voastre și ține cont de tot ce îi spuneți! la NP doar doggy, e poziția mea preferată, deci momentan nu pot să mi dau cu părerea foarte bine! Cadou: 200 lei/30 min Sinteză: mi a plăcut experiența avută cu ea și pentru mine este de revenit; imi plac sânii ei și clar aș vrea să i gust din nou :)); pentru mine a fost memorabil este pro client și are grijă să ai o experiență plăcută și să te simți cât mai bine în prezența ei igienă foarte bună și servicii excelente de revenit Mențiune: aceasta este strict părerea mea personală legat de ce am trăit la momentul respectiv; take it with a grain of salt, try it yourself✌🏼 Mulțumesc pentru tot, Paula!🙌🏼
  4. E bine că nu ai uitat... e un model de urmat 😂
  5. Cu o floare nu faci primăvară, dar îi poți face ziua mult mai frumoasă unei femei🫠❤️ Cei mai minunați clienți eu îi am 🫠🥰🤭 vă mulțumesc din suflet 🥹💋 Nani bun tuturor❤️😴
  6. 🤣🤣🤣 mi_ai dat teroare cu fomnu asta calm Nu am uitat 🤣🤣🤣
  7. 🤭
  8. ❌Indisponibilă în această seară ❌Va aștept pe whp pt programările de mâine ❤️Pupi💙
  9. 🚨 Disponibilaa 🚨 IMG_20260521_220814.jpg.d46f021245c076115aff09e1f6664c1e.jpg

  10. Daca tot. Cum e cu limbile astea? Eu sunt un nepriceput, m-am mai si avantat, dar in linii mari nu am vrut sa dau . Dar, limbile sunt si placere personala, sau sunt mai mult pentru partenera? @Darth4 tu cum zici, limbile pe care le dai iti produc si tie placere, sau e doar pentru fata? Nu prea cred ca e doar pentru fata! Deci @cozonaq7 tu esti mai ca mine, nu prea ne intereseaza sa dam limbi vrem altfel de actiune. Dar nici sa critici limbistii
  11. Și eu mai folosesc câteodată AI. Când am o discuție unde simt ca am dreptate și sa îmi pună ordine în idei 😁
  12. Tot nu esti tu convinsa 😅😂
  13. Si anunturile de pe publi 🤣 Fetele acestea folosesc chatgpt/gemini mai mult decat departamentul meu de la munca 🤣
  14. Si anunturile de pe publi 🤣 Fetele acestea folosesc chatgpt/gemini mai mult decat departamentul meu de la munca 🤣
  15. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/in-spate-la-garison-confirm-pozele/f619ddg4e79575d32ieefh176665ih2e.html A fost cineva la dânsa să știm dacă merită sau nu vizitată
  16. hunterwhore

    Ely 0721458394

    La ce limbaj folosesti.........nu stiu cit de mult o duci prin Alba,..............asteptam sa fii mai grijulie la vorbe, limbaj mai dulce.............vorbele astea de birjar..............asa se zice pe la noi........nu prea atrag oamenii............spor si ciocane tari sa aveti, pentru fete faine.
  17. Disponibilă până la 01:00
  18. No cine stie. Cred ca ea nu ar folosi asa ceva. Doar parerea mea despre ea! Mi se pare o fata foarte sincera, foarte faina ca si persoana, si sper sa nu fiu naiv Dar nu cred ca sunt
  19. Cred că eu fac recenzii, în timp ce tu aberezi!
  20. Dacă cumva o să ajung la tine și sper că ajung numa manele ascultăm!! 😂
  21. tocmai pt ca nu l folosești nu il recunoști daca ai știi câte fete il folosesc pt textele motivaționale de pe topice 🤣🤣
  22. Ba da 😃
  23. Bine . Te cred 🫢
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare