Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

(...) Eu sunt above the mundane.Nu doresc sa fiu implicat in amaraciunile voastre, in clasa voastra diplomatica, in limbismul vostru si-n "labele voastre taiate cu sapa". (...)

 

Pai  bine, dom'le, you soar above the mundane (like a f*rt, ar zice carcotasii) - dar, ma rog, sa nu intram in detalii. Si totusi, postezi, postezi, postezi... PLM pe drum merea (si din cap asa dadea), mie unuia ceva-mi da cu rest in toata ecuatia asta. Oi fi io mai năcăjit si crescut in Rromanika, da' oricat m-as stradui, tot imi suna a "baaah, luati-i de pe mine, ca-i omor"....  :blushing2

 

Una si cu una fac doua - prin zona pe la Teaca, pe cand estimezi ca ajungi, sa bem un citro si sa mancam o zama...?

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai bine, dom'le, you soar above the mundane (like a f*rt, ar zice carcotasii) - dar, ma rog, sa nu intram in detalii. Si totusi, postezi, postezi, postezi... PLM pe drum merea (si din cap asa dadea), mie unuia ceva-mi da cu rest in toata ecuatia asta. Oi fi io mai năcăjit si crescut in Rromanika, da' oricat m-as stradui, tot imi suna a "baaah, luati-i de pe mine, ca-i omor".... :blushing2

 

Una si cu una fac doua - prin zona pe la Teaca, pe cand estimezi ca ajungi, sa bem un citro si sa mancam o zama...?

Dragule, nu ma intalnesc cu indivizi de pe forum.O data m-am pricopsit cu unul de p-acilea, cand eram in transit, apoi am fost facut in toate felurile, pentru ca nu am catadicsit sa fac pe ghidul turistic.

 

Apoi, cred, din pacate, ca m-ai inteles gresit.Nu am nici o legatura cu Teaca.

Eu sunt din zona Vaslui, am si scris asta de nenumarate ori.

 

Yours sincerely,

Miskin, above di mundani.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Dragule, nu ma intalnesc cu indivizi de pe forum.O data m-am pricopsit cu unul de p-acilea, cand eram in transit, apoi am fost facut in toate felurile, pentru ca nu am catadicsit sa fac pe ghidul turistic.

 

Apoi, cred, din pacate, ca m-ai inteles gresit.Nu am nici o legatura cu Teaca.

Eu sunt din zona Vaslui, am si scris asta de nenumarate ori.

 

Yours sincerely,

Miskin, above di mundani.

Dar de Bubutz te rugai sa te cinsteasca cu o bere si o chiftea. :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dar de Bubutz te rugai sa te cinsteasca cu o bere si o chiftea. :laugh2

ce jigodie mai esti , betivule

 

nu este suficient ca ii folosesti si in momentul de fata contul pizdei Bubutza , mai rastalmacesti  cu minciuni si PM-urile acestuia

 

esti  cel  mai jegos si libidinos  turnator posibil , hipopotamule   :kotzen

 

 

baga si tu o poza cu turnatoarea psihopata  Bubuza , sa stie lumea despre ce pizda de barbat este vorba , cu tine 2 pizde , care ati turnat diversi useri  ca niste psihopati si curve de oameni inselk, inselati de alte curve , ca de acolo va pleaca frustrarile si complexele pe toata lumea .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ce jigodie mai esti , betivule

 

nu este suficient ca ii folosesti si in momentul de fata contul pizdei Bubutza , mai rastalmacesti  cu minciuni si PM-urile acestuia

 

esti  cel  mai jegos si libidinos  turnator posibil , hipopotamule   :kotzen

 

 

baga si tu o poza cu turnatoarea psihopata  Bubuza , sa stie lumea despre ce pizda de barbat este vorba , cu tine 2 pizde , care ati turnat diversi useri  ca niste psihopati si curve de oameni inselk, inselati de alte curve , ca de acolo va pleaca frustrarile si complexele pe toata lumea .

Cand auzi de Bubutz iti creste tensiunea si dai in balbaiala :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai, ceva nu-i in regula.

 

Nu mai vad poze cu zgarie noru, cu COCK-TAILU', hidromasaju ala mai ceva ca in statiunile balneare.

 

 

Lipseste ceva....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...ah da, aroganta!

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Dragule, nu ma intalnesc cu indivizi de pe forum.O data m-am pricopsit cu unul de p-acilea, cand eram in transit, apoi am fost facut in toate felurile, pentru ca nu am catadicsit sa fac pe ghidul turistic.

 

Apoi, cred, din pacate, ca m-ai inteles gresit.Nu am nici o legatura cu Teaca.

Eu sunt din zona Vaslui, am si scris asta de nenumarate ori.

 

Yours sincerely,

Miskin, above di mundani.

 

Pai n-am insinuat ca ai fi din Teaca sau c-ai avea legaturi cu zona respectiva - actually, eu n-am tendinte de astea detectivistice, sa aflu detalii personale despre toata lumea. Atata doar ca te-ai referit mai de mult la zona dintre Reghin si Bistrita, ca si cum ai cunoaste-o (as in, ai fost macar pe-acolo). 

 

Nici eu nu m-am intalnit, in viata reala, cu nimeni de pe forum, cel putin pana acum. Ce ne-o rezerva viitorul, cine poate sti...

 

Ce dish-uri ai mai degustat azi? Eu amu' fac un gulas (cu afumatura de casa) ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai n-am insinuat ca ai fi din Teaca sau c-ai avea legaturi cu zona respectiva - actually, eu n-am tendinte de astea detectivistice, sa aflu detalii personale despre toata lumea. Atata doar ca te-ai referit mai de mult la zona dintre Reghin si Bistrita, ca si cum ai cunoaste-o (as in, ai fost macar pe-acolo).

 

Nici eu nu m-am intalnit, in viata reala, cu nimeni de pe forum, cel putin pana acum. Ce ne-o rezerva viitorul, cine poate sti...

 

Ce dish-uri ai mai degustat azi? Eu amu' fac un gulas (cu afumatura de casa) ;)

post-260395-0-15851300-1524762063_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Pai n-am insinuat ca ai fi din Teaca sau c-ai avea legaturi cu zona respectiva - actually, eu n-am tendinte de astea detectivistice, sa aflu detalii personale despre toata lumea. Atata doar ca te-ai referit mai de mult la zona dintre Reghin si Bistrita, ca si cum ai cunoaste-o (as in, ai fost macar pe-acolo).

 

Nici eu nu m-am intalnit, in viata reala, cu nimeni de pe forum, cel putin pana acum. Ce ne-o rezerva viitorul, cine poate sti...

 

Ce dish-uri ai mai degustat azi? Eu amu' fac un gulas (cu afumatura de casa) ;)

 

 

Next time sa pui poza mea cu ca$$ !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA

 

Pai n-am insinuat ca ai fi din Teaca sau c-ai avea legaturi cu zona respectiva - actually, eu n-am tendinte de astea detectivistice, sa aflu detalii personale despre toata lumea. Atata doar ca te-ai referit mai de mult la zona dintre Reghin si Bistrita, ca si cum ai cunoaste-o (as in, ai fost macar pe-acolo).

 

Nici eu nu m-am intalnit, in viata reala, cu nimeni de pe forum, cel putin pana acum. Ce ne-o rezerva viitorul, cine poate sti...

 

Ce dish-uri ai mai degustat azi? Eu amu' fac un gulas (cu afumatura de casa) ;)

 

Aia-i oala cu sarmale, pe care ai primit-o pomana la cantina saracilor.  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...