Sari la conținut

Psd ciuma rosie


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Partial corect.

...nenorocirea - Guvernul Boc.

...dosarele penale sunt fabricate politic.

....Nimeni nu mai crede nici macar in condamnari.

Uite... cam asta e un adevar axiomatic pe care ti-l "citez".

Toate astea sunt PARTIAL CORECT.

Daca vrei sa-ti explic mai mult... ma voi stradui...

Dar ma tem ca ca esti putin orbit pe orbita PSD.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Partial corect.

...nenorocirea - Guvernul Boc.

...dosarele penale sunt fabricate politic.

....Nimeni nu mai crede nici macar in condamnari.

Uite... cam asta e un adevar axiomatic pe care ti-l "citez".

Toate astea sunt PARTIAL CORECT.

Daca vrei sa-ti explic mai mult... ma voi stradui...

Dar ma tem ca ca esti putin orbit pe orbita PSD.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Uite... cam asta e un adevar axiomatic pe care ti-l "citez".

Toate astea sunt PARTIAL CORECT.

Daca vrei sa-ti explic mai mult... ma voi stradui...

Dar ma tem ca ca esti putin orbit pe orbita PSD.

N-ai ce sa-mi explici. Cele 3 afirmatii sunt absolut corecte. Stii de ce : sunt dovedite.

Link spre comentariu

@ Picoaie, bai Picoaie, hai ca tot io te scot. Am gasit un adevar axiomatic spus de oamenii astia. Asa zisesi. Ia-l p'asta : "Tariceanu a facut cele mai mari orori acestei tari din 89 incoace". Nu-ti ramane decat sa stabilesti autorul, doar nu le vrei pe toare mura-n gura.

In gura iei altceva  :laugh2  :laugh2 

rectific

 

a fost unul dintre cei ce a profitat de pe urma vanzarii Romaniei strainilor si a facilitat acest lucru.

 

Sa nu uitam, Rosia Montana, defrisarile in masa

 

Toti cei ce au fost la guvernare din 89 trebuie sa plateasca

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sunt american, nu urla de foame ca nu-ti dau nimic

Ce ești tu, mă? Vai de cozonacul tău de prăpădit!  :laugh2

 

:laugh2  :laugh2

Da zevzecule, si io ti-am zis sa spui macar un singur adevar axiomatic.

Si n-ai fost in stare  :laugh2  :laugh2

Cine-i trepanat ?  =))  =))

Si prostanac, desigur !

 

Iar esti tantalau. Nici aici n-ai putut sa dai macar un singur exemplu de nebunie a PSD-ului.

Pe cale de consecinta, trepanat si dobitoc esti matalica  :laugh2  :laugh2

Bășitură, ți-am dat un exemplu de adevăr axiomatic: ești cretină. Nu e nevoie de explicații/argumente/dovezi, pentru că de aceea e axiomatic. Acum, ai înțeles? Ai înțeles o pulă să te bată-n cap! Oricum, sună a doagă! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce ești tu, mă? Vai de cozonacul tău de prăpădit!  :laugh2

 

 

Bășitură, ți-am dat un exemplu de adevăr axiomatic: ești cretină. Nu e nevoie de explicații/argumente/dovezi, pentru că de aceea e axiomatic. Acum, ai înțeles? Ai înțeles o pulă să te bată-n cap! Oricum, sună a doagă! :laugh2

Te crezi inteligent. De aceea nu-ti vei da seama niciodata ca, in realitate, esti prost Prost rau de tot. Ai aceleasi clisee verbale ceea ce denota clar prostie. Pentru ca prostia e confortabila, nu cere niciun efort. Prostia e comoda si egalitara, e mai usor sa te manifesti primitiv si grobian decat sa inoti in hatisurile gandirii. In tine s-a adunat atata prostie incat va fi eterna. Tu esti un nimic, un coate-goale, un matze-fripte, te crezi tot timpul in misiune. E, sa stii si tu, numai un prost se manifesta astfel.

Stiu ca n-ai inteles nimic. Asa ca iti zic ceva de nivelul tau : mars in pula calului ! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ha?! ... a prins cineva faza si poate sa confirme ca asa a zis?

(ma rog, poate cineva a vazut din greseala, poate ca a avut nevoie de vreun vomitiv, ceva... )

 

https://image.prntscr.com/image/FwRa6t4wR-ep4IpW2XrfNQ.png

Ai-de PLM!!!!!E pe bune,STAFILOCOCII???

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te crezi inteligent. De aceea nu-ti vei da seama niciodata ca, in realitate, esti prost Prost rau de tot. Ai aceleasi clisee verbale ceea ce denota clar prostie. Pentru ca prostia e confortabila, nu cere niciun efort. Prostia e comoda si egalitara, e mai usor sa te manifesti primitiv si grobian decat sa inoti in hatisurile gandirii. In tine s-a adunat atata prostie incat va fi eterna. Tu esti un nimic, un coate-goale, un matze-fripte, te crezi tot timpul in misiune. E, sa stii si tu, numai un prost se manifesta astfel.

Stiu ca n-ai inteles nimic. Asa ca iti zic ceva de nivelul tau : mars in pula calului ! :laugh2  :laugh2

Mamaie,tu ti-ai dovedit retardul cand ai vorbit despre "vaccinuri",restul e apa de ploaie.

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Trebuie sa recunoașteți toți ca sunteți niște prosti.

 

Cel mai prost este cerrone pentru ca scrie texte lungi și argumentate crezând ca asta schimba cu ceva zbieretele de giboni care știu doar "Muie PSD". Sa ai pretenția ca poți transmite o idee, o opinie unor maimuțe, printr-un limbaj articulat, denota prostie și suficienta de sine.

 

Următoarea categorie sunt babuinii, de la care nu poți avea pretentii, pentru ca ei sunt pe scara evoluției sub oameni. Uneori ei par a fi oameni pentru ca repeta obsedant niște cuvinte, dar chiar și papagalii care sunt sub maimute pot scoate niște sunete care se aud ca niște cuvinte.

 

Prost sunt și eu ca scriu aici și îmi asum. Maimuțelor stați liniștite, dacă nu strig Muie PSD, nu înseamnă că sunt PSD-ist sau susținător PSD.

 

Singura axioma valabila este "suntem prosti"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

muie raion si cerrone si toata familia lor futuva in gura da rupti

VA MANANCA DRAGNEA PASTIA DA 60 DA ANI MUISTILOR =))

Leaga-ti de gat un pietroi si du-te-n pizda ma-ti  =))  =))

Pana gasesti pietroiul stai cu curu-n sus sa te futa Rotweilerii mei  =))

Link spre comentariu

Toti psd-istii sunt niste prosti! Cand mergeti in spitale mizere, cand va cautati locuri de munca in strainatate, cand bunicii vostri nu au medicamente, atunci sa va ganditi ca e din cauza prostiei voastre si din cauza PSD-ului care a condus de la revolutie incoace. Sunteti niste gunoaie, ultimele scursuri ale societatii si pot spune ca voi va meritati soarta, noi nu!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

muie raion si cerrone si toata familia lor futuva in gura da rupti

VA MANANCA DRAGNEA PASTIA DA 60 DA ANI MUISTILOR =))

 

esti prost gramada. Eu nici nu am ajuns la 35 de ani coaie.

 

Leaga-ti de gat un pietroi si du-te-n pizda ma-ti  =))  =))

Pana gasesti pietroiul stai cu curu-n sus sa te futa Rotweilerii mei  =))

martaloago te las in plata Domnului, din cauza ta si a bosorogilor senili care se uita la A3, ajunge mereu pesede la guvernare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Toti psd-istii sunt niste prosti! Cand mergeti in spitale mizere, cand va cautati locuri de munca in strainatate, cand bunicii vostri nu au medicamente, atunci sa va ganditi ca e din cauza prostiei voastre si din cauza PSD-ului care a condus de la revolutie incoace. Sunteti niste gunoaie, ultimele scursuri ale societatii si pot spune ca voi va meritati soarta, noi nu!

Care noi ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

esti prost gramada. Eu nici nu am ajuns la 35 de ani coaie.

 

martaloago te las in plata Domnului, din cauza ta si a bosorogilor senili care se uita la A3, ajunge mereu pesede la guvernare

Aici ai punctat bine. In sfarsit se vad roadele scolii urmate - SNSPA.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Aici ai punctat bine. In sfarsit se vad roadele scolii urmate - SNSPA.

eu nu m-am bagat in politica pentru ca acolo sunt numai curve ! Stai linistita ca daca eram bagat in politica maturam cu pesedeul pe jos pe toate mediile. Am pregatirea necesara sa fac asa ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...