Sari la conținut

LUXURY SHEMALE Lore Lorens 0790315166


Postări Recomandate

  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Este supărata pe Galați deloc nu vrea

Nu sunt supărată bby ,de ce sa fiu??

Mia mers foarte bine in galați!

In viitorul apropiat vin🙃😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

DRAGILOR sunt în bucurești, am filmări cu Narcisa ,voi aparea într-un videoclip

O sa revin cât de curând in Timisoara!!!

Mulțumesc frumos tururor care mați vizitat in Cluj Napoca!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Lore in ultimele ceasuri cat a fost in Cluj-Napoca, norocul meu ca am prins-o in timp util. Locatia a fost excelenta, viva city aproape de centru locuri de parcare cat incape la iulius mall. Domnisoara lore ... deja nu mai are rost sa zic ca aveti destule poze si recenzii, clar arata demential. Sexul cu un preludiu mai extins decat in mod obisnuit daca il pot numi asa, oralul... sa ramai prins intre buzele alea mereu de ce bun a fost. Dupa un compliment de rigoare (iti multumesc) a zis ca se poate sa nu prea intre dar funduletul ala face ce scrie in anunt si duce multe. S-a dilatat perfect cat sa imi zica ca ar vrea sa mai stau inauntru ... abia ma tineam sa nu ejaculez. Finalizarea a fost la cerinta domnisoarei unde a dorit. Mi-a zis ca e 200 finalizarea , lasat 250 ca si asa a fost de toti banii experienta. Pe scurt, daca vedeti anuntul la voi in oras, sunati si mergeti , restul sunt detalii.

PS sper ca ti-ai prins cu bine avionul ca a meu a fost a dracu 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ionutilie
Reputație: 0

Tocmai am fost la superba Lory si tot ce va pot spune este ca arata mult mai bine in realitate iar ca atitudine nu am nota sa ii dau ðŸ˜. De cate ori o sa ajung in Bucuresti o sa revin cu cea mai mare placere.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Te pup si sa ramai aceeasi cum ai fost si astazi 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Am vizitat-o pe Lore in ultimele ceasuri cat a fost in Cluj-Napoca, norocul meu ca am prins-o in timp util. Locatia a fost excelenta, viva city aproape de centru locuri de parcare cat incape la iulius mall. Domnisoara lore ... deja nu mai are rost sa zic ca aveti destule poze si recenzii, clar arata demential. Sexul cu un preludiu mai extins decat in mod obisnuit daca il pot numi asa, oralul... sa ramai prins intre buzele alea mereu de ce bun a fost. Dupa un compliment de rigoare (iti multumesc) a zis ca se poate sa nu prea intre dar funduletul ala face ce scrie in anunt si duce multe. S-a dilatat perfect cat sa imi zica ca ar vrea sa mai stau inauntru ... abia ma tineam sa nu ejaculez. Finalizarea a fost la cerinta domnisoarei unde a dorit. Mi-a zis ca e 200 finalizarea , lasat 250 ca si asa a fost de toti banii experienta. Pe scurt, daca vedeti anuntul la voi in oras, sunati si mergeti , restul sunt detalii.

PS sper ca ti-ai prins cu bine avionul ca a meu a fost a dracu 😂

mulțumesc frumos iubitel pentru vizită și recenzie ,am ajuns cu bine in bucurești 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Tocmai am fost la superba Lory si tot ce va pot spune este ca arata mult mai bine in realitate iar ca atitudine nu am nota sa ii dau ðŸ˜. De cate ori o sa ajung in Bucuresti o sa revin cu cea mai mare placere.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Te pup si sa ramai aceeasi cum ai fost si astazi 😘😘😘

mulțumesc frumos Scumpule pentru vizita, te pup abea astept sa ne revedem ,mulțumesc frumos pentru tot!!😘😜😜😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

sfatul meu. mergeti s-o futeti. ingrozitor de feminina. Nimic masculin la ea in afara de faptul ca are o pula. Si asta e rar .. ma uit ce alte poze mai sunt pe aici la alte TS si ma crucesc, daca nu esti putin gay parerea mea e ca n-ai cum sa mergi. Mergeti si dati o fisa aici pana nu pleca pe undeva in afara tarii si nu mai aveti ocazia :P Bravo loredana, esti misto. ms 

ps: rezolva -n plm cu prosoapele alea :)) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

sfatul meu. mergeti s-o futeti. ingrozitor de feminina. Nimic masculin la ea in afara de faptul ca are o pula. Si asta e rar .. ma uit ce alte poze mai sunt pe aici la alte TS si ma crucesc, daca nu esti putin gay parerea mea e ca n-ai cum sa mergi. Mergeti si dati o fisa aici pana nu pleca pe undeva in afara tarii si nu mai aveti ocazia :P Bravo loredana, esti misto. ms

ps: rezolva -n plm cu prosoapele alea :))

hey Hahaha te pup bby

A treia recenzie pe ziua de astăzi 😜😜🙃😘🤩

 

 

Iubițel am rezolvato cu prosoapele🙈🙈🙈

Scz ss mai întâmplă, din cauza numarului mare de clienți mai rămân fără prosoape curate😊😘🙈

Multumesc pentru vizita si recenzie, te m-ai aștept cu drag!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragii mei vreau să va anunț că de săptămână viitoare REGINA SEXULUI FRUMOS CUCEREȘTE EUROPA!!!

Ne vedem in Elveția apoi urmează Germania ,etc.

Mai sunt în bucurești 3 zile ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...