Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

Hmmm!?

Sa ma duc sa îmi iau popcornul!?

Glumesc... Chill out guys!!

Pe Diana cam știu ce o liniștești si găsește ușor, tu tupbis fugi si ia un Long Island IceTea! ;)

crede-ma ca imi doresc al naibi de rau putin sex dar...s-a incheiat programu' :innocent

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Intr-un sac cu nuci bune  ai gasit una seaca....banii vrei sa "circule" dar se pare ca mai mult spre tine. Nici pe departe nu e adevarat sau daca e... ai meritat-o, o cunosc pe Diana am petrecut mai multe nopti impreuna si nici daca vreau sa nascocesc ceva rau si asemanator "patanie" tale nu-mi va reusi. Ramane de 10 in continuare.

  • Like 2
Link spre comentariu

Intr-un sac cu nuci bune  ai gasit una seaca....banii vrei sa "circule" dar se pare ca mai mult spre tine. Nici pe departe nu e adevarat sau daca e... ai meritat-o, o cunosc pe Diana am petrecut mai multe nopti impreuna si nici daca vreau sa nascocesc ceva rau si asemanator "patanie" tale nu-mi va reusi. Ramane de 10 in continuare.

te asigur ca nu merita nici un efort sa ii dai vreo replica...nu e o persoana cu care sa poti discuta...te pup dulce.

  • Like 1
Link spre comentariu

Diana, este clar ca amesteci albul cu negru...... este clar ca ma confunzi, numele meu incepe cu M, poate este tipe error.

 

Oricum o balbai

las-o asa stii bine cu cine ai iesit nu inrautati situatia...oricum ma bucur ca am vb cu tine la telf deci stii ce o sa se intample in continuare...tpdntv 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

DulcikDiana este un nume  pe deplin meritat , este chiar dulce si chiar Lady(cu toate sensurile posibile)  pentru mine , imi pare rau ca apar si comentarii negative , acum am citit si eu si m-a intristat. Eu o cunosc de 1 an pe Diana  si sunt extrem de multumit , pot sa spun cu mana pe inima ca o recomand tutuor colegilor de pe acest site care apreciaza curatenia,educatia,sensibilitatea,calitatea.... etc . Pupic dulce Diana,nu fi suparata! :gifs_ojos  :maninlove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Scoate-ti tot din case , mi-am luat  popcorn si milka :D

 

Scoate-ti tot din case , mi-am luat  popcorn si milka :D

tu chiar nu intelegi pentru ce am scris eu? sau esti un gigolou platit de coarde, sau un labagiu de prima mana. intre casa si alcov (intelegi cuvantul) este ceva diferenta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pentru toti avocatii, eu ies din scena, mi-am luat-o ca asa suntem noi barbatii, cand se scoala pula creierul nu mai functioneaza. biologic normal.

 

astept sa intre in scena si cel vizat sau confirmat, daca solidaritate inseamna ceva pentru el.

 

bafta cavelerilor PR 

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

Mda. E un tipar deja clasic pe site. O gramada de recenzori seriosi spun ca e o persoana deosebita, apoi apare unul care o face praf 'dezinteresat', care nu a facut decat o recenzie 'obiectiva', restul fiind doar niste fraieri fermecati de Diana. Nimic nou!

Diana, nu are rost sa-i raspunzi.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda. E un tipar deja clasic pe site. O gramada de recenzori seriosi spun ca e o persoana deosebita, apoi apare unul care o face praf 'dezinteresat', care nu a facut decat o recenzie 'obiectiva', restul fiind doar niste fraieri fermecati de Diana. Nimic nou!

Diana, nu are rost sa-i raspunzi.

maistre, mesajul era pentru tine si pentru cei ca tine, AVOCATII ....... daca nu ai inteles eu la desen nu sunt prea priceput asa ca citeste pana intelegi

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Eu sunt debutant - numai pe forum - caci in rest am incercat orice. Nu am sa ma apuc acum sa spun ce si cum face si cum a fost si cum este

DIANA, au facut-o altii si au facut-o bine. sunt de principiul, daca vrei sa vezi un film in premierea, sa mergi sa iti cumperi bilet.

Intradevar, "Lady D de Constanta" este ceva deosebit, este un amalgam al culturilor (in domeniu) rusa, japoneza, indiana, intrun liant latin, neaosi romanesc si credeti-ma ca analiza este facuta in urma experientelor culturale, tot in domeniu, acumulate in decursul timpului.

