Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am fost de trei ori si pot spune ca domnisoara Cristina are corp/fund frumos, piele fina, raportul calitate/pret fiind foarte foarte bun. 

Note:
Locatie: 9 (garsoniera la 1 minut de Piata Alba Iulia, portar cuminte, baie ok, aer conditionat)
Oral: 10 (exceptional, tot ce ti-ai putea dori, pentru mine este pe primul loc la acest capitol)
Igiena: 10 (no comment)
GFE/Atitudine: 10 (comunicativa, orientata catre solicitarile clientului, foarte placuta, sociabila, programare respectata)
Cadou 100lei/finalizare
Alte detalii nu am rabdare sa scriu, ideea este ca domnisoara merita vizitata.

Recomandare: DA
http://www.ddcforum.com/Themes/DDC_SMF_20_theme/images/icons/modify_inline.gif
 
 
  • Like 7
Link spre comentariu

Buna ziua,

 

Sugerez ca in situatia in care nu raspund la primul apel, sa ma apelati ulterior la interval de aproximativ 30minute si/sau 60minute.

 

Programari se fac si prin PM - cu putina rabdare...

 

Prin SMS, accept cereri de intalnire, doar de la cei pe care i am cunoscut deja si sunt in agenda telefonului. Ideal ar fi sa treceti in mesaj ora pana la care va pot raspunde.

 

O marti superba!

 

Criss

 

Ps: va rog, respectati programarile stabilite. Atunci cand vi se cere confirmarea intalnirii cu ceva timp, va rog, sa o faceti indiferent daca este da sau nu.

  • Like 5
Link spre comentariu

practic nu mai exista motivatie pentru recenzii aici (adica pe forum). singura chestie mica este faptul ca baietilor le place sa se laude.

 

si as zice io ca la Cristina ai cu ce sa te lauzi. nu vreau sa emit sentinte, totul e chestie de gusturi. si, as mai adauga eu, si de putina chimie. sau "chimie". 

 

nu prea ar fi multe de adaugat fata de intalnirile anterioare. bine, foarte bine, deosebit de bine. si chiar din ce in ce mai bine. vreti descriere? am fost, am petrecut un timp superb impreuna, am plecat. cam asta a fost.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Note:

 

Locatie - 9

Aspect - 9

Oral - 10

Tarif - 100 ron/fin.

 

Detalii:

 

Mi-am facut programare intr-o sambata, mi-a spus ca daca ajung in 30 de minute ma primeste, si sa vezi cum am facut eu raliu pana la locatia damezei, si cand am ajuns fix la ora care m-am programat, nu mai raspundea, zic wtf  :slap2. Mai insist si pana la urma imi trimite un sms ca in 5 min pot sa urc, suflu usurat. Urc la papusic, arata bine, stam putin de vb, ma bag la dus, revin in camera de "tortura" si incepe sa-l suga fratilor, pff beliciune, pe langa pustoaica lu maya si ea este in topul preferintelor la oral. O pun cu picioarele in sus pt un normal si da-i, apoi caprita si ii dau iar, se mufeaza iar la microfon si suge, da suge tot frate, frumos, face un swallow de toata frumusetea. O recomand, face bine ceea ce face.Hai sanatate!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Sunt noua pe acest site.

Ma numesc Cristina, am 25 ani si astept sa ma vizitezi la domiciul meu.

Servicii: oral cu finalizare orala si inghitire, normal in orice pozitie, 69, sex intre sani, cunnilingus.

Telefon:

0760974481

Program: 10.00 - 20.30 (L-S).

Da pai si pretul cu finalizare?

Link spre comentariu

salutare

vreau sa va povestesc si eu ce am patit astazi la domnisoara Cristina

dupa ce s-a consumat faptul fiind a treia oara la ea totul bine si frumos,am fost acuzat pe nedrept ca eu sunt baiatul cu casca care face recenzii urate fetelor si culmea am fost desconspirat si de alte fete care au decis ca eu sunt cel care le face recenzii proaste dupa casca cu care vin la ele si dupa numarul de telefon

am ramas stupefiat de cele intamplate si sper sa nu mai calc pe acolo niciodata

m-am simtit pus la zid si de tot kkt-ul

 

rog administratorul acestui forum sa ne demonstreze de cand sunt eu pe forum si cate recenzii am facut si daca au fost bune sau rele si totodata daca am mai multe useruri

 

multumesc pentru aceasta zi minunata!!!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sub
  • Oras:Sub

Esti fraier, ce te-ai speriat asa? Ti-era frica de Cristina ca te bate? :) Eu o stiu ca e fata pasnica...da sa n-o superi...

Si daca le faceai recenzii naspa, care-i problema? 

Acum, chiar daca erau false, ai jurat pe bibile sa spui numa' adevaru' ? 80% din recenziile de aci sunt false, si tocmai aia care le fac asa,

urla cat ii tin bojocii, ca de ce strici topicul fetelor cu recenzii neadevarate...nu te-ai prins? Nu trebuie sa demonstrezi nimic la nimeni, stai calm, eu te cred

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu zic sa stai calm si sa nu-ti faci probleme, ea te-a pierdut de client nu tu pe ea...ai de unde alege...si pana la urma stii cum se zice...la ce te poti astepta de la o curva ? :) de la una care face bani sugand si inghitind cu siguranta nu la prea multe...

salutare

vreau sa va povestesc si eu ce am patit astazi la domnisoara Cristina

dupa ce s-a consumat faptul fiind a treia oara la ea totul bine si frumos,am fost acuzat pe nedrept ca eu sunt baiatul cu casca care face recenzii urate fetelor si culmea am fost desconspirat si de alte fete care au decis ca eu sunt cel care le face recenzii proaste dupa casca cu care vin la ele si dupa numarul de telefon

am ramas stupefiat de cele intamplate si sper sa nu mai calc pe acolo niciodata

m-am simtit pus la zid si de tot kkt-ul

 

rog administratorul acestui forum sa ne demonstreze de cand sunt eu pe forum si cate recenzii am facut si daca au fost bune sau rele si totodata daca am mai multe useruri

 

multumesc pentru aceasta zi minunata!!!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu zic sa stai calm si sa nu-ti faci probleme, ea te-a pierdut de client nu tu pe ea...ai de unde alege...si pana la urma stii cum se zice...la ce te poti astepta de la o curva ? :) de la una care face bani sugand si inghitind cu siguranta nu la prea multe...

Niste recenzii , faci si tu ?

Sa vedem si noi ce gusturi ai tu .....

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

salutare

vreau sa va povestesc si eu ce am patit astazi la domnisoara Cristina

dupa ce s-a consumat faptul fiind a treia oara la ea totul bine si frumos,am fost acuzat pe nedrept ca eu sunt baiatul cu casca care face recenzii urate fetelor si culmea am fost desconspirat si de alte fete care au decis ca eu sunt cel care le face recenzii proaste dupa casca cu care vin la ele si dupa numarul de telefon

am ramas stupefiat de cele intamplate si sper sa nu mai calc pe acolo niciodata

m-am simtit pus la zid si de tot kkt-ul

 

rog administratorul acestui forum sa ne demonstreze de cand sunt eu pe forum si cate recenzii am facut si daca au fost bune sau rele si totodata daca am mai multe useruri

 

multumesc pentru aceasta zi minunata!!!

Fratele meu despre ce fel de casca vorbesti? Vreau sa stiu si io daca nu mai bine las mobra din dotare acasa cand ma duc la futut sa nu sara pizdele pe mine sa ma cafteasca :) Daca e vorba de casca de ceva ipod sau pula mea altfel de mp3 la care sa rasune manelele mele preferate atunci dinaia nu folosesc :)

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

eu zic sa stai calm si sa nu-ti faci probleme, ea te-a pierdut de client nu tu pe ea...ai de unde alege...si pana la urma stii cum se zice...la ce te poti astepta de la o curva ? :) de la una care face bani sugand si inghitind cu siguranta nu la prea multe...

Moromete...din ce lume vii?Cristina are un mare + la oralul de nota 10 pe care-l ofera datorita finalizarii cu swallow sau faciale!Dupa ce-i faci o vizita...poti sa-ti dai cu parerea despre comportamentul si serviciile oferite de Cristina!E usor sa arunci cu noroi... :hihat

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

am mai zis-o, dar se pare ca trebuie sa o repet: camasile mele (care stau petrec mult timp foarte aproape de cutia craniana) au un IQ mai mare decat o gloata de cetateni care cred ca educatia e un concept filozofic abscons. imi pare sincer rau pentru toti loserii care judeca oameni dupa modul in care isi castiga banii. si care se duc la curve doar pentru ca este singurul mod in care neuronul lor se poate simti superior cuiva...

 

am intalnit si fete mai usurele (intelectual vorbind), si mai articulate si de-a dreptul inteligente si cultivate. ca si in viata civila. dar nu reusesc sa inteleg de ce o doamna profesoara limitata si spagara ar fi superioara vanzatoarei corect de la buticul din colt? de ce doamna medic care conditioneaza interventia de grosimea plicului este superioara femeii de serviciu care iti pastreaza coridoarele si toaletele "bec"? de ce o curva care se produce la tv este o vedeta si role-model iar una care te suge este o zdreanta?

 

stiu ca ma zbat in gol, si nu o fac pentru cristina ci pentru toate fetele. dar nu exista nicio meserie murdara ci doar "meseriasi" hoti sau tzepari. in plus (anti-misoginism daca nu va deranjeaza cuvintele prea lungi...) o femeie trebuie respectata pentru ca este. nu pentru ca este medic sau politician.

 

astea sunt momente cand mi-e rusine sa fiu considerat la fel de barbat ca niste jalnice imitatii ale genului care nu au alta placere in viata decat sa "stearga pe jos" virtual cu niste fete foarte ok. si dupa aia revin pe forum sa se planga ca au fost tratati ca niste gunoaie. got news: sunteti niste gunoaie...

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am mai zis-o, dar se pare ca trebuie sa o repet: camasile mele (care stau petrec mult timp foarte aproape de cutia craniana) au un IQ mai mare decat o gloata de cetateni care cred ca educatia e un concept filozofic abscons. imi pare sincer rau pentru toti loserii care judeca oameni dupa modul in care isi castiga banii. si care se duc la curve doar pentru ca este singurul mod in care neuronul lor se poate simti superior cuiva...

 

am intalnit si fete mai usurele (intelectual vorbind), si mai articulate si de-a dreptul inteligente si cultivate. ca si in viata civila. dar nu reusesc sa inteleg de ce o doamna profesoara limitata si spagara ar fi superioara vanzatoarei corect de la buticul din colt? de ce doamna medic care conditioneaza interventia de grosimea plicului este superioara femeii de serviciu care iti pastreaza coridoarele si toaletele "bec"? de ce o curva care se produce la tv este o vedeta si role-model iar una care te suge este o zdreanta?

 

stiu ca ma zbat in gol, si nu o fac pentru cristina ci pentru toate fetele. dar nu exista nicio meserie murdara ci doar "meseriasi" hoti sau tzepari. in plus (anti-misoginism daca nu va deranjeaza cuvintele prea lungi...) o femeie trebuie respectata pentru ca este. nu pentru ca este medic sau politician.

 

astea sunt momente cand mi-e rusine sa fiu considerat la fel de barbat ca niste jalnice imitatii ale genului care nu au alta placere in viata decat sa "stearga pe jos" virtual cu niste fete foarte ok. si dupa aia revin pe forum sa se planga ca au fost tratati ca niste gunoaie. got news: sunteti niste gunoaie...

confrate nu mai am puncte de aceea scriu...bv felicitari pentru postul tau...scuze de off topic Cristina ...

  • Like 3
Link spre comentariu

este vorba de casca de motor

in al doilea rand domnisoara m-a confundat cu userul penetrator 2  de la pagina 14 care i-a spus ca-i pute gura,am tot incercat sa-i spun ca nu sunt eu dar ea ca eu sunt ca m-au recunoscut si restul fetelor dupa casca de motor,nr de tel  si ca zambesc mereu

 

pur si simplu a fost o confuzie pt ca eu nu sunt userul penetrator 2.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:ro
  • Oras:ro

este vorba de casca de motor

in al doilea rand domnisoara m-a confundat cu userul penetrator 2  de la pagina 14 care i-a spus ca-i pute gura,am tot incercat sa-i spun ca nu sunt eu dar ea ca eu sunt ca m-au recunoscut si restul fetelor dupa casca de motor,nr de tel  si ca zambesc mereu

 

pur si simplu a fost o confuzie pt ca eu nu sunt userul penetrator 2.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...