Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Zdreanță masculină, tre să-ți zic ceva.

 

Iubițica mea de acum vreo 15 ani, stewardeză olandeză la KLM (ce semăna cu Sharon Stone, că altfel n-aş fi stat cu ea 3 ani şi n-aş fi adus-o nici în Ro şi nici nu m-aş fi dus cu ea până în Africa de Sud...) , mi-a povestit la un moment dat că s-a întâlnit în avion cu un coleg steward, gureş ca şi tine, Meschine. Destăinuindu-se reciproc, ca ele între ele, fetele, spune stewardul că locuieşte în locația X din Amsterdam. La care iubita mea a exclamat: păi este exact visavis de unde locuiesc eu, ştiu sigur că locuieşte acolo un pilot, văd aproape zilnic pe balcon geamantanul stewardezei ce stă cu el!!!

 

 

La care colegul fostei mele iubite exclamă hâtru : stewardeza aia ce locuieşte cu pilotul sunt eu!!!

 

 

 

 

:))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Harmalaie de nedescris la mine-n curte! S-a strans lumea, am adus lazile de bere, micii, mustarul, am aprins grataru, insa soc!...Nu mai vin lautarii, ca cica au rams cu masina-n drum.

 

Miskine, am rugamintea sa te prezinti imediat pe forum! Lasa tot ce faci!

Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Pidsadera e atat de prost, incat si clonele lui isi bat joc de el.

Lasa-l p-ala!

 

Iti multumesc din suflet! Mi-ai umplut inima de bucurie ca te-ai intors.

 

Se uita 20 de oameni in telefonul meu, cu muzica in surdina. Vor sa vada inca o recenzie din Thailanda.

 

Le-am zi si nu m-au crezut.

Link spre comentariu

Vizitator beraru
Reputație: 0

Miskine, si-a pierdut lumea rabdarea. Iti ies vorbe ca Marinelu ar fi mai prost decat tine.

 

Plm, eu le-am explicat, da' nu pot sa-i tin in frau 100 de ani.

 

Ajuta-ma sa-i combat!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...