Sari la conținut

0728389851 melisa sector 3


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ca la pescuit: nu musca, nu trage.

pana la urma mă sunat ea înapoi, din pacate apucasem Să plec deja din București. Locația este in Bulevardul Unirii 71, blocul cu Naturalia la parter. Tariful este 100 lei finalizarea 200 lei ora, oralul este neprotejat in funcție de igiena. French kiss se accepta pentru 50 lei in plus. Daca doriți Să vedeți o poza cu fata intrați pe whats up l numărul din anunț si o vedeți vedea la poza de profil.
  • Like 3
Link spre comentariu

Va salut si sa elucidam misterul:

Fata vorbitoare a graiului fratilor nostrii cu o colega...pe care am vrut sa o vad dar la plecare mi s-a luat de a o vedea.

Cand am vazut-o ...pfuuu ce mica este, cred ca 1,45-1,50h.

Ten alb, sanii sunt piesa de rezistenta 2,5-3 nr si stau bine la locul lor.

Desi nu a fost ce am asteptat de la poze (sa-l fut pe fotograf de nesimtit) am ramas la o fin, 100 de ron...OP+NP...

Serviciile slabe...oralul cred ca a durat 1 minut cauciucat si se tot uita la mine...bine am trecut la pasa...rasa frumos...am constatat ca inauntru e mai bine decat la oral...fiind mica, cam toate sunt mici, prin urmare si accesul destul de stramt.

Am stat vreo 20 de minute cu dtd.

Note:

Locatie intr-un bloc destul de vechi lateral de SalaPalatului etaj superior - 6

Fata- 5 corp si figura 8 sani

Oralul protejat - 4

Normal protejat -8

De recomandat??? Nu stiu, de revenit exclus

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut si sa elucidam misterul:

Fata vorbitoare a graiului fratilor nostrii cu o colega...pe care am vrut sa o vad dar la plecare mi s-a luat de a o vedea.

Cand am vazut-o ...pfuuu ce mica este, cred ca 1,45-1,50h.

Ten alb, sanii sunt piesa de rezistenta 2,5-3 nr si stau bine la locul lor.

Desi nu a fost ce am asteptat de la poze (sa-l fut pe fotograf de nesimtit) am ramas la o fin, 100 de ron...OP+NP...

Serviciile slabe...oralul cred ca a durat 1 minut cauciucat si se tot uita la mine...bine am trecut la pasa...rasa frumos...am constatat ca inauntru e mai bine decat la oral...fiind mica, cam toate sunt mici, prin urmare si accesul destul de stramt.

Am stat vreo 20 de minute cu dtd.

Note:

Locatie intr-un bloc destul de vechi lateral de SalaPalatului etaj superior - 6

Fata- 5 corp si figura 8 sani

Oralul protejat - 4

Normal protejat -8

De recomandat??? Nu stiu, de revenit exclus

 

Multumim

  • Like 1
Link spre comentariu

furat de poze m am dus si eu la tipa asta azi, ma asteptam sa arata mai bine dar nah , sanii sunt misto fermi si frumosi, oralul cu prezervativ + laba, pasarica epilata uscata si stramta, am dat umeri craci si doggy cu finalizare la balon, avea geluri de dus in baie nu era problema. merge de fast fuck nu cu multe asteptari, de revenit, nu ! dau si fug

100 tragerea

ciocane tari

  • Like 3
Link spre comentariu

furat de poze m am dus si eu la tipa asta azi, ma asteptam sa arata mai bine dar nah , sanii sunt misto fermi si frumosi, oralul cu prezervativ + laba, pasarica epilata uscata si stramta, am dat umeri craci si doggy cu finalizare la balon, avea geluri de dus in baie nu era problema. merge de fast fuck nu cu multe asteptari, de revenit, nu ! dau si fug

100 tragerea

ciocane tari

Eu am povestit...aceleasi asteptari ca tine am avut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...