Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Băiete, cu tot respectul, tu cam ce plm vrei? Nu vezi că nu am răspuns la atacurile tale? Că nu te-am băgat în seamă? E cumva aici, în acest conflict treaba ta? 

 

=))))) cand te luai ampulea de mine ai uitat mosulica? 

ce acum eu n-am voie sa fac la fel ?

Cu tot respectu...=))))) ba da ce elevat ai devenit =))))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Deja ești în picaj! Vruuuummm ... buf!

 

 

De fapt, tu te bagi, minciunică mică!

Ai dat și în mintea copiilor de la atâta labă bătrânelule. Un caz clasic de scleroză în plăci.

 

PS : aici e topicul lui Paulică. Vrei să te combini cu el sau rămâi cu feblețea ta Lisandru ?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Treaba e simplă, stimată doamnă! Omul nu suportă nici măcar cu o floare să-l atingi. Orice observație, critică, oricât de decentă, îl fac să sară de cur în sus și imediat, apar represaliile. Cum apare o postare critică, imediat sar mai întâi clonele lui cu scandal și jigniri, mai scrie și el o postare și apoi, avalanșa de minusuri date de el și clonele lui. Spunea blambecul că dă minus doar când respectivul postează ceva urât, dar dă minus la postări de acum câțiva ani, la postări-comentariu pe topicele cu tenis etc. În mintea lui rătăcită, crede că mă doare undeva de puncte, steluțe și alte bazaconii. 

Inițial, am criticat decent, niște recenzii din alea cu 10 pe linie, eventual câte un 9,50 la locație.  :laugh2  A luat foc și a început cu "represaliile". La majoritatea recenziilor, repetă pasaje întregi cu copy-paste, în aceeași recenzie, probabil ca să pară mai lungă, sau să fixeze și mai bine în creierul cititorului detalii despre fata respectivă, posibil nu dezinteresat. Dă note năucitore, gen 8,92, 9,11 etc. Când am intervenit pe topic, s-a dezlănțuit jihadul.  :laugh2  Omul ne e deloc ceea-ce vrea să pară, crede-mă, doar naivii nu și-au dat seama.

Cam asta e, deși ar mai de spus multe!

 

P.S. Ceea-ce am spus se poate verifica. Cine are timp, o poate face. O seară bună!

 

 

Da, mă, ai dat note de 8, 80 și 9,10! Ce, 0 nu e cifră? Era vorba de chițibușăreala asta, cu note nu din punct în punct, sau din 0.5 în 0,5 cum fac toți, în încercarea de a părea extrem de riguros, narcisistule! 

 

Ai zis ca am note de 8.92, 9.11 la modul asta, nu te tigani la mine badie. Eu narcisist ? Tu esti un mincinos arogant, iti demontez toate minciunile

 

Ei, te-a afectat în "amoarea proprie", că te-a atacat cineva (de fapt, te-a criticat, dar tu iei orice critică drept atac, atât ești de plin de icre)! Trăiește bă, în lumea reală, afirmă-te în lumea reală, nu pe un site de curvăsăreală, unde stai cu orele să pui anunțuri la "orientare", să cauți postările "dujmanilor" pentru a minusa, inclusiv de pe conturi clonă!

Am încercat de mai multe ori, inclusiv acum vreo săptămână să vorbesc cu tine pe P.M. , ca doi bărbați adevărați, să vedem ce avem să ne reproșăm, ce am greșit fiecare, să nu mai facem circ pe forum. Pula, aveam block, pentru că tu, ca un laș și un căcăcios, nu poți face față unei discuții cinstite, ci preferi atacuri pe forum, cu jigniri inclusiv de pe clone, minusuri, topice deschise cu dedicație etc,, ca un șoarece războinic de calculator! Să știi că mai multe discuții animate și conflicte, le-am rezolvat în P,M. și rezultatul a fost că în cel mai rău caz ne-am ignorat reciproc. Sunt unii cu care chiar m-am întâlnit apoi, am băut un pahar și am devenit amici, dar ăia sunt bărbați, nu niște căcăcioși. 

Auzi, tie iti convine ca sa ma apuc acum sa scriu pe topice ca esti un mos screlozat careia ii place sa fute copile de 14 -17 ani ?!? Eu traiesc bine mersi, nu te fute grija Dabija de ce fac eu.

Repeti aceasi poveste cu clonele, zi in plm ce clone am ?!? si sustine-le :laugh2. Tu si alti scandalagii de pe acest forum sunteti trecuti la BLOCK. Ai o gandire de gaina, ai ceva de spus scrie badie pe forum sa vada toata lumea, nu ca o curva parsiva pe PM ! Unde te-am atacat sandilaule ?!? ti-am raspuns ieri dupa ce m-ai injurat fara nici un motiv ca ai crize de isterie , ca esti un bolnav fara medicamente. Nu exista badie clone, doar in capul tau sec poate, nu suporti idea ca esti pulit de mai multi pe buna dreptate, la tine toate conturile sunt eu, esti paranoia :laugh2 Ai dovedit ca esti un infect, care minte cum respira si nu stie sa se retraga din discutie cand e cazul, tot ce spun eu despre tine este adevarat. Ramai in continuare acelasi mos libidinos lingau limbist care se da usa de biserica :)))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

=))))) cand te luai ampulea de mine ai uitat mosulica? 

ce acum eu n-am voie sa fac la fel ?

Cu tot respectu... =))))) ba da ce elevat ai devenit =))))))

E confirmata treaba cu Alzheimer deci ? :no2

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Time out boys, nu e frumos sa va certati pe topicul fetitzei Panoramic... Greu mai da cineva de recenzii pe-aiciðŸ˜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Este incredibil nebunul asta, tocmai ce am terminat si eu o intalnire cu o domnisoara, bine nu e chiar domnisoare, are 29 de ani si vad nebunul asta ca face spume si tot incearca sa o arda pe clone. Auzi la el, daca il ignor inseamna ca sunt las, e maxima asta :laugh2

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Crek mai degraba iti spun eu scapi de SIDA in ultima faza decat de mumia asta ascuta-ma tu pe mine  :slap2

ma asteptam sa termine balamucul, asta si cu dovezi incontestabile nu inceteaza. Fac o pauza , il astept sa revina cu alte baliverne. "Brace for impact" :D

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma asteptam sa termine balamucul, asta si cu dovezi incontestabile nu inceteaza. Fac o pauza , il astept sa revina cu alte baliverne. "Brace for impact" :D

 

Bai eu nu inteleg o treaba si cred ca e destul de simpla si de efect daca ar fi aplicata

 

Ma nene multi si multe de aici nu l suportam asta clar

De ce pusca mea il bagam in seama? Ca el de aia nu se opreste vede ca primeste replici la toate kkturile care le da pe tastatura 

Ignorati-l frate si o sa dispara dar suntem prea multi aici ca sa fie o chestie de impact imediata 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai zis ca am note de 8.92, 9.11 la modul asta, nu te tigani la mine badie. Eu narcisist ? Tu esti un mincinos arogant, iti demontez toate minciunile

 

 

Auzi, tie iti convine ca sa ma apuc acum sa scriu pe topice ca esti un mos screlozat careia ii place sa fute copile de 14 -17 ani ?!? Eu traiesc bine mersi, nu te fute grija Dabija de ce fac eu.

Repeti aceasi poveste cu clonele, zi in plm ce clone am ?!? si sustine-le :laugh2. Tu si alti scandalagii de pe acest forum sunteti trecuti la BLOCK. Ai o gandire de gaina, ai ceva de spus scrie badie pe forum sa vada toata lumea, nu ca o curva parsiva pe PM ! Unde te-am atacat sandilaule ?!? ti-am raspuns ieri dupa ce m-ai injurat fara nici un motiv ca ai crize de isterie , ca esti un bolnav fara medicamente. Nu exista badie clone, doar in capul tau sec poate, nu suporti idea ca esti pulit de mai multi pe buna dreptate, la tine toate conturile sunt eu, esti paranoia :laugh2 Ai dovedit ca esti un infect, care minte cum respira si nu stie sa se retraga din discutie cand e cazul, tot ce spun eu despre tine este adevarat. Ramai in continuare acelasi mos libidinos lingau limbist care se da usa de biserica :)))

Ham-ham! Vrei un os?
  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Este incredibil nebunul asta, tocmai ce am terminat si eu o intalnire cu o domnisoara, bine nu e chiar domnisoare, are 29 de ani si vad nebunul asta ca face spume si tot incearca sa o arda pe clone. Auzi la el, daca il ignor inseamna ca sunto las, e maxima asta :laugh2

E nebun moșu, dar și tu îl inciți și te cam lauzi =))

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce s-au amorsat nărozii! Continuați, băiețași, să vadă lumea și mai bine ce specimene sunteți!

 

Tu esti sefu haitei batrane noi te urmam pana la moarte oriunde ai fi =)) 

Ca spui de narozi ..tu ala cuu doctorat dom profesor **spam editat** =))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Si totusi... Unde-i Panoramic??? Mai are nitzel si castiga la Topicul Anului 2019, o ia pe InesðŸ˜

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si totusi... Unde-i Panoramic??? Mai are nitzel si castiga la Topicul Anului 2019, o ia pe Ines

 

Deja e apus demult subiectul Panoramic sa schimbe cineva titlul avem un nou guster pe seama caruia sa ne pierdem timpul ;) 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Deja e apus demult subiectul Panoramic sa schimbe cineva titlul avem un nou guster pe seama caruia sa ne pierdem timpul ;)

Asta guster? E Mortaciune inca vie! Cred ca nu il lasa **spam editat**ele sa moara in pace. Il bantuie rau. Moroi scrie pe fruntea lui
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Asta guster? E Mortaciune inca vie! Cred ca nu il lasa **spam editat**ele sa moara in pace. Il bantuie rau. Moroi scrie pe fruntea lui

 

De cand sunt eu aici da om mai dezaxat ca el n-am vazut si ciudati sunt gramada pe site-ul asta.... E patologie clara 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

De cand sunt eu aici da om mai dezaxat ca el n-am vazut si ciudati sunt gramada pe site-ul asta.... E patologie clara

=))

Ii place sa fie unic . Adica sa latre ca o javra turbata peste tot si sa se lege de unii useri...ca fut mai mult ca el. Dar cu ciotul ăla ce dreaq sa mai faca cu el? Asa ca mai bine facem recenzii pe o ciorba de fasole cu ciolan

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu catelule, nu e nevoie sa latri

 

Sa vezi faza la mine bine e  ceva timp de atunci ...

Stateam eu intr.o seara acum vreun an jumate pe aici pnm citeam fel de fel habar nu aveam de el sau ceva de impartit 

 

Hodoronc tronc incep sa primesc notificari de minus gramada de la individ zic ba ce pusca mea n-am facut scandal nu m-am luat de nimeni cine dq e omuletu

Ce sa i faci nene e dus omu si acum tot eu ma leg de el ..Pai pe mine ma cam doare la 5m in _)_ de dansu sincer sa fiu da asa ca fapt divers 

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Sa vezi faza la mine bine e  ceva timp de atunci ...

Stateam eu intr.o seara acum vreun an jumate pe aici pnm citeam fel de fel habar nu aveam de el sau ceva de impartit 

 

Hodoronc tronc incep sa primesc notificari de minus gramada de la individ zic ba ce pusca mea n-am facut scandal nu m-am luat de nimeni cine dq e omuletu

Ce sa i faci nene e dus omu si acum tot eu ma leg de el ..Pai pe mine ma cam doare la 5m in _)_ de dansu sincer sa fiu da asa ca fapt divers 

nici acolo nu ar trebuie sa te doara :)))

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...