Sari la conținut

velvet

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    20
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre velvet

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    tm

Vizitatori Recenți Profil

1.046 citiri profil

velvet's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • Collaborator Rare
  • First Post Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

28

Reputație

  1. inca ceva, dupa 2 minute de lady on top a obosit si mi-a cerut sa schimbam....wtf nu cred ca are mai mult de 23 ani si oboseste dupa 2 minute, asta ziua la pranz, nu la 2 noaptea. pai nu te faci escorta daca nu esti in stare sa stai calare 10-15 minute si sa dai din cur.
  2. probabil ca e acelasi pret si cu normal, acum cred ca e pe stop si vrea totusi sa produca, bineinteles , la aceleasi tarife, chiar daca serviciile sunt doar cu gura.
  3. velvet

    0791527505

    minus - locatia, burta de shaworma, nu arata bine, cere 200 fin, nehotarata (zice ceva de total, apoi aia nu , aia e extra) plus - tanara 2-22 ani, se poate negocia, overall as zice pas
  4. Sunat ieri Oferta era doar ptr oral, nu putea să ofere altceva. 100 op 150 on 200 cu finalizare Am zis pas
  5. Sunat, primit adresa și în 5 minute am fost la ea, pe Horea. Locația e nasoala, camera ostilităților e cat o sala de bal. La baie era un singur prosop, probabil ptr toată lumea Sau nu se prea așteaptă să ceară lumea la baie.Mai are o colega in locație, nu am reținut numele, am o problema cu astea cu gene false, nu îmi plac și nu îmi încarc memoria cu ele. Anyway, acțiunea a debutat cu op, ptr on e 50 extra, ceea ce e enervant, am alergie la cuvântul extra, mai ales când se pronunță la fața locului.Am și ezitat 5 secunde dacă sa stau sau nu.Fata arăta ok și am stat . Cel mai mediocru oral, că o laba făcută de un robot, dai viteza și atât Np ok, mi-a plăcut. La final mi-a întins șervețele umede, iar ea s-a șters cu un șervețel și și-a tras o pereche de pantaloni scurți pe ea Cam asta lămurește și prezența unicului prosop la baie. Op 3 Np 9 Locație 3 Atitudine 5 Gfe 3 PS colega ei având nu știu ce nelămuriri a și incercat să poarte o conversație strigată cu ea de după ușă în timpul acțiunii.
  6. Se mai știe ceva de ea, mai e prin Deva? Iarăși a schimbat numărul? Am fost acum 3 ani la ea in Timișoara, a fost fain, m-am și certat că am rezistat cât dorea ea. As vrea revanșa.
  7. Cândva săptămâna trecută. Ea arata ok, micuță, drăguță, sâni frumoși, fund super. Acțiunea cam slabă, in special oralul, era că o laba pe viteză, dar cu gura. Din prima secundă era în viteza a 5-a. După finalizare până să mă întorc de la baie ea a început să se îmbrace ... Nu aș mai merge.
  8. ieftin si sec. semidraguta, cu burtica nu tocmai estetica, sani frumosi. e pe viteza, parca e neam cu verstappen, gfe = 0, totul e sa pleci in max 10 minute. raspunde la telefon cat esti inca acolo. locatia nu e ceva, camera de lucru e de fapt o bucatarie. a zis ca nu face anal.
  9. am fost de doua ori, ambele intalniri le consider reusite. corpul ei sufera dupa ceva operatii/cure de slabire plus nastere, de acolo lipsa de tonifiere, poate ca sanii nu sunt ce astepti , dar sfarcurile fac toti banii. cam asta s-ar putea reprosa, dar pe mine nu ma deranjat aspectul asta. Ea e o tipa foarte lipicioasa, comunicativa , cu atitudine pozitiva si cu chef. se excita (ceea ce ptr mine conteaza mai mult decat toate silicoanele din lume), se implica, nu are unghii false (ceea ce e un plus ptr mine, ma enerveaza tot ce e fake si plastic), are initiativa, are si orgasm, si daca ai facut click cu ea totul e la superlativ. oralul e masterpiece, la normal e energica. una peste alta m-am simtit extraordinar, ceea ce rar se intampla, asta doar datorita comportamentului ei. nu descriu actiunea ptr ca e diferita de la unul la altul (plus ca nu vreau sa creez content pentru laba).
  10. velvet

    0756852756

    daca stiam raspunsul, nu mai intrebam. nu ma prind cum se stiu raspunsurile la intrebarile mele... si da, mai comentez, inca nu am un criteriu dupa care sa evaluez daca e prea mult sau nu. nu sunt mana in mana cu ea, dar nici nu am de castigat daca e acuzata aiurea.
  11. velvet

    0756852756

    sa inteleg ca nu mai exista acel topic? cineva l-a sters? ce inseamna acum mult timp? poti posta conversatia?
  12. velvet

    0756852756

    hai cu link ptr celalalt topic. de unde ai aflat ca practica normal neprotejat?
  13. am fost miercuri, a raspuns la telefon, programare rapida. arata mult mai bine ca in poze. mi-a placut ca nu era incarcata de farduri si alte cosmetice. e frumusica si volubila. se termina din oral, ceea ce e foarte fain. Mie mi-a placut si oralul prestat de ea si normalul cu ea deasupra. Saruta, fapt ce a contat enorm, e alt mood. Am stat doar o finalizare, din pacate. Dar a fost foarte ok. Daca nu pleca o revizita cu siguranta. note de 10 pe linie. 200 lei
  14. banuiesc ca o ora = 2 finalizari. ai fost de 3 ori cate o ora si ai facut doar oral?
  15. Salutare, Am fost eu la ea, saptamana trecuta. o prinzi greu la telefon...sau cu noroc., zice ca nu vrea mai multi de 3-4 pe zi. Anyway, am stabilit o ora, pret 300 lei cu doua finalizari.era si o optiune cu o finalizare si masaj.nu m-a interesat masajul mai mult decat ceva intre numere. Face un oral absolut demential, tot ce iti trece prin cap, dar nu face CIM. Mie mi-a placut. Normalul e ok, dar nu special, sau asa a fost la mine, totul profi, dar fara click. Nu saruta, nu anal, dar foarte atenta la client, e setata sa te simti tu bine, nu o intereseaza limbi sau alte stimulente pentru ea. Placuta la conversatie, arata normal, nimic iesit din comun, und frumos, sani lasati. Inca odata, oralul face toti banii. Mi-a placut ca nu e mainstream, dar e un diamant neslefuit.Locatie in zona Torontalului, totul nou.
×
×
  • Creează nouă...