Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Aaa... habar nu aveam cât a încasat. Eram curios, ce-i drept... dar nu m-am prins din ce s-a scris... sau, mă rog, nu am observat. Aaa... Deja i-a spart, înseamnă!! 🤣
  3. Salutare! Neavând somn,fiind si un pic nervos am zis să "cotrobăi" pe forum să văd daca am noroc sa gasesc ceva,dat fiind faptul că "nervii" au venit in jurul orei 24. Nu-s de-al locului,prins cu munca prin Constanța ,nu știam mai nimic de piața escortelor din zona,dar îmi sare in ochi topicul Raisei,pe care o urmăresc de ceva timp si tot am zis c-o vizitez,dar n-am reușit... Bun,sa n-o lungim prea mult,ii dau mesaj pe WhatsApp,a răspuns imediat,i-am scris ce servicii vreau(o finalizare cu cim)mi-a dat adresa si-n 15 min eram acolo. Imi deschide ușa o gagică cu niște ochi superbi,in jur de 1.65 ,vorbăreață, subțirică,supărată ca i s-a rupt o unghie 🤣. Am socializat in timpul dezechiparii mele, 2 3 glumițe ,dar nu pentru socializare venisem.ȚIn sa menționez ca eram dușat de la cazare, si fata a trecut direct la acțiune cu un oral...cum i-am zis si ei,ca nu mi s-a mai facut asa oral din 74🤣🤣🤣,eu in picioare si ea stand in pat din lateral,cu deep ,lins pe sateliți ,scuipat (ma rog,cât a avut si ea saliva) cu priviri porno ,bătut cu madularul peste bot . Daca ești neatent te-nghite cu totu' .I-am cerut sa se pună in genunchi,s-a conformat imediat si acolo a început partea de 10+, un face fuck de am zis ca pic din picioare🤣🤣. Nu sunt vreun terente, dar o băga pe toata si o tinea acolo până nu mai avea aer.m-am așezat în pat ca simțeam ca explodez, lucru care oricum s-a întâmplat dupa 2 minute.a stat acolo cu gura pana la ultima picătură. Deci da ,fata asta chiar știe ce face la oral. Bun ,acum notele: Aspect: 9(depinde ce căutați ,dar ochii aia sunt bestiali,mai ales cand se uita la tine din genunchi) Halat: 350 ( nu-mi pare rău absolut deloc) On : 10 Np: nu am apucat (poate data viitoare) DTD: 20 min De revenit : da
  4. El se baga in seama. El habar nu are despre ce e vorba. El a gasit un rahat de citat pe net si iute l-a pus La orice se poate gasi ceva pe net care sa scoata acel ceva la subtire! Si rodan aia a facut! A gasit o subtirenie pe net! Cum ti se pare asa ceva @rodan? Asa-i ca la orice se poate gasi ceva pe net care sa scoata ca acel ceva e mai la rahatel? Tu ai produs asa ceva azi
  5. Ba eu așa m-am saturat de escortele astea. Cativa ani, zeci de zeci de femei, peste zece mii, tot atâția cm am. Deci nu mai pot cu prezervativ, mi se rupe tot filmul. Când am făcut-o fara nu rezistam. Nu am realizat nici un progres. Nu am dat de o fata să-mi fac filmul, să mi ceara pula. Nu mai vreau să mă sărăcesc. Peste câteva zile iar mă înnebunește vreun cur și iar sparg bani și iar n-am futut calumea. Îmi trebuie o curva să mă placa si să-mi dea de futut, altfel nu am sa reușesc în viața.
  6. Păi și dacă îți futem mireasa? 😂😂😂
  7. O indragesc mult. Dar asta e "curva" asta de viata, momentan nu voi misca nimic Dar ar fi fost frumos sa pot ajunge pe la ea. Cine stie mai incolo
  8. Hai sa traiesti floxule...de la floc banuiesc ca vine nickname-ul. Floc de-ala cu atasament maro pe el! E cu trimitere directa catre mine, asa ca simt nevoia sa reactionez. Transcriu exact ce-am scris, anume ca are "funduletul un pic mai mare...fara suparare pls, asa l-am perceput eu. Nu e vreo jignire, Doamne fer, sunt barbati carora asa le place. Mie nu!" De aici pana la curul mare, cum spui tu flocisor cu 2 recenzii in 2 ani, e cale cam lunga. Macar la țâțe imi dai dreptate 😀...Am o parere si o impartasesc cu colegii care chiar aduc o contributie acestui forum. Nu cu flocisori guvizi care, poate (sic) pt 50 lei reducere scriu frumos! Ok, ai o parere, o citim, dar mai judecam si contextul. Si, apropo, langa TV, fix in fata patului, era ceva, gen camera video cu un led rosu aprins? Poate sunt eu daltonist si nu mai disting culorile! Asta era acum vreo 2 luni. Intre timp s-o fi transformat in pix...sau bricheta...Ca doar am promis ca revin si chiar sunt atent la detalii...Dar poate ma insel eu, who cares? Doar ca eu am facut stanga-mprejur...bine, cu scuzele de rigoare ca a intervenit ceva... "Decat" intreb!