Domnilor, nu pot sa spun ca am fost norocos, dar prima intalnire cu Diana s-a intamplat cam acum 2 ani si sincer va spun ca da dependenta,

celor care o urmaresc si o cauta trebuie sa le cer iertare, vara asta eu am rapit-o de nu a mai fost de gasit. Este intradevar si o dama de companie de exceptie, stie sa faca fata ata vicistitudinilor cat si placerilor vietii si sa fie in acelasi timp o companie de apreciat.

Spun ca nu ma consider norocos pentru faptul ca m-am virusat  (brend nou) "Diana" si nu cred ca vreu sau pot sa ma vindec.

Sunt nou aici asa ca va rog sa-mi intelegeti emotiile si retinerile.

Cu riscul de a-mi atrage mania multor confrati incerc sa dau un sfat celor care tot intreaba; Domnilor indrazniti ca p---a nu musca si este cu mult mai catifelata si mai dulce decat palma. Ozi buna tuturor si sa auzim de experiente placute.

 

 

sa fie ultima oara N cand te mai bagi in viata mea inca o data imi dovedesti ca nici la cafea nu te mai pot primi si cand te gandesti ca vroiam sa o fac sa avem acel...cum l-ai numi tu? un ultim salut prietenesc?? cu cine? cu un copil? nu mersi caut persoane mai mature la minte....eu nu stiu cum de nu ti-ai dat seama ca te voi recunoaste pana si argumentul cu soferia si profa de sport le recunosc e tipic tie si cum am zis vrei sa facem o telenovela aici o facem dar gandeste-te e un site public si unele lucruri trebuiesc tinute in casa.

Simabile tupbis din spirit de ''solidaritate'' am reintrat pe blogul dianaei din nou. confirmarea pataniei tale fiind data de diana, dar atribuita mie m-a oligat sa o fac. nu am nimic de adaugat. ce am avut eu de spus, am spus anul trecut cand se scursesera 2 ani ai relatiei noastre si eu mi-am luat-o atunci de la domnii conta. Am fost suspectat ba fiind, diana insesi, ba pestele ei (cu toate ca nu are), ba nu stiu ce altceva..... numai adevarul nul-au acceptat.

 

Pentru diana si numai pentru ea. TUPI eu cu noroi nu dau, si sfatul asta ti l-am dat tie si sigur il ai in mesajele pe care telefonic le-ai confirmat.

Din casa sau patul lui Procust, nici atat. Au fost zile bune, au fost si proaste, stii foarte bine cum am trecut impreuna peste ele......

 

Daca asa m-ai cunoscut i cei trei ani inseamna ca ne-am pierdut timpul jucandu-ne intrun "alt fel de relatie". Pentru mine ramai aceeasi pe care am numit-o, dar incearca sa iei si premiul NOBEL pentru pace. acelasi tpdntv, rcb.

 

Pentru restul publicului, referitor la cele de mai sus, nu existati pentru mine, asa cum nu ati existat in acesti 3 ani intre noi. orice comentariu sau interventie, consider ca este ipocrita si ca vine de la o asa persoana. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda. E un tipar deja clasic pe site. O gramada de recenzori seriosi spun ca e o persoana deosebita, apoi apare unul care o face praf 'dezinteresat', care nu a facut decat o recenzie 'obiectiva', restul fiind doar niste fraieri fermecati de Diana. Nimic nou!

Diana, nu are rost sa-i raspunzi.

banuiesti cumva ca sunt diana, caci asa lasa mesajul sa se inteleaga. 

Hai sa ne potolim si sa lasam topicul liber de mojicii.

nu pentru noia fost deschis.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Simabile tupbis din spirit de ''solidaritate'' am reintrat pe blogul dianaei din nou. confirmarea pataniei tale fiind data de diana, dar atribuita mie m-a oligat sa o fac. nu am nimic de adaugat. ce am avut eu de spus, am spus anul trecut cand se scursesera 2 ani ai relatiei noastre si eu mi-am luat-o atunci de la domnii conta. Am fost suspectat ba fiind, diana insesi, ba pestele ei (cu toate ca nu are), ba nu stiu ce altceva..... numai adevarul nul-au acceptat.

 

Pentru diana si numai pentru ea. TUPI eu cu noroi nu dau, si sfatul asta ti l-am dat tie si sigur il ai in mesajele pe care telefonic le-ai confirmat.

Din casa sau patul lui Procust, nici atat. Au fost zile bune, au fost si proaste, stii foarte bine cum am trecut impreuna peste ele......

