Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mi-a zis karla ca ai avea filmari cu mine, ceea ce e o aberatie, decat daca ai de la alte fete caci noi nu ne cunoastem personal! De unde ma cunosti tu pe mine, cand eu nu te cunosc? Ce-s cacaturile astea? Din ce mediu? Nu cred ca avem mediu sau afaceri comune!

Si cu agenda comuna cum e ca liafantasy vroia sa-mi faca programare!:-)

Bai Bula, nu mai bea gaz ba ca devii imun. Si ramai tot prost. Nu stiu ce tot vorbesti tu despre Karla,habar nu am, ma abtin.la Lia era sa ajungi cand nu se sincroniza agenda. Era... daca ajungi o sa l vezi fata in fata pe Dracu,papagalule! Eu zic sa te duci prin alte parti si sa iti vezi de treaba ta ca asa e mai bine. Iti zic eu, Lia nu stia cine esti. Acum stie. Multe nu stiu inca cine esti.vor stii. Nu mai incerca sa ne contactezi pe niciuna. Cauta te la cap,idiotule si lasa-ne in pace. Ce e greu de priceput??! Nu esti binevenit!!!! Pricepi??! Nu esti binevenit!!!! Daca nici acum nu intelegi... e normal ca o fata care nu stie cine esti sa nu stie ca trebuie sa te evite. Plus ca esti atat de retardat incat iti iei cartele peste cartele cu nr nou. Dar crede-ma, iti pun poza pe usa sa te recununoasca si fetele in caz ca vii.scriu mare un poster cu Obsedatu pulii mele si te vad eu daca apuci sa intri in casa.

Da du-te ba baiatule unde esti primit ce te bagi ca gandacul ala de bucatarie in toate alea?! Pup-o in cur pe Karla pisa-s-ar pe mufa ta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dupa care incepe smiorcaiala in privat, ala a zis, ala a facut, ala a zis mai tare!!... nu mai bine cer civilizatie din start si toata lumea este fericita?

 

 

 

Nu stiu despre cine vorbesti insa abia astept primavara.

Ce se mai aude? Spune tot, nu fi timid!

Seara buna tuturor!

Bitchy

Daca ai fi o moderatoare corecta, ai cere stergerea acestui topic mincinos si imbecil, nascut din cretinism si frustrare! Multi vor plati pt porcariile lor!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bai Bula, nu mai bea gaz ba ca devii imun. Si ramai tot prost. Nu stiu ce tot vorbesti tu despre Karla,habar nu am, ma abtin.la Lia era sa ajungi cand nu se sincroniza agenda. Era... daca ajungi o sa l vezi fata in fata pe Dracu,papagalule! Eu zic sa te duci prin alte parti si sa iti vezi de treaba ta ca asa e mai bine. Iti zic eu, Lia nu stia cine esti. Acum stie. Multe nu stiu inca cine esti.vor stii. Nu mai incerca sa ne contactezi pe niciuna. Cauta te la cap,idiotule si lasa-ne in pace. Ce e greu de priceput??! Nu esti binevenit!!!! Pricepi??! Nu esti binevenit!!!! Daca nici acum nu intelegi... e normal ca o fata care nu stie cine esti sa nu stie ca trebuie sa te evite. Plus ca esti atat de retardat incat iti iei cartele peste cartele cu nr nou. Dar crede-ma, iti pun poza pe usa sa te recununoasca si fetele in caz ca vii.scriu mare un poster cu Obsedatu pulii mele si te vad eu daca apuci sa intri in casa.

Da du-te ba baiatule unde esti primit ce te bagi ca gandacul ala de bucatarie in toate alea?! Pup-o in cur pe Karla pisa-s-ar pe mufa ta.

Daca ma cunosti personal, de ce ma jignesti, ma rog? Ai intrebat,si administratorul blocului daca ai voie sa pui postere cu mine?!tu hotarasti tot aici, cine si unde e primit?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane.com
  • Oras:nimfomane.com

Daca ai fi o moderatoare corecta, ai cere stergerea acestui topic mincinos si imbecil, nascut din cretinism si frustrare! Multi vor plati pt porcariile lor!

 

 Daca mai hartuiesti si ameniti e posibil sa ai iar probleme cu legea. Nu te baza prea mult pe asa zisii tai prieteni din lumea muzicii  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Paulica zi tu cu cuvintele tale cam care e situatia de fapt si de drept ? =))

Nu de alta dar am citit aici fel si fel de variante si de povesti ca nu mai stiu ce sa cred da-ne tu o lamurire despre ce se intampla ca esti cel mai in masura sa o faci ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

ce te opreste sa ii aplici lui picon inca un warning ? face 4 warninguri, echivalentul banarii 

 

Nu sunt adepta educatiei cu bata in mana. Vorba dulce mult aduce in majoritatea cazurilor.

Ce ar fi daca as bana jumatate de forum? E ca si cum as dansa singura, not fun!

Sunt convinsa ca puteti mai bine toti. Toti avem clipe mai putin bune, va rog doar sa nu va mai atacati intre voi.

Zi superba tuturor!

Bitchy

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu sunt adepta educatiei cu bata in mana. Vorba dulce mult aduce in majoritatea cazurilor.

Ce ar fi daca as bana jumatate de forum? E ca si cum as dansa singura, not fun!

Sunt convinsa ca puteti mai bine toti. Toti avem clipe mai putin bune, va rog doar sa nu va mai atacati intre voi.

Zi superba tuturor!

Bitchy

Toti avem momente neplacute dar asta nu inseamna ca ceilalti trebuie sa ne suporte ifosele 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu sunt adepta educatiei cu bata in mana. Vorba dulce mult aduce in majoritatea cazurilor.

Ce ar fi daca as bana jumatate de forum? E ca si cum as dansa singura, not fun!

Sunt convinsa ca puteti mai bine toti. Toti avem clipe mai putin bune, va rog doar sa nu va mai atacati intre voi.

Zi superba tuturor!

Bitchy

tovarase, tu zici ca jumatate de forum se comporta ca acest individ ? cu mata' ? 

Iti multumesc ca ai inteles mesajul meu ;)

Bafta

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu sunt adepta educatiei cu bata in mana. Vorba dulce mult aduce in majoritatea cazurilor.

Ce ar fi daca as bana jumatate de forum? E ca si cum as dansa singura, not fun!

Sunt convinsa ca puteti mai bine toti. Toti avem clipe mai putin bune, va rog doar sa nu va mai atacati intre voi.

Zi superba tuturor!

Bitchy

Mai bine ai vedea ce se-ntampla cu adevarat si ce hartuiri se fac si cum se intra cu picioarele in intimitatea oamenilor! Penalilor!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai inteles complet gresit si nu vad sensul intrebarii .  Paul e doar un grobian care "canta" pe la usi care nu i se mai deschid demult.

 

Nu ai înțeles tu ironia mea. Sorry!
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Mai bine ai vedea ce se-ntampla cu adevarat si ce hartuiri se fac si cum se intra cu picioarele in intimitatea oamenilor! Penalilor!

paulica pe cine ai mai hartuit zilele astea ??

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...