  9. Rares100

    Ely 0721458394

    Salut !Am fost in seara asta la Elly,ce pot sa zic e ca fata aceasta e foarte curata! Si asta e foarte important pentru mine si pentru noi toti! am ajuns,am achitat pentru o finalizare!m am pus in pat (intr e timp tot povesteam despre una alta)dus,facusem acasa! Eli,a venit si m-a lasat sa i sug sanii(foarte mari) exact pe gustul meu! Dupa care mi-a pus caciula si a inceput sa suga! Mi-a placut,am fost destul de excitat! Ca sa mi intorc revansa,am vrut sa i gust si eu putin pizda aia frumoasa dar nu m-a lasat! Pentru ca era iritata de la epilat!… dupa supt,a venit in reverse cowgirl,mama frate…bucile alea mari…mi a placut blana! O priveliste frumoasa !se lasa in pula de numa numa.. intr e timp ce se lasa pe mine cu fundul ala mare,imi spunea daca mi place pizda ei,ca ii place sperma si ca ii place cum io trag! O senzatie super pentru mine!am finalizat asa ! Mie mi-a placut ! Nu recomand baietilor ce le plac skyny! nu recomand nespalatilor,stai draq qcasa! Femeia asta e curata ! te pup Elly!
  10. 😱 Așa ieftin s-au vândut , doar 19.000 dă lei? 🤣
  11. Chiar deloc! 😘 Erá o-ntrebare simplă, Semaka! Un răspuns simplu, asumat era de-ajuns.. exceptând cazul în care acesta te-ar pune, oarecum, într-o poziție.. deloc favorabilă: De ce-ai cerut închiderea Topicului Katja-ei?! Mai mult de-atât, l-ai citat și pe rozaliu' @Proffmodîn postarea respectivă. (după ce-ai contestat recenzia altui coleg). Mă repet, sunt atâtea Topice pe AR despre d-re care nu au cont plătit.. totuși, ai insistat pe acest Topic și é primul pe care l-ai cerut închis.. corectule.. "șmecherule"! Întreb și eu (așa mic cum sunt), oare să fie acesta motivul?
  12. @dragonel234e @enegiecalmala tine pe sector 😁.Nu mergi sau aduci miere de albine 😅am înțeles că ajută 🤣
  13. Pa dracu 🙋😎!!!
  14. Nu ai auzit? A cumpărat forumul... Acum a devenit pisicutz al II-lea O să posteze foarte rar, dar țintit
  15. Poate nu avem. Cine stie Eu doar am spus si eu ca ai spus ceva mai indirect despre mine. Si eu nu ma supar, imi place chiar mult cand o fata ma baga in seama Doar ti-am spus sa stii si tu, si cine stie poate se mai regleaza undele Cine stie, doar spun si eu
  16. Oare ce face @Cartman86🙋😅. Numără pe bagnote 🤣daca a primit de 20de lei că la pensie are de numărat 😅😅😅
  17. Disponibilă de la 10:00 pana la 22:00🥰👅
  18. Daca o sa votezi atunci alege dragonel! Si te rog sa mergi sa votezi
  19. Nu Corina. Am fost in Olanda pentru DMT si mult mai mult decat atat. Dar da, e mai libertin pe acolo, marijuana, si poate multe altele. Eu as zice ca asa trebuie sa fie, Si sa stii ca olandezii prefera sa mearga cu bicicleta foarte mult. Am vazut o parcare uriasa acolo numai pentru biciclete
  20. Bro 🙆 nu trebuie tu sa explici la numeni nimic 🍻. Trăiește viața așa cum îți place 🤣💪.
  21. Nu vreau sa particip la aceste discuti . Nu prea avem aceasi undă 😂
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare