Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Iț ok!👌 Știu pe cineva care vineri a avut două vizite, ieri și-a futut "vecina", astăzi nu știu ce-a făcut, n-am vb încă cu el. 🤣
  3. Va salut!A folosit cineva si site-ul bursa placerilor sau doar de pe publi24?sunt cateva escorte care merita o vizita dar nu au recenzii de pe numarul de telefon
  4. Cumva vrei să prind pokemon i? 😂😂
  5. Crește inima în mine când văd și alți "defecți". Bv colegu'! 👌
  6. Astăzi: ștrand și păsărică. Mâine: muncă toată ziua🤦‍♂️
  7. Nesătulule 😂
  8. @al3x89 NU AI CUM. Eu am căzut de două ori în ispită astăzi 😂
  9. Uite hottie si @EmaDelice care ar fi zone foarte preferate in Cluj. Practic ar fi una, asa la preferat (dupa parerea mea). E zona Iulius Mall. Pentru mine cele mai faine locatii sunt pe strada Galati (chiar langa Iulius , nr. 2 e preferata mea, nr. 6 e tot acolo , sau Dunarii). Sau alte locatii apropiate de Iulius cum ar fi Viva City (aici multi au ceva probleme cu parcarea si cu portarul, nu cu fata ), sau alt exemplu Teodor Mihali 39-43 si mai sunt .
  10. 🤭
  11. 🎀🎀Buna dragilor!🎀🎀 Maine voi fi disponibila între 08.00-22.00. Voi mai ramane doar câteva zile in Iasi Va aștept! Pupici 😘😘😘😋😋😋
  12. Cătare este termenul corect! În sensul de țintă, țintite! 😊😊😊
  13. Atunci răspunde-i tu cu cea mai mare sinceritate lui @al3x89: NU AI CUM! 😜🤣
  14. Noroc, urmează să fac o excursie cu prietenii în sicilia, voiam să știu dacă aveți ceva recomandări . mersi
  15. Eu fix începutul l-am ratat, aveam impresia că începe la 5 cursa, nu știu de ce 🤷🏿 Am zis și eu așa.... mă gândeam că știi deja că nu a câștigat. Trece printr-o perioadă proastă rău, nu știu când (și dacă) o să câștige vreo cursă. La începutul sezonului, speram să se bată la titlul 🥲
  16. 🫣 Fuck 🙄
  17. Disponibila până la ora 02
  18. Nu, am terminat-o pe toată. 😁
  19. Am vrut să mă delogez dar nem reușit 😂 😂 😂. M-am gândit la fetele de aici mai am ce vizita 😎
  20. Sperăm să alegi prima variantă.🙄 Personal, nu-ți pot da un răspuns la dilema ta. 😅 N-ai treabă? 🙄😂
  21. De DG poți, de fetițe, ba😁E prea bună pizda
  22. Dă-l naibii de DG (sorry @rodan) 😂
  23. Adică până joi inclusiv?
  24. De dg sau de curve? 🤨
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare