Sari la conținut

Chiar nimeni nu vrea o colega ocazionala?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Fetelor, help!

Nu voi presta zilnic ,maxim 3 seri pe săptămână (intre 18.30 și 05.00 dimineața). Dacă e vreo fata dispusă să mă găzduiască, aștept PM sau SMS!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ia explică mah tu ce ți se pare ție că este !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fetelor, help!

Nu voi presta zilnic ,maxim 3 seri pe săptămână (intre 18.30 și 05.00 dimineața). Dacă e vreo fata dispusă să mă găzduiască, aștept PM sau SMS!

Buna. Stiu ca ai cerut ajutor fetelor, inteleg f bine ideea de a folosi numai 3 nopti pe saptamana locatia. Eu iti ofer un apartament chiar langa hotel Ciresica, et 1, vedere frontala la strada,stiu ce vorbesc....(poti sa locuiesti cu o alta colega,nu neaparat singura)!!!  Disponibil dupa 27 august, regim hotelier, daca iti convine si te mai gandesti pana atunci, spune-mi aici ca te pot suna si aia e!! Te urmaresc de f mult timp, am vazut ce fel de om esti si ti-am descoperit si caracterul din diverse postari ale colegilor!!  Nu inchiriez oricarei fufe!! Din acest motiv ti-am propus colaborarea.  Spor sa ai!! :beex2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fetelor, help!

Nu voi presta zilnic ,maxim 3 seri pe săptămână (intre 18.30 și 05.00 dimineața). Dacă e vreo fata dispusă să mă găzduiască, aștept PM sau SMS!

Nu am specificat. Nu este obligatoriu sa stai zilnic! Putem face colaborarea si numai 4 zile pe saptamana, tu le alegi care ar fi acelea, in celelelate zile apartamentul ramanand liber !!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ne putem auzi după ora 20.00 ,te rog? 0763505227 sau 0784546228( pe cel de-al doilea am și WhatsApp). Ms.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ne putem auzi după ora 20.00 ,te rog? 0763505227 sau 0784546228( pe cel de-al doilea am și WhatsApp). Ms.

Buna. Sunt plecat cu familia la Sinaia,revin dupa 6 zile....te sun atunci? Oricum am liber acolo abia dupa 26 august, acum sunt careva serii de turisti!  Este timp sa punem la punct detaliile! Multumesc de raspuns,oricum! Succesuri :hihat !!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna. Stiu ca ai cerut ajutor fetelor, inteleg f bine ideea de a folosi numai 3 nopti pe saptamana locatia. Eu iti ofer un apartament chiar langa hotel Ciresica, et 1, vedere frontala la strada,stiu ce vorbesc....(poti sa locuiesti cu o alta colega,nu neaparat singura)!!!  Disponibil dupa 27 august, regim hotelier, daca iti convine si te mai gandesti pana atunci, spune-mi aici ca te pot suna si aia e!! Te urmaresc de f mult timp, am vazut ce fel de om esti si ti-am descoperit si caracterul din diverse postari ale colegilor!!  Nu inchiriez oricarei fufe!! Din acest motiv ti-am propus colaborarea.  Spor sa ai!! :beex2

 

dar ,parcā ai vrea sa fi SI MAI GRIJULIU cu dameza  veteranā,nu ma refeream la pescarit...unii e prostii

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

dar ,parcā ai vrea sa fi SI MAI GRIJULIU cu dameza veteranā,nu ma refeream la pescarit...unii e prostii

Mah istețimea lindicului lu Amelia, ia de vezi cat ești de "pe dinafară" din nou:

Userul @sinceritate are 87 de postări - 2 recenzii, alte 3 hint-uri care arata că a fost la respectivele fete, vreo 10-12 postări in care ia ,într-un fel sau altul , apărarea câtorva fete (diferite, el reacționează la o situație de moment, nu face advertising prostesc doar pe un topic-doua ), și încă vreo 7 postări in care îl măscărește pe Brett10, gigolasul. Și tu insinuezi că SI EL e pestele meu????

Tu ai peste 1000 de postări și mai bine de jumătate din ele sunt aberații (habar nu ai sa te exprimi, nu ești capabil sa îți expui ideile în scris în limba ta materna-asta presupunând că ai totuși niște idei). Din restul- 80% visezi pești care trăiesc regește de pe urma prostituatelor.

Bah băiatule, daca visul tau a fost sa pescărești vreo fata și, la cat de imbecil ești, evident ca nu ți-a ieșit, șterge-ti in plm lacrimile , șterge-te la bot și GET A LIFE! Gata bah băiatule, revino-ti și vezi-ti de copii și taximetrie, nu îți mai varsă fruatrarile aiurea pe oameni care sunt aici să fută, oameni normali ,nu obsedați ca tine!

Aaaaaaa, și încă ceva - nu ți se pare ciudat că singurii care îți dau puncte de reputație sunt @babayul și psihopatul? Plm, voi 3 sunteți "trupa de căcat a secțiunii Constanta", dar sunteți de apreciat că va susțineți reciproc. Va curg balele pe topice unde "vai,Doamne! , ce curvă proasta si de 2 lei e asta".

Concluzie : bah @valens, ești prost tare! Dar tare!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Mah istețimea lindicului lu Amelia, ia de vezi cat ești de "pe dinafară" din nou:

Userul @sinceritate are 87 de postări - 2 recenzii, alte 3 hint-uri care arata că a fost la respectivele fete, vreo 10-12 postări in care ia ,într-un fel sau altul , apărarea câtorva fete (diferite, el reacționează la o situație de moment, nu face advertising prostesc doar pe un topic-doua ), și încă vreo 7 postări in care îl măscărește pe Brett10, gigolasul. Și tu insinuezi că SI EL e pestele meu????

Tu ai peste 1000 de postări și mai bine de jumătate din ele sunt aberații (habar nu ai sa te exprimi, nu ești capabil sa îți expui ideile în scris în limba ta materna-asta presupunând că ai totuși niște idei). Din restul- 80% visezi pești care trăiesc regește de pe urma prostituatelor.

Bah băiatule, daca visul tau a fost sa pescărești vreo fata și, la cat de imbecil ești, evident ca nu ți-a ieșit, șterge-ti in plm lacrimile , șterge-te la bot și GET A LIFE! Gata bah băiatule, revino-ti și vezi-ti de copii și taximetrie, nu îți mai varsă fruatrarile aