Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asta e tot ce poate un pisat homosexual , batut de soarta si bolnav psihic , nu ma indoiesc de calitatile tale in fabricarea  pozelor si a clonelor ,  vesnica ocupatie a unui  grasan  libidinos , vai de steaua lui., care isi petrece sarbatorile sau  zilele si noptile  exclusiv doar aici  :)

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Asta e tot ce poate un pisat homosexual , batut de soarta si bolnav psihic , nu ma indoiesc de calitatile tale in fabricarea  pozelor si a clonelor ,  vesnica ta ocupatie . 

:laugh2  :laugh2 Adica ce vrei sa spui,pozele nu sunt autentice???

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pune-o p'a lu' Picoaie , doar ai mai pus-o  in alte dati

 

Ma miram de ce acum ii trage limbi  unuia care se crede popa , cand de fapt este un popo-pizdica

 

Asta , da , pizdificare a unui  hemoroid modificat genetic .

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Este asa de cald si Soarele atat de naucitor, zilele acestea, in Krung Thep, incat o pereche de ochelari este absolut indispensabila.

 

Noroc, ca am gasit oferta, 300 $, sezon 2016.

 

Pana la nivelul altora cu bazin cu hidromasaj( :) ) sau vin la carafa, mai am, recunosc.

Am mai vazut filmul asta "Miky stiuletarul" acelasi scenariu,acelasi deznodamant.

 

post-260395-0-32064700-1523878180.jpg

post-4015-0-53979900-1523897802_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Este asa de cald si Soarele atat de naucitor, zilele acestea, in Krung Thep, incat o pereche de ochelari este absolut indispensabila.

 

Noroc, ca am gasit oferta, 300 $, sezon 2016.

 

Pana la nivelul altora cu bazin cu hidromasaj( :) ) sau vin la carafa, mai am, recunosc.

 

Sarac mai esti in plm. Ai sters degeaba la cur babele.  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

 

Pisilica nu toti au avut norocul , ca tine , sa se nasca  la oras  si sa-si bea cafeaua pe terasa la Peles

 

Unii , cu bugetul  mai redus , aleg sa se cazeze  la vile low-cost  in Poiana Tapului si sa-si bea cocktail-ul molotov cumparat de la market (in care sticla de Pepsi este de 5 ori mai mare decat cea de Metaxa) si sa vaneze cu privirea in garla , poate mai sare un pastrav , sa-l juleasca  (invatati din Gara de Nord) si sa-l puna pe gratar .

 

post-194745-0-98921600-1523959945_thumb.jpg

 

Ai dreptate , ba , ca muntele era la vreo 20 de Km , dar nu mi-am  dat seama   unde ma cazez . Data viitoare o sa am mai mult noroc

 

 

 

PS: Am uitat sa spun de unde am luat sticla de Metaxa  si cat m-a  dus toata combinatia in  4 persoane

 

De aici am luat-o https://www.emag.ro/supermarket/brandy-5-stele-0-5l-metaxa-43541/pd/D22T1BBBM/

iar cu tot cu Pepsi  am iesit la 10 lei / trotilarea  / pe cap de  locuitor.  Ieftin ca braga , ca am vazut si muntele mai aproape cu 10 Km  . =))

 

 

 

No bine acum  , prost mai esti , dar consecvent  =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pisilica nu toti au avut norocul , ca tine , sa se nasca  la oras  si sa-si bea cafeaua pe terasa la Peles

 

Unii , cu bugetul  mai redus , aleg sa se cazeze  la vile low-cost  in Poiana Tapului si sa-si bea cocktail-ul molotov cumparat de la market (in care sticla de Pepsi este de 5 ori mai mare decat cea de Metaxa) si sa vaneze cu privirea in garla , poate mai sare un pastrav , sa-l juleasca  (invatati din Gara de Nord) si sa-l puna pe gratar .

 

attachicon.gifPipilica 4.jpg

 

Ai dreptate , ba , ca muntele era la vreo 20 de Km , dar nu mi-am  dat seama   unde ma cazez . Data viitoare o sa am mai mult noroc

 

 

 

PS: Am uitat sa spun de unde am luat sticla de Metaxa  si cat m-a  dus toata combinatia in  4 persoane

 

De aici am luat-o https://www.emag.ro/supermarket/brandy-5-stele-0-5l-metaxa-43541/pd/D22T1BBBM/

iar cu tot cu Pepsi  am iesit la 10 lei / trotilarea  / pe cap de  locuitor.  Ieftin ca braga , ca am vazut si muntele mai aproape cu 10 Km  . =))

 

 

 

No bine acum  , prost mai esti , dar consecvent  =))

 

Dar ce plm vroiai sa cumpere ?  Doar miliardarii ca tine, Miky isi permit sa cumpere Henri IV, Cognac Grande Champagne.

 

https://cognacminiature.com/wp-content/uploads/2017/02/COGNAC_2017_NGRO-sqr.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Dar ce plm vroiai sa cumpere ?  Doar miliardarii ca tine, Miky isi permit sa cumpere Henri IV, Cognac Grande Champagne.

 

https://cognacminiature.com/wp-content/uploads/2017/02/COGNAC_2017_NGRO-sqr.jpg

Lăsați țăranul basit și afumat să se desfășoare în voie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Dupa o noapte de betie, doar mancarea de Isaan te pune pe picioare.

Scoville 140000(departe de locul I, dar foarte iute)

Metaxa cu Pepsi, :), koka-la-(ba)reala.

Bre,de ce în toate străchinile postate de tine, mâncarea e neîncepută?

Bagă și matale o abureala,că eu mă fac că nu știu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Bre,de ce în toate străchinile postate de tine, mâncarea e neîncepută?

Bagă și matale o abureala,că eu mă fac că nu știu

 

Ce sa-i faci, Mos Izmana, nu toata lumea isi permite orez cu paine intr-un restaurant de lux, asa ca matale.

 

La Vie en Rose de Pipilique

 

post-240720-0-78172800-1502602917.jpg

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...