Sari la conținut

alexo9

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    105
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de alexo9

  1. Recomandare escorta matura?
  2. Ceva escorte care lucrează noaptea?
  3. Nimic wow.. bani mulți pe nimic
  4. Pozele nu ii aparțin, ca locație zona Dacia. Nu oferta sex normal deloc.. oral la o suma mare.. nu merită. Nu arata nici rău, nici bine.. prea timida chiar și pentru masaj erotic. Eu zic ca nu e de revenit.
  5. Cu 200
  6. Bună, de ce nu răspunzi pe whatsapp?
  7. În general de câteva luni...nu îmi răspunde niciodată la mesaje..și am vorbit frumos de fiecare dată
  8. Nici nu răspunde la mesaje pe whatsapp
  9. 200 lei... cred ca face mai multe...asa mi a dat de înțeles..cu siguranță nu de la prima întâlnire
  10. Finalizarea 200 Ora 400
  11. Ea este. 0744129670 Au mai trecut ani peste ea, ca peste noi toți. A avut niște probleme medicale la coloana și a stat pe bara timp de 2 ani. A mai pus ceva kg..dar nimic de speriat. Locație..zona Dacia în bulevard, se pot găsi locuri de parcare. Atitudine 10 Oral 9 Normal 9 Igiena 9 Locație 7 - poate sunt eu mai pretențios. Eu o sa mai revin
  12. Nu mai răspunde la numărul din topic. Are cineva numărul nou?
  13. În ce zona activezi?
  14. Pe lângă masajul de relaxare mai face și altceva? Am întrebat la telefon și a dat de înțeles ca e posibil
  15. E plin de politie pe varianta în fiecare seară, sunt mana în mana cu curvele..nici nu apuci sa o iei în masina și apare garda. Nu se merită, aveți grija mai ales ca unii polițiști sunt puși pe japca. Mai bine mergi la ultima urata la apartament decât la stradă și sa o pățești.
  16. Si-a schimbat numărul știe cineva?
  17. A fost cineva? Nu sunt eu mare deschizător de drumuri..
  18. Exact! Se crede vedeta, nu se deranjează sa vorbească!
  19. Da, face finalizare prin "tehnici de masaj" la prețul de 250 lei. Ca zona Tic Tac.
  20. alexo9

    Matură

    Un număr de contact și niște poze? Mersi!
  21. Asa și eu, îi tot scriu și pe degeaba.
  22. Locație 6.5/10 lângă Liceul Sportiv Aspect față 7/10 ..are 50 ani Aspect corp 9/10 sâni mari și fermi pe gustul meu. Oral 8/10 Normal 9/10, nu sta chiar în toate pozițiile. Tarif 150 finalizarea. Fără grabă, Aspect de BBW matură. Pentru fanii genului recomand. Locație este cam precară, dar poate sunt eu obișnuit altfel.
×
×
  • Creează nouă...