Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Și eu aveam de gând sa o vizitez ca mia atras atenția ca arata bine. Dar dacă zici ca nu face servici
  3. Interesanta apariție, trebuie sa te vizitez 🙂
  4. Am reușit să ajung și eu la domnișoara. O să las o recenzie pe scurt. Locație in spate la hotel Gorj, nu lucrează cu programări are 100 din cu 200 ora,dar este ca la nebuni,unul vine altul pleacă... Are și colegă,dar nu am întrebat detalii. Oral np destul de ok cu Deep,dar cam puțin imediat voia să trecem la normal acolo te lasă să dai in ea,nu comentează. O nota totala as zice un 7-7,5. Merge pt palmares sau daca vrei o golire rapidă și ai 100 lei rătăciți prin portofel. Ca și aspect seamănă cu ce este în poze,dar este puțin mai scundă. Bafta vă doresc.
  5. Cadana are recenzii foarte bune pe Arad. Poate ca, e ce trebuie. Mergem si vedem.
  6. Am avut marea plăcere să o întâlnesc pe Sabrina pentru a doua oară. A fost chiar mai bine decât prima dată. Sab știe cum să te relaxeze, are mare grijă să te asigure o experiență plăcută, fără nicio presiune. Corpul ei este pur și simplu perfect, iar zâmbetul și ochii ei îți taie respirația. Sper să te revăd la următoarea mea vizită aici, între timp îți doresc mult succes și să ai grijă de tine în continuare. Big kiss on all your body 😘.
  7. Nu este serioasă,mi-a tras țeapă aseara , când am ajuns la P2 nu a mai răspuns. Raspunde foarte greu la telefon și când răspunde trage tepe.Apoi am mai incercat sa o sun după câteva ore să cer explicație și mi a zis ca lucreaza când are chef nu tot timpul pentru mine este de evitat,mi am pierdut timpul degeaba aseara. Nu lucrezi îți închizi telefonul este simplu, nu pui oamenii degeaba pe drum asa este frumos ,e jale ce este pe publi în acest moment preturi mari aceleasi țigănci, urâte,grase cu poze false și servicii mediocre care activează de ani buni si inca mai rezistă în Craiova,noroc ca mai vin câteva în oraș și activează aici cu cont rosu de escorta dacă ar fi să ne limităm doar la ce este pe publi ar fi nasol nasol și grav pentru noi la ce urâțeni sunt pe publi.
  8. Perfect te așteaptăm...
  9. Azi
  10. Mă retard mic și coclit, am vrut să fiu cât mai politicos cu tine dar se pare că ești atât de nesimțit în caracter incat trebuie sa ma cobor puțin sub standardele mele. Ma putoiule, când eu mergeam pentru prima data La escorte tu nici tulei nu aveai la fund. Când eu lăsăm prima recenzie sau când dădeam prima muie erai pe teava. Ma măgarule din spatele tastaturii sunteți balauri. Ba veziti de treaba ta și lasă-mă în pace ca ma dezbrac de caracter și discutam altfel. Papagal aaaa? Pai tu cu cine crezi ca discuți aici ma? Puștan gaozar, treci mai departe și nu ma mai deranja.
  11. Am declarat cu o viata in urma, cand eram mai plimbareț si am cunoscut o.🙂 O singura vizita, doua recenzii...bun, am modificat o inainte sa i dau drumul si a ramas una... mi s a parut prea siropoasa si is la limita cu glicosilata😆 ((( is multe pagini sa ma pun s o caut, are si multe poze mi è sa nu sfarsesc cu o gheara😁
  12. In Iasi, apartamente in regim hotelier mai gasesti si la Rivers Towers ( Bulevardul Chimiei nr 7B ) si la Newton Tatarasi ( langa Lidl Tatarasi si clinica Med Life ). Va asteptam !
  13. Nu, nu. Dar era de bine Vise, eu dormeam dus 🤣
  14. Multumesc frumos 😘
  15. @Goliat1321: multumim pentru reclama fetei. Inseamna ca e interesanta si reprezinta o concurenta
  16. Acum ințeleg de ce nu ai loc de mine. Iți dorești tu să fi "influencer" sau cum se numeste promovarea asta gratuită a unei fete pe un alt județ, că recenzie sigur nu e, n-are cum să fie din moment ce fata nici nu a ajuns incă in Tm. Cel fără de păcat să arunce primul cu piatra, sau să tacă pe veci. Ps. Acum moffos tace mâlc, dacă făceam eu așa ceva sărea ca ars. Să futeți sănătoși, fărâ a striga "lupul".
  17. Salutare eu am fost si la fete care sunt super ok in foarte multe orașe si urmează sa le las recenzie dar sunt super cunoscute fetele si nu prea vad sa fie folositoare acea recenzie daca fete le bune au deja sute de revew uri bune
  18. Ieri
  19. Și noi care speram la femei top dar din păcate tot de wc-uri avem parte... Să trăiești fratele @Badboyinbed și restul care inca mai țin forumul activ pe Tg-Jiu o sa reîncep și eu activitatea pentru o scurtă perioadă de timp dar când vom avea ce fute... Până atunci urmăresc din umbra ce se întâmplă pe aici spor la toată lumea și să de-a domnu să ne vina și nouă femeile alea bune pe care sunt convins că mulți le așteptăm de ani de zile👍
  20. Colega are cont pe forum, mai multe poze cu ea poți pune ?
  21. Am platit. Rog activare, multumesc.
  22. 🍓 Bună, sunt Emma 🍓 Pentru următoarele 7 nopți – din 13 august până pe 20 august – îmi voi petrece serile la Cortina North Residence! Dacă vrei să te răsfeți și să te bucuri de compania mea, sunt aici pentru tine… să-ți aduc zâmbetul pe buze și să-ți îndeplinesc dorințele cele mai frumoase. Am 21 de ani și îți promit momente de neuitat – o experiență de tip girlfriend, caldă, plăcută și discretă, pentru cei care își doresc mai mult decât simple clipe: momente autentice, fără griji și fără presiune. ❤️ Serviciile mele: 🍓 600 lei / oră – 2 finalizări, o finalizare orală inclusă, oral neprotejat, 69, french kiss, masaj de relaxare. 🍓 700 lei / oră – pentru întâlniri după ora 22:00 🍓 800 lei / oră – pentru deplasări (minim 2 ore) 🍓 Extra: • Finalizare facială – 150 lei • Finalizare orală – 100 lei • Deepthroat – 100 lei 🎬 Surpriză: Ofer și întâlniri lejere – ieșit în oraș, film sau cină – pentru clipe cu conversații, zâmbete și o chimie care se construiește frumos. Preț: 700 lei / oră. 📲 Contact: 0756 801 823 – doar mesaje pe WhatsApp. Lucrez doar pe bază de programări; dacă intervine ceva, te rog să anunți din timp. 🕗 Program: 08:00 – 22:00 (după această oră, doar întâlniri de minim o oră). Și pentru că îmi place misterul… las aici doar câteva poze, restul te invit să le descoperi în realitate. Promit că voi fi pe placul tău. ☺️ Te aștept la Cortina North Residence… și abia aștept să ne cunoaștem. ❤️ Pupici, Emma ❤️🍓
  23. Tot văd această fată făcând masaj prin Deva, eu n-am mai fost niciodată. Doar că nu a fost actualizat de vineri https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/denisa-masaj-relaxare-erotic/5d33797egie67gh9d77e28eh5433g644.html
  24. Eu nu am pățit să nu îmi răspundă escorta după vizite reușite. Am pățit cu vizite nereușite, dar asta e e altă problemă. Nu prea înțeleg logica.
  25. Frumos, dar: este „Sydney Sweeney has great jeans.” și reclama este mid, nu doar protagonista. Am văzut parodii făcute după reclamă și erau mai reușite. Deci nu cred. Nu e ceva prea creativ sau amuzant (witty).
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...