Sari la conținut

Concurs cel mai mare penis de pe forum


Vizitator sweep123

Postări Recomandate

  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Așa , acum sa vedem ce băieți voinici avem pe aici :)

Cine este următorul ?

Avem si noi câteva regulii .

1: penisul trebuie sa fie curat ( fără par sau alte chestii )

2: Mărimea minima este de 5 cm .

3: cine nu concurează , sa se abțină de la comentarii urate la adresa participațiilor .

4: la finalul jocului , câștigătorul primește un cadou din partea mea și a lu ines :)

CONSURSUL SE ÎNCHEIE PE DATA DE 30.11.2017

 

La punctul 2 nu poate fi făcută o.mica modificare? Din minima in ...maximă ?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vreau decât vii și sculate =))

Al meu nici cum nu vrea să stea la poză, cică nu e fotogenic =)), i-am zis că îl fac mai mare și mai frumos în Photoshop, dar nimic =)) Deci singura varianta e, să-l vezi live când vii la Cluj ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Marimea ar trebui sa fie volumul  adica lungimea inmultita cu diametrul la patrat

 

Tomson tu nu ai nevoie sa participi, cel mai probabil vei castiga chiar si prin neprezentare :)
  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ca reper corespunde in dimensiuni unui spray de spuma de ras Gillete senzitive

 

 

Marimea ar trebui sa fie volumul  adica lungimea inmultita cu diametrul la patrat 

 

Nene, ai activat si pe ddcforum?

Intreb, pentru ca acolo pare-mi-se am vazut niste asertiuni asemanatoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nene, ai activat si pe ddcforum?

Intreb, pentru ca acolo pare-mi-se am vazut niste asertiuni asemanatoare.

Nu stiu forumul ala ,As fi vrut sa gasesc unul de dating in care sa iti poti pune si poze din astea pentru ca evident m-ar reprezenta mai bine dar nu am gasit . Nici nu am cautat cine stie ce , daca stiti voi puteti sa-mi ziceti. 

In ce priveste asertiunile is stiintifice doar nu am monopol pe stiinta mai au si altii minte in cap :) puteau sa zica aceslasi lucru ca e evident. Un morcov 25 cm subtire pe care nici nu o simte decat ca intepatura in colul uterin. Pentru sex normal alea is periculoase dar merg bine inghitite la oral. Insa si la oral tot alea groase is mai apetisante pana la urma.Asa ca grosimea e esentiala si daca o ai nu iti mai trebuie kilometri la lungime pana la urma inutili sau chiar incomozi crescand cantitatea de sange pompat,  ca degeaba dimensiuni daca nu e si tarie. Plus conteaza forma capului femeile pe ala il vor ca el cu marginile lui daca sunt largi stimuleaza cel mai bine G ul. Ca efect vizual am observat la unele o mare placere pentru vederea vaselor sanguine , a venelor turgescente.

Link spre comentariu
  • Oras:pe Dunare
  • Oras:pe Dunare

pozele trebuiau trimise pe mail la juriu si apoi se puteau posta in ziua jurizarii, acum ati complexat juma de forum cu stiuletii vostri :)))

 

 

cred ca multi nu posteaza de frica sa nu fie recunoscuti de neveste :)))

 

@tomson, nu era mai simplu sa bagi dimensiunile lungime + grosime in locul spray-ului gillette? volumul pulii calculat mai corect, raportat la un cilindru ar include si un PI in ecuatie, mai concret:

Vpula = lungime pula x PI (3.1415) x juma de latime de pula la patrat :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sweep123
Reputație: 0

Așa , acum sa vedem ce băieți voinici avem pe aici :)

Cine este următorul ?

Avem si noi câteva regulii .

1: penisul trebuie sa fie curat ( fără par sau alte chestii )

2: Mărimea minima este de 5 cm .

3: cine nu concurează , sa se abțină de la comentarii urate la adresa participațiilor .

4: la finalul jocului , câștigătorul primește un cadou din partea mea și a lu ines :)

CONSURSUL SE ÃŽNCHEIE PE DATA DE 30.11.2017

Maine postez cu scris 😇😇

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

pozele trebuiau trimise pe mail la juriu si apoi se puteau posta in ziua jurizarii, acum ati complexat juma de forum cu stiuletii vostri :)))

 

 

cred ca multi nu posteaza de frica sa nu fie recunoscuti de neveste :)))

 

@tomson, nu era mai simplu sa bagi dimensiunile lungime + grosime in locul spray-ului gillette? volumul pulii calculat mai corect, raportat la un cilindru ar include si un PI in ecuatie, mai concret:

Vpula = lungime pula x PI (3.1415) x juma de latime de pula la patrat :)))

Am pus sprayul ca sa se vada clar ca ala are dimensiuni standard. Oricine poate vedea la orice magazin acel spray si sa aiba o imagine realista. Asa cifre arunca multi din burta. Poate ca m-am grabit cu pozele trebuia sa le pun mai la urma. Lungimea depinde si de cat apesi cu liniaru pe pernitza de grasime de la baza :-) dar grosimea e clara
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

vad ca si juriul a amutit... sau sunt la supermarket sa caute spray-ul sa-l masoare :)))

 

@tomson, e nativ sau e lucrat stiuletele?

Lucrat ca toata lumea nimic deosebit , e genetic .

Tina cand m-a vazut m-a suspectat ca am silicon :))))) da i-am zis sa puna mana sa se convinga.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...