Sari la conținut

Psd ciuma rosie


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Făăă, poante din astea făceam la grădiniță, mânca-mi-ai pula din mine!

Taci dreak mah, tu nici n-ai fost la gradinita, nu te-au primit, te pisai toata ziua pe tine.

Te duceai cu vaca la camp si te balaceai cu porcii-n noroi. 

Salahorule !

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Taci dreak mah, tu nici n-ai fost la gradinita, nu te-au primit, te pisai toata ziua pe tine.

Te duceai cu vaca la camp si te balaceai cu porcii-n noroi. 

Salahorule !

Fai idioato, tu te-ai futut cu kiki19 de esti atat de de handicapata, te-ai molipsit de la el!  

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fai idioato, tu te-ai futut cu kiki19 de esti atat de de handicapata, te-ai molipsit de la el!  

Idiot e fiul lu'ma-ta iar handicapul e evident. Mars dreak de-aici ca nu te-am bagat in seama. N-ai ce face ? Ia-o la laba.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

las si eu pozele astea aici

 

baga-mi-as pula in raion si in familia lui de sclav amuzant =))

 

attachicon.gifa2.jpg

 

attachicon.gifa3.jpg

Am vazut si eu atunci discuțiile...dar n-am crezut ca-s chiar atat de prosti!Nu imi e in obicei să ma agit pentru niste prosti...chiar daca mi-au facut la un moment dat si minus 20000 de puncte.Imi pierd iute interesul...In schimb, acum îmi mai imi vine uneori curiozitatea sa pretez atentie si sa vad pentru ce, cu cine si de ce se lupta!Imi imaginez ca pot sa fie niste victime totusi...nu neaparat a propriei prostii, asta e in prim plan de obicei si apoi urmează tot felul de tampenii care zapacesc un om!

 

Ooohhh, yeah...vine furtuna!Ador sunetul acesta, am simtit ca asa o sa fie...ieri noapte am fost prea ocupată cu altceva si imi place sa savurez momentul!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Scufito, tu ai mâncat lupu' :)))))

Păi...ce am zis?

Am zis ca imi place sunetul acela...si atat mi-a dat!Cateva secunde de furtună...e super inteligent, ma uimeste! ðŸ˜

Adevarul e ca si eu ieșisem intr-o plimbare de seară inainte si am iubit vanticelul acela atat de rece...încât aveam impresia ca sunt stropi de ploaie hiper-fini in el.E o senzație unică...chiar daca s-au inventat terasele cu ventilatie de acest gen, nu se compară cu natura!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Păi...ce am zis?

Am zis ca imi place sunetul acela...si atat mi-a dat!Cateva secunde de furtună...e super inteligent, ma uimeste!

Adevarul e ca si eu ieșisem intr-o plimbare de seară inainte si am iubit vanticelul acela atat de rece...încât aveam impresia ca sunt stropi de ploaie hiper-fini in el.E o senzație unică...chiar daca s-au inventat terasele cu ventilatie de acest gen, nu se compară cu natura!

 

https://i.imgur.com/zj0Ygcs.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

https://i.imgur.com/zj0Ygcs.gif

Degeaba imi faci cu ochiul...ca povestea e mai lungă!😅

Recent era sa ma invite cineva din familie la o cearta...eu nu mai aveam răbdare si el voia să imi explice din punct de vedere stiintific cum stau treburile!N-am vrut sa aud pentru ca in aceeasi zi il lăsasem pe om o ora si jumatate sa privească cum se risipește in vânt jetul imens al unei fântâni arteziene...si cand m-am întors era asa de încântat si dornic să ne spună la toti ce a trăit!Deci...stiinta asta e până la urmă de un singur fel! ☺

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

dacă stai așa, la avatar :))))

Azi mă gândeam să pun una cu rosu, am mai avut poza aceea...e un contrast întunecat in iconita aceea a avatarului si simteam la trezire ca mi-ar placea!Dar m-am luat cu altele si am uitat, probabil ca o sa uit si acum...☺
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi mă gândeam să pun una cu rosu, am mai avut poza aceea...e un contrast întunecat in iconita aceea a avatarului si simteam la trezire ca mi-ar placea!Dar m-am luat cu altele si am uitat, probabil ca o sa uit si acum...☺

 

https://i.imgur.com/AMnqZpr.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

https://i.imgur.com/AMnqZpr.gif

Daca asa mi-a venit...doar un pic, sa-mi satisfac eu nu stiu ce sau cum sa-i zic! 😃
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

te-am băgat în ceață? :)))

Chiar crezi...?Am facut un experiment cu avatarele pe pinterest...!Am facut o selectie de chipuri cele mai frumos machiate...si toti au ales roscata!Chiar acum primisem notificarea si incercam sa inteleg...

Stai sa-ti dau un exemplu 😊

 

post-143417-0-53064900-1534668250_thumb.pngpost-143417-0-71989300-1534668316_thumb.pngpost-143417-0-13343300-1534668334_thumb.png

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...