Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Raspunzi tu pe whatsapp? 😂😂😂😂 si cand te gandesti ca selectiv ai raspuns unora de ti-au dat teapa….
  3. Mulțumesc pentru recomandare!
  4. Bună!🥰 Te așteptăm cu drag la noi. Ca și locații bune poți să cauți ceea ce ține de B-dul Transilvaniei. Cam tot este ok în general. Așadar te așteptăm! 🤗
  5. Programul meu în această seară sa terminat 🥰❤️ Mâine voi mai fi în oraș până la ora 15:00 Voi începe programările de la 10:00 Vă 😘
  6. Exact cum a zis colegul mai sus , Dem Radulescu -zona noua , blocuri noi Te asteptam si la Valcea 🤗🤗🤗🤗
  7. Toate anunțurile cu mature de azi sunt false în spate se afla 2 tigaci urile de mori si cu vocabular vulgar si preturi de dive ,se perinda intre alba lugoj deva
  8. Sa stii, ca pe publi, in Timisoara, sunt constant mai multe fete faine decat sunt pe forum. Cu meniul mai complet, fara 1000 de extra-uri, si la preturi chiar decente. Mi se pare ca s-a inversat "cantarul", acum de abia mai gasesti 3 fete ok pe forum, pe cand colo pe publi...gasesc mai multe ok cam oricand. Si fara sa ma programez cu 3 ani inainte. Nu, aici gresesti. E din cauza ca platesc si se face cum vor ele. E atat de simplu.
  9. Mâine la ora 19:30 voi fi în oraș inclusiv până vineri Seara plăcută vă dor ❤️😍🥰
  10. Dacă prin rebranding înțelegi o prezentare nouă, atunci poate. 😄 Dar identitatea și ideile rămân aceleași, indiferent de numele contului. 😉
  11. Adică ești un rebranding ? 🫢😂
  12. Nu contează de cât timp e înregistrat cineva, ci dacă are sau nu ceva relevant de spus. 😄
  13. Eu zic parerea mea,1 solist ca la Argentina.
  14. tu fiind cine ? 😂 ca ai 30 de min de când te ai înregistrat
  15. Încerc pe cat posibil sa ajung și la voi , e bine de știut ca locație , vă pup 😅🥰
  16. Eu am expus o situație Acum ca de ce așa ca de ce nu altfel ,ne lungim până mâine cu discuția 🫢
  17. Eu nici nu i mai bag in seama pe latraii ăștia care trăiesc pe forum . Sfatul meu,când vezi recenzii de la aia 4 5 ,, e un semn că trebuie să ocolești :))). Eu am întâlnit ,văzut ,auzit ,multe lucruri , cat de insistenți pot fi unii de aici , mesaje peste mesaje..video uri trimise,,băgari de seamă ,invitații la plaja ,la vin la etc etc .. un fraier chiar își luase block de fata cu mine🤣🤣🤣 zicea femeia " uite și tu exemplu de bărbat !" 🤣🤣🤣
  18. Aici cred că este principala nemulțumire a multora. Din cauza unor persoane care nu pot purta o discuție civilizată, regulile devin mai restrictive pentru toată lumea. Înțeleg de ce există aceste măsuri, dar uneori se pierde și posibilitatea unui dialog decent, în care ambele părți să își poată susține punctul de vedere fără atacuri și fără scandal. Un echilibru între moderare și libertatea de exprimare ar fi probabil soluția ideală.
  19. Locația cum este?
  20. 1.55 înălțime, 50 kg și forme pline (sâni naturali, mărimea 2). 😁
  21. E mult spus stresată 🫢 Eu am mai spus și repet .. dacă omul e ok userul contează mai puțin 🫢
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare