Sari la conținut

Psd ciuma rosie


Postări Recomandate

  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

https://www.timesnewroman.ro/politic/10-lucruri-despre-conferinta-lui-tudorel-toader-in-care-a-cerut-revocarea-lui-kovesi

 

Tudorel e genul care înainte de a-și face o labă vorbește două ore cu p*la, ca să-i explice ce are de gând să facă cu ea;

 

Nea Costel, drojdier, mesaj dur pentru Tudorel: ”Și eu beau, dar dă-te-n p*la mea, că nu fac așa urât ca tine!”

 

Tudorel Toader nu a stat să răspundă la întrebări la finalul conferinței, că se grăbea să ajungă la Dragnea în birou, ca să-i sugă p*la și azi;

 

 

post-250901-0-52562300-1519325653_thumb.jpg

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

De astazi, participand la proteste din nou, incerc sa mi feresc fundul :) ; am sa parafrazez,pt majoritatea, baieti (si fete) :

1. Futi, nu futi, vremea futaiului activ trece !

ce se completeaza cu probabilitate mare si cu:

2. Futi, nu futi, vremea democratiei liberale trece !

Link spre comentariu
Vizitator tehnix
Reputație: 0

Ar trebui facut un protest.. de genul: pan' la capat, pana cand dispare toata clasa politica din Romania, de la presedinte pana la ultimul deputat. 

 

Sa vina altii, nu stiu, tineri, oameni cu perspectiva. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Maine cica vine Timmermans la București de urgenta.

Oare de ce? :)))

 

Site-ul MJ e căzut de la 6.Raportul nu e.

Păi ce facem, ma, Tudorele? :)

 

Apropo, ca să citez din Tata-

 

Mana sus cine n-a încălcat constituția! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

https://www.timesnewroman.ro/politic/10-lucruri-despre-conferinta-lui-tudorel-toader-in-care-a-cerut-revocarea-lui-kovesi

 

Tudorel e genul care înainte de a-și face o labă vorbește două ore cu p*la, ca să-i explice ce are de gând să facă cu ea;

 

Nea Costel, drojdier, mesaj dur pentru Tudorel: ”Și eu beau, dar dă-te-n p*la mea, că nu fac așa urât ca tine!”

 

Tudorel Toader nu a stat să răspundă la întrebări la finalul conferinței, că se grăbea să ajungă la Dragnea în birou, ca să-i sugă p*la și azi;

 

 

attachicon.gifSLUGA.jpg

Foarte adevarat ! Ce pretentii sa avem de la SLUGAREL ?!?! MUIE TUDOREL COMUNIST BOLSEVIC !!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Foarte adevarat ! Ce pretentii sa avem de la SLUGAREL ?!?! MUIE TUDOREL COMUNIST BOLSEVIC !!!

 

Tudorel Toader cere și demiterea lui Dică: "Du-te, Dică, du-te!"

"Păi voi credeați că Slugărel a făcut tărăboiul cu Kovesi ca să se abata atenția de la adevărata problemă a României, Lazio-Steaua 5-1? Nu, Slugărel nu iartă pe nimeni."

 

post-248117-0-61496800-1519648750_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...