Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Estee  baaaaa !!! ...esti cel mai tare limbric modificat genetic ,dupa celalalt senil , cu scoala de milogeala si bagare in seama peste tot .

Urata existenta mai ai (sau ti-o faci) toata ziua pe aici , improscand cu aceleasi excremente de sclav neamuzant.

 

Baga mare , ca uite ce zice piesa asta , ca tot  te observ  atat de  abatut din cauza lui Miky 

 

https://media3.giphy.com/media/T7ukTzXQVmWqI/giphy.gif?cid=790b76115ce2e4563562545136edd5c3&rid=giphy.gif

 

 

 

 

Acum , ca nu are rost s-o lungesc prea mult , am si eu 2 intrebari tehnice :

 

1. Ati reusit sa zgorniti/excludeti din dialog/interactiune   toate fetele , curvele , otrepele ...etc ...cum vreti voi sa le ziceti , si sa va futeti in cur toata ziua pe intreg DG-ul , ca niste popandai veritabili si neamuzanti  ? Pardon , cred ca nu si pe aceea  care merge intotdeauna cu lozinca in fata " ma duc la servici , dar'ar Dumnezeu sa nu gasesc nimic "

 

2. Cum ai/ati reusit sa va cacati in toata munculita de 10 ani a lu' Pecoaie ? ... Recenziile acelea de tot rasul . Daca ati stii voi cat a muncit si trudit  ptr. acestea , socotite ca si singurele realizari memorabile din ultimii ani petrecuti ca ultimul atarnator pe aici .. Numai ala e atat de prost , de nici el nu intelege cine i-o tot trage sub centura permanent . Bahhhh...dar mare prost a mai ajuns

Iar te-au lasat stiuletii poponare? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 30698

Miskin poponarul si chinezul ....momentul de despartire ....miskin sufera chinezul deja se gandeste la alti poponari

 

Momente de tensiune maxima suferinta ,dragoste,tradarepost-218009-0-88613900-1559241578_thumb.jpeg

 

Si la final Miskin ii dedica melodia chinezului

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Coconasule, se ingroasa gluma in ceea ce te priveste.

 

Hai, c-am luat o nebunie de pizza, d-aia Hawaii, cu ananas, stafide si scortisoara in blat si nu stiu ce ketchup sa pun pe ea. De la Tomi sau de la Heinz? Ce recomanzi?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Coconasule, se ingroasa gluma in ceea ce te priveste.

 

Hai, c-am luat o nebunie de pizza, d-aia Hawaii, cu ananas, stafide si scortisoara in blat si nu stiu ce ketchup sa pun pe ea. De la Tomi sau de la Heinz? Ce recomanzi?

Misskin nu-ti poate recomanda nimic,este in depresie de 3 zile

Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Misskin nu-ti poate recomanda nimic,este in depresie de 3 zile

Nu te cred, sub nicio forma!

 

 

 

E in depresie de ani buni, nu de 3 zile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

si-a luat la muie **spam editat**ul picon la Sabrina pe topic de la jumatate de forum =))

 

ma-ta-si ia muie de la mine in fiecare zi de fiecare data cand te loghezi pe un cont diferit

o mai simti si tu cand sughita nu ? e din cauza pulii mele da 27 da centimetri patrati fara pastile de sculat pula

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

ma-ta-si ia muie de la mine in fiecare zi de fiecare data cand te loghezi pe un cont diferit

o mai simti si tu cand sughita nu ? e din cauza pulii mele da 27 da centimetri patrati fara pastile de sculat pula

 

You' re no son of my, XOXO, for he's got no evil in him. He's just as dumb as the prank he started with on this regard :(((

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...