 

Daca asa m-ai cunoscut i cei trei ani inseamna ca ne-am pierdut timpul jucandu-ne intrun "alt fel de relatie". Pentru mine ramai aceeasi pe care am numit-o, dar incearca sa iei si premiul NOBEL pentru pace. acelasi tpdntv, rcb.

 

Pentru restul publicului, referitor la cele de mai sus, nu existati pentru mine, asa cum nu ati existat in acesti 3 ani intre noi. orice comentariu sau interventie, consider ca este ipocrita si ca vine de la o asa persoana. 

Singur recunosti maestre ca  luca62 si tupbis sunteti aceasi persoana, Diana mi-a povestit cate ceva despre tine si sfatul meu e sa renunti la ea, cu toti stim ca sentimentele de iubire nu au ce cauta aici... ca tu te-ai fript asta nu inseamna ca nu isi face treaba bine, aici vorbim de serviciile ei ca maseuza si nu ca iubita ok? eu unul recunosc ca ma frig putin cu ea ori de cate ori o vad sau vorbim la telefon dar merita(cum si tu poate credeai asta cand erai plecat)... poate peste 2 ani o sa apar si eu cu un alt cont povestind cine stie ce "patanie" doar sa o fac sa para rau in ochii altora dar cei care doar vor sa isi descarce scula nu le pasa de aventurile noastre cu ea. Inca o data prieteneste ti-o spun fi barbat si treci peste, nu esti primul si nici ultimul...trebuie sa manance si ea

Link spre comentariu

Simabile tupbis din spirit de ''solidaritate'' am reintrat pe blogul dianaei din nou. confirmarea pataniei tale fiind data de diana, dar atribuita mie m-a oligat sa o fac. nu am nimic de adaugat. ce am avut eu de spus, am spus anul trecut cand se scursesera 2 ani ai relatiei noastre si eu mi-am luat-o atunci de la domnii conta. Am fost suspectat ba fiind, diana insesi, ba pestele ei (cu toate ca nu are), ba nu stiu ce altceva..... numai adevarul nul-au acceptat.

 

Pentru diana si numai pentru ea. TUPI eu cu noroi nu dau, si sfatul asta ti l-am dat tie si sigur il ai in mesajele pe care telefonic le-ai confirmat.

Din casa sau patul lui Procust, nici atat. Au fost zile bune, au fost si proaste, stii foarte bine cum am trecut impreuna peste ele......

 

Daca asa m-ai cunoscut i cei trei ani inseamna ca ne-am pierdut timpul jucandu-ne intrun "alt fel de relatie". Pentru mine ramai aceeasi pe care am numit-o, dar incearca sa iei si premiul NOBEL pentru pace. acelasi tpdntv, rcb.

 

Pentru restul publicului, referitor la cele de mai sus, nu existati pentru mine, asa cum nu ati existat in acesti 3 ani intre noi. orice comentariu sau interventie, consider ca este ipocrita si ca vine de la o asa persoana. 

offf mi-e atat de mila de tine ca nu mai pot sa "dorm", ca sa nu zic altceva, las-o moarta Mr. N( tupbis sau luca62) vezi-ti de pensia ta.

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Singur recunosti maestre ca  luca62 si tupbis sunteti aceasi persoana, Diana mi-a povestit cate ceva despre tine si sfatul meu e sa renunti la ea, cu toti stim ca sentimentele de iubire nu au ce cauta aici... ca tu te-ai fript asta nu inseamna ca nu isi face treaba bine, aici vorbim de serviciile ei ca maseuza si nu ca iubita ok? eu unul recunosc ca ma frig putin cu ea ori de cate ori o vad sau vorbim la telefon dar merita(cum si tu poate credeai asta cand erai plecat)... poate peste 2 ani o sa apar si eu cu un alt cont povestind cine stie ce "patanie" doar sa o fac sa para rau in ochii altora dar cei care doar vor sa isi descarce scula nu le pasa de aventurile noastre cu ea. Inca o data prieteneste ti-o spun fi barbat si treci peste, nu esti primul si nici ultimul...trebuie sa manance si ea

tu cine plm esti sa apuci sa dai sfaturi dupa informatii primite de la prs. pe care deacum te astepti sa te doboare intro buna zi.

v-am rugat sa nu va bagati ca in asta ca nu a fost nimeni intre noi. traieste-ti mirajul si lasa-i pe predecesori in pace.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...