Sari la conținut

CINESTIE un mincinos ? sau RECENZIA e "veata" mea


miky77

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PROXENET semianalfabet si mincinos pana in maduva oaselor 

 

Treci dracu' la taraba lu' BUBU si nu te mai misca de acolo  

 

Ordoneaza clientii pe un singur rand , ca acum  dau navala in cuibar/pescarie   :)

 

attachicon.gifSa-ti sparg Bubu.jpg

Te-ai enervat printesa mea ? Stai linistia ca faci riduri .Ti-a intrat morcovul in cur? Poponare daca nu ai coceni este bun si morcovul

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stii tu ceva legat de morcov , nu ma indoiesc .

 

Asa  avea  si Pinochio nasul cand  incerca sa  spuna cate ceva .....si tot crestea , crestea.....

Normal ca stiu proasta pizdii ca ti-am mai adus sa ti-l bagi in cur si pe urma in gura

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Up ...manca-mi-ai morcovu' de moscalan prost  , cu tot cu injuraturile tale perverse de mame
 

Mult și prost ai scris, oligofrenule! În ceea-ce mă privește, poți produce dovezi, exemple? 

 

Sugi.....

 

Mata', sigur!

 

Mos Tagarta , te-ai lovit la sau in bibelou ? In cazul tau nu mai este absolut nimic de demonstrat si dovedit .Absolut totul indica un curvoi de barbat , caruia ii migreaza ideile si scopurile parsivesti de la o luna la alta , m-am convins de asta . In ultimile luni te-ai degradat in gandire privind din  orice unghi de incidenta . Tine-o tot asa , ca iti face cinste , maxima  sa zicem .

 

Ți-am ordonat să vii cu argumente și dovezi/exemple. Executarea!

Dacă nu. marș în p.m.!

  • Like 2
Link spre comentariu

Up ...manca-mi-ai morcovu' de moscalan prost  , cu tot cu injuraturile tale perverse de mame

 

reiese clar ca Liviu58 si-a desfasurat activitatea de proxenet cu ajutorul lui picon. Motanul vad ca l-a banat pe bucatar, dar nu si pe picon. Ce mai asteapta ? Se duce motanul si la alte curve recenzate de picon pe hartie din pix sa vada si el ce adevar zici aici de 2 ani ?

  • Like 3
Link spre comentariu

reiese clar ca Liviu58 si-a desfasurat activitatea de proxenet cu ajutorul lui picon. Motanul vad ca l-a banat pe bucatar, dar nu si pe picon. Ce mai asteapta ? Se duce motanul si la alte curve recenzate de picon pe hartie din pix sa vada si el ce adevar zici aici de 2 ani ?

 

 

Ce s-au activat nărozii!  :laugh2

te deranjeaza adevarul !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Erai prieten cu bucataru aka @Cinestie ! Tot forumul știe .

Ar trebui să fi banat pentru recenzii false.

Asta din ce puț al gândirii ai scos-o? Cât despre recenzii, când voi vedea o recenzie de-a ta, voi discuta pe tema asta, până atunci, jet!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Asta din ce puț al gândirii ai scos-o? Cât despre recenzii, când voi vedea o recenzie de-a ta, voi discuta pe tema asta, până atunci, jet!

Tu nespalatule nu îmi spui mie jet. Ești un **spam editat** un bețiv și un moș libidinos. Toate fetele de pe forum te evită. Ar trebui să îți fie rușine și să te ascunzi. Ai ajuns o glugă de coceni la bătrânețe.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu nespalatule nu îmi spui mie jet. Ești un **spam editat** un bețiv și un moș libidinos. Toate fetele de pe forum te evită. Ar trebui să îți fie rușine și să te ascunzi. Ai ajuns o glugă de coceni la bătrânețe.

Scuze, marș!

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si app. de recenzii, vezi că nu mai ai curaj să scrii nicăieri.

Ai de plm în ce hal de degradare ai ajuns =))

* să scrii ... analfabetule! Râzi ca tuta la bec, dar nu știi să scrii. 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...