Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Bai vezi c-am auzit ca agresezi fetele din oradea...ai pandit vreo doua fete de 15 si 18 ani, le-ai urmarit in bloc si in lift te-ai masturbat in fata lor! :)

paulica cu "bai" sa i te adresezi maica-tii acasa cand te trimite sa dai cu mopul pe gresie.

o sa-ti arat ce inseamna aroganta maxima cand voi lasa toate fetele sa-ti scrie numerele alea 15 de telefon in public direct pe topicul tau aici nu la rubrica de gunoaie.

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu uita de anamneza:)) esti cumva psiholoaga? Am cunoscut una...

Ce-ai facut, bobita? M-ai sunat sa ma intrebi cum e cu anamneza si ai inchis repede, ti-era frica sa vorbesti cu mine? Cat despre psiholoaga, mergi la ea cat poti de des, ai nevoie! Poate ai norocul sa cunosti si o psihiatra, ti-ar face si mai bine!😀 Tu chiar nu realizezi ca probleme grave de comportament?
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce-ai facut, bobita? M-ai sunat sa ma intrebi cum e cu anamneza si ai inchis repede, ti-era frica sa vorbesti cu mine? Cat despre psiholoaga, mergi la ea cat poti de des, ai nevoie! Poate ai norocul sa cunosti si o psihiatra, ti-ar face si mai bine! Tu chiar nu realizezi ca probleme grave de comportament?

200 de pagini pentru un schizofrel inofensiv transformat in Jack Spintecatorul de câteva babe expirate si curve reșapate,in stilul Acces Direct,unde babaciuni pe care nici dracu' nu le mai fute,povestesc cum sunt hartuite si dorite de toti tinerii din sat.

Observ ca si Karla Monstru din Dristor face pe victima inocenta,dar a uitat ca acum 1 an cand sclava ei Evelin nu a mai vrut sa plateasca comisionul a hartuit-o o luna cu amenintari si santaje la telefon,cu un cont fake unde spunea ca are sifilis,plus zeci de postari cu amenintari

Betty proxeneta face si ea pe victima,dar nu zice nimic de sclava Teodora care a fugit ca nu a mai vrut sa plateasca 80% comision,iar ca razbunare a trimis poze si alte dovezi ca se prostitueaza,familiei. Sunt sute de cazuri asemanatoare.

Despre Ines nu ziceti nimic,sau ati uitat ca a dat zeci de anunturi in numele Karinnei unde spunea ca face uro,scato,dominare hard pasiva.....de suna la proasta aia telefonul ca la gara de nord.

Despre proxenetii trimisi sa hartuiasca si ameninte concurenta nu ziceti nimic.

Despre razboaiele dintre prostituatele din cuiburi nu spuneti nimic?Cum va barfiti,cum va furati clientii intre voi,cum ne spuneti sa nu mergem la colega ca are ciuma bubonica si ebola.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmarul lui pizdicuts!
  • Oras:Cosmarul lui pizdicuts!

 

Observ ca si Karla Monstru din Dristor face pe victima inocenta,dar a uitat ca acum 1 an cand sclava ei Evelin nu a mai vrut sa plateasca comisionul a hartuit-o o luna cu amenintari si santaje la telefon,cu un cont fake unde spunea ca are sifilis,plus zeci de postari cu amenintari

 

Despre proxenetii trimisi sa hartuiasca si ameninte concurenta nu ziceti nimic.

 

am pus in context doar ce ma intereseaza, restul e 99.99% adevarat si se numeste ipocrizie

 

CraCarla a hartuit-o pe Evelin si cand a revenit, aici si pe grupurile de wap, in cocina lui Denis Constantinescu 

Hipopotamul ticuta a atacat in nenumerate randuri concurenta, l-a luat la pula si pe pisicuts si tarfa lui ticuta, Nicoleta aka Andreea Rebeka , inca si acum e la top. Cum explici asta ???? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

am pus in context doar ce ma intereseaza, restul e 99.99% adevarat si se numeste ipocrizie

 

CraCarla a hartuit-o pe Evelin si cand a revenit, aici si pe grupurile de wap, in cocina lui Denis Constantinescu 

Hipopotamul ticuta a atacat in nenumerate randuri concurenta, l-a luat la pula si pe pisicuts si tarfa lui ticuta, Nicoleta aka Andreea Rebeka , inca si acum e la top. Cum explici asta ???? 

Am dat doar câteva exemple,nu am de gând sa scriu o carte despre toate rapandulele feminine si masculine

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
La 13.02.2020 la 15:14, pisicuts a spus:

 

nu scapi paulica

 

 

 

Da cine ești tu să mă asasinezi pe mine? Cine? Mă șicanezi, mă trolezi! Am crezut că te-ai autodepășit când mi-ai blocat mailul și accesul la testate și top! Ce mai vrei?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

nu scapi paulica

 

Da cine ești tu să mă asasinezi pe mine? Cine? Mă șicanezi, mă trolezi! Am crezut că te-ai autodepășit când mi-ai blocat mailul și accesul la testate și top! Ce mai vrei?

Dă-ți foc în semn protest!

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

nu scapi paulica

 

Da cine ești tu să mă asasinezi pe mine? Cine? Mă șicanezi, mă trolezi! Am crezut că te-ai autodepășit când mi-ai blocat mailul și accesul la testate și top! Ce mai vrei?

pai nu stii ca am valoare

d-aia mare ?

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...