Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Și noi care speram la femei top dar din păcate tot de wc-uri avem parte... Să trăiești fratele @Badboyinbed și restul care inca mai țin forumul activ pe Tg-Jiu o sa reîncep și eu activitatea pentru o scurtă perioadă de timp dar când vom avea ce fute... Până atunci urmăresc din umbra ce se întâmplă pe aici spor la toată lumea și să de-a domnu să ne vina și nouă femeile alea bune pe care sunt convins că mulți le așteptăm de ani de zile👍
  3. Colega are cont pe forum, mai multe poze cu ea poți pune ?
  4. Am platit. Rog activare, multumesc.
  5. 🍓 Bună, sunt Emma 🍓 Pentru următoarele 7 nopți – din 13 august până pe 20 august – îmi voi petrece serile la Cortina North Residence! Dacă vrei să te răsfeți și să te bucuri de compania mea, sunt aici pentru tine… să-ți aduc zâmbetul pe buze și să-ți îndeplinesc dorințele cele mai frumoase. Am 21 de ani și îți promit momente de neuitat – o experiență de tip girlfriend, caldă, plăcută și discretă, pentru cei care își doresc mai mult decât simple clipe: momente autentice, fără griji și fără presiune. ❤️ Serviciile mele: 🍓 600 lei / oră – 2 finalizări, o finalizare orală inclusă, oral neprotejat, 69, french kiss, masaj de relaxare. 🍓 700 lei / oră – pentru întâlniri după ora 22:00 🍓 800 lei / oră – pentru deplasări (minim 2 ore) 🍓 Extra: • Finalizare facială – 150 lei • Finalizare orală – 100 lei • Deepthroat – 100 lei 🎬 Surpriză: Ofer și întâlniri lejere – ieșit în oraș, film sau cină – pentru clipe cu conversații, zâmbete și o chimie care se construiește frumos. Preț: 700 lei / oră. 📲 Contact: 0756 801 823 – doar mesaje pe WhatsApp. Lucrez doar pe bază de programări; dacă intervine ceva, te rog să anunți din timp. 🕗 Program: 08:00 – 22:00 (după această oră, doar întâlniri de minim o oră). Și pentru că îmi place misterul… las aici doar câteva poze, restul te invit să le descoperi în realitate. Promit că voi fi pe placul tău. 😉 Te aștept la Cortina North Residence… și abia aștept să ne cunoaștem. ❤️ Pupici, Emma ❤️🍓
  6. Azi
  7. Tot văd această fată făcând masaj prin Deva, eu n-am mai fost niciodată. Doar că nu a fost actualizat de vineri https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/denisa-masaj-relaxare-erotic/5d33797egie67gh9d77e28eh5433g644.html
  8. Eu nu am pățit să nu îmi răspundă escorta după vizite reușite. Am pățit cu vizite nereușite, dar asta e e altă problemă. Nu prea înțeleg logica.
  9. Frumos, dar: este „Sydney Sweeney has great jeans.” și reclama este mid, nu doar protagonista. Am văzut parodii făcute după reclamă și erau mai reușite. Deci nu cred. Nu e ceva prea creativ sau amuzant (witty).
  10. Cu treaba prin Cluj, am trecut si pe la Adina luni. O femeie cu forme, ai pe ce pune mana si se simte foarte bine cand vine deasupra. Atat de bine ca a trebuit sa o opresc dupa cateva clipe, am vrut sa testez si sexul intre sani cu finalizare - pentru asta mersesem. De asemenea, si OP a fost foarte bun. Locatie ok, nu mai fusesem acolo, cred c-am stat max.20 min DTD /200 cadoul. De vizitat.
  11. Verdict : De Evitat. Trebuie facute celebre și cele de evitat, nu doar cele care merită.
  12. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-orasu-tau/3g48g1g54h557f102fgfi913i9866199.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/azi-am-ajuns-poze-reale/464i7g565i3d72411ed3489ieg5fg1eh.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/am-revenit/fg650448i1g17h1hd4g895618f3d81f7.html Si tartora analului și normalului neprotejat din oraș , la începutul anului a umplut orasul de Sifilis își face de cap nederanjată de nimeni la Hunter pe Eminescu ‼️
  13. Iarasi avem o tepara cu anunturi diferite cu 2 nr de tel dar poze furate de la diferite "pupeze" de Publi 24 din alte zone ale tarii, tipa devine recalcitranta cand ii spui ca nu este aceiasi ca si in poze Iata va enumerez mai jos anunturile baragladinei vopsite ca sa nu va luati teapa, https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/doamna-matura-41-ani-cu-servici-totale-cum-doresti-cu-sau-fara-totul-la-mine-se-face-dominari/i482g66864917ie6d0ii50e641824hd8.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/doamna-matura-41-ani-cu-servici-totale-fara-sau-cu-te-astept-noua-azi-ajunsa/747400607i947371e0fgfehf4599dhh4.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/doamna-matura-37-ani-cu-servici-ful-cu-sau-fara-te-astept-azi-am-ajuns/hh1dgd4dh9e07783d22h727fi1hih170.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/matura-37-ani-cu-servici-cum-doresti-noua-azi-ajunsa-fantezia-ta-placerea-mea/996g6hd8eh6575d6dd26e4g616fh1109.html#&gid=1&pid=4 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/matura-39-ani-noua-azi-ajunsa-teai-saturat-sa-fii-grabit-hai-la-mine-fac-si-dominari/766000f844487fg62d32fige3fg3dihi.html#&gid=1&pid=1 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/doamna-39-ani-matura-azi-venita-an-orasi-cu-servici-cum-doresti-cu-sau-fara/edh25960g1dg7524dfd1h30e651908g5.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/doamna-matura-42-ani-azi-ajunsa-la-mine-sa-fac-servicu-cu-sau-fara-fantezi-dominari/259583d4579i7fedd7f8d42f50595i12.html Aveti grija sa nu picati in " plasa " ei
  14. Mai ești pe aceste meleaguri? Mulțumesc.
  15. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-sunt-ioana-noua-in-orasul-tau/hd1g7f17g9ii7h13edd9h17f648216d5.html Alta nenorocita care face și normal și anal neprotejat ❗️❗️Locație pe Eminescu undeva cred ca la Bravo Room !! Precizez ca și ea și cea dinainte fac lucrul ăsta pe o sumă infimă in plus 50 de lei sau chiar inclus în preț !! Mizerii , wc uri publice ‼️
  16. Am vizitat-o saptamana trecuta, inainte sa plece. Fata e foarte draguta, chiar frumoasa, miniona si foarte tanara. Am fost curios si de sani (varsta si sanii au fost motivele pentru care am vrut sa o cunosc), intradevar unici in felul lor dar nu as spune ca foarte frumosi. Cel putin nu la atingere. Medii ca marime, arata ok, dar foarte tari, oarecum ca la unele silicoane de care zici ca nu se simt natural. Dincolo de acest aspect, a fost o experienta reusita, se conformeaza in general la cerinte, OP bun, NP si mai bun, testat vreo 2 pozitii (nu a vrut sa vina in LOT, din cauza marimii). Per total, de vizitat si revenit, mai ales pentru amatorii de minione tinere.
  17. Nu s-a mai scris de mult aici , toți aveți cerințe dar contribuție pula ‼️ https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/accept-sarutari-pe-gurita-si-mangaieri-corporale/46h65if677747f14154eif4098ie4839.html S-a întors această fată de etnie în oraș care făcea și face în continuare Normal Neprotejat ‼️‼️
  18. Recenzie destul de ambigua, am sunat-o și eu pe video call , e blondă , in poze brunetă ,deci poze fake, nu am putut lega o discutie cu ea , dupa ce ca arata jenant cred ca era și sub influențe!!!
  19. Vă mulțumesc pentru răspuns! 👍
  20. Sunt oarecum de acord cu colegul, Irys e o fata foarte frumoasa din pct meu de vedere, corpul pe măsură, se vede ca are suficienta experienta desi uneori pare timidă,este o persoana f ok sociabila, ai ce sa vorbești cu ea, insa preludiul cam lipsește, se simte ca lipsește ceva, probab uneori intervine si oboseala, asa am simtit-o, am vizitat-o de 3-4 ori anterior, insa tarifele actuale imi par măricele, n-am comentat niciodată tarifele fetelor, poate pune ce tarife doreste este corpul ei, insa in nici 2 luni de cand activează s-au schimbat de 2 ori tarifele fara extra-uri,de fapr schimbările au fost in ultimele 10-15 zile, este 500 h acum, n-am inteles daca sunt incluse alte extra-uri, am obs si alte fete au plusat, ca si in alte domenii posibil se urmează unele pe altele, astfel in vreo jum de an cu acest trend probabil multe vor avea 250-300 finaliz...problema e ca la multe fete este nejustificat de mult din varii motive.
  21. Așa văd ele meseria asta , nu avem ce să facem , e mult mai frumoasă in realitate! Cu banii ăștia 350 de lei finalizarea futii escorte roșii super șmechere in Romania!!
  22. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras/3e15id685e1i712ed5gi0ih76117g67e.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/la-mine-sau-la-hotel/ge6g6fhgei357825191f305h1d226ie3.html Diana, prietena mea , 🤦🏻‍♂️, a revenit cu două anunțuri noi cu poze fake , vrea să i se piardă urma , locație am impresia ca tot pe grivitei, 100 finalizarea , 150 cu ON , a fost un baiat la ea , a lăsat recenzie mai sus , dar neconcludenta, și destul de ambiguă , reiese totuși din recenzie ca fata nu e ce trebuie!! Cum am spus și la început o puștoaica frumușică și cam atât !!
  23. Ai ceva de declarat? 😁
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...