Sari la conținut

Psd ciuma rosie


Postări Recomandate

Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Plm, am fost un pic aseară în piață: nici 2.000 de oameni, unii dintre ei, fie provocatori, fie cu probleme la mansardă. Ce a fost iarna trecută, când era plină piața, plus pe bulevarde, nu o să mai fie. Lumea e dezamăgită că, în ciuda masivelor manifestații, bandiții ăștia, tot ce vor fac. Iar Iohannis, cam are mâinile legate. Chiar dacă greșită și aberantă, decizia CCR devine lege. Constituția mamei iei, cu Iorgovanul pulii și legile organice ale pizdii!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Trebuie sa invatam sa iesim la vot cu ocazia asta. Pacat ca trebuie sa suferim atat ca sa inteleaga unii cat de important este un singur vot... Speram ca mai ramanem macar cu izmenele dupa ce pleaca hotii astia acasa, oricum am speranta ca se vor zvarcoli in chinuri pentru tot ceea ce fac si cum ne distrug. Nu ne lasa sa ne dezvoltam, sa construim autostrazi, spitale si mai grav, sa avem democratie! Stati linistiti fratilor, nimeni care a facut de astea n-a scapat nepedepsit. #IesimLaVot

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Iohannis sa respecte decizia CCR asa cum Parlamentul a respectat decizia CCR de acum 9 ani...aia cu cei 300 parlamentari !!!!

 

 

#MUIE_PSD

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

e prea tarziu. CCR-ul trimite Romania afara din UE, ne-am incalcat tratatul de aderare !!!

Nu are cum.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stăm bine pe centura Europei. ;)

...Sau pod!!! ÃŽntreabă-l pe Lopix, juma' de miliard nu-i putin, iar el stie că am scris aici cu cateva luni înaintea ziarelor...ðŸ˜ðŸ˜‡
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...Sau pod!!! Întreabă-l pe Lopix, juma' de miliard nu-i putin, iar el stie că am scris aici cu cateva luni înaintea ziarelor...

Esti ok, da ? Promiti ca stai cuminte pe topicul tau si nu mai ataci topicele altor fete ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mișto manevra băieților.

 

Toți râdeam de Viorica,ca e tuta. Distragerea a funcționat perfect.

 

M UE... M UE... Iar mai trimite vreun lacheu, gen Timmermans, care sa "liniștească" prostimea.

Link spre comentariu

va spun eu ce o sa se intample, ministru-ul numit politic o sa puna un procuror obedient cum a fost ala la parchetul general pus the ponta, si apoi liber la furat. Eu unul m-am decis sa fac tot posibilul sa plec din tara pt ca Romania nu are viitor.

 

O data ce ajunge la 40% - 45% datorie din PIB e cam stop joc, acum suntem la 37%, sigur vor fi multi idioti psd-ist care o sa dea exempul italiei ca ei sunt la 80% dar fara se se uita la proiectile demografice si capacitatea de plata/cresterea, ce avem noi acum e pe consum e fix pix, bancile dau credite, astfel se creaze bani din nimic, si numerele ies pe plus, e ca si cum eu imi fac credit, iar 2 telefoane si zic ce bogat sunt, ca sa nu mai zic.

 

Anecdotal, de unde vin eu, se desfiinteaza scoala, nu mai au copii, toti au plecat, aia cativa care mai sunt ii trimit la alta scoala. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 2035
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Oricum va fi, bine nu are cum sa fie.

N-am niciun fel de compatimire fata de LCK ptr ca si-a dovedit limitele (de inteligenta in primul rand) prin prisma ESECURILOR din MARILE DOSARE. Nu poti face curatenie asa cum a dictat ea, asumandu-si o autoritate incorecta si mai ales incoerenta.

Credeti-ma ca stiu ce vorbesc. Din pacate eu sunt din PATRIA lui Ghita si a clanului Cosma, impodobiti cu dosarele impardonabile facute de idiotul de Portocala.

Totul a dus la discreditarea institutiei DNA de catre aparatura de propaganda a PSD siii chiar si a celorlalte partide (pentru ca la toti sunt hoti).

Le-a dat apa la moara si uite unde s-a ajuns...

 

Acum... revenind la decizia CCR, ar fi cateva scenarii:

1. Klaus sa arate ca are coaie si nu o demite. Clar se ajunge la suspendare, CCR avizeaza si mergem la vot de referendum. ATUNCI... daca suspendarea trece... adica nu ne trezim sa iesim la vot masiv sa punem PSDii la zid... ne meritam soarta...

 

2. Klaus o demite pe LCK si-i lasa pe baieti sa "joace" pe barba lor impotriva partenerilor strategici.

Insa nu va fi pe barba lor ci pe carca noastra.

Codruta a avut clar sustinere SUA. Iar miscarea lui Daddy va creea o mareee rabufnire launtrica acolo.

Iar astia vor pune conditii clare gen: Daddy, vrei sa ramai sus cu toata sleahta ta? Simplu. Mai semnam niste contracte de achizitie armament. Mariti bugetul la Aparare.

Si??? Ioc alte investitii, pensii, salarii etc.

Pe partenerii strategici ii doare fix in cur de poporul roman.

 

3. Klaus o demite pe LCK si UE incepe sa puna presiune mareee, extrem de mareee si chiar sanctiuni.

Cine are de suferit??? Tot poporul...

 

Este grav. Si iertat sa-mi fie, principala vina este a ei, a LCK.

Cum este posibil ca toata lumea sa stie ca Dragnea STAPANESTE Teleormanul, COSMA si GHITA Prahova, Mazare si ai lui in Condtanta si nnn cazuri (cam in toate jud. la fel), iar tu sa nu fi in stare sa faci dosare pe bune, pe probe, care sa-i infunde pe JEGOSI cu zecile de ani...???

 

Este de rau fratilor. Ne-am concentrat atat pe problemele economice create de netrebnicii astia si ei au lucrat grav, direct la varf, la CCR.

Desteapta miscare. SPER INSA CA VA FI ULTIMA LOR SUFLARE...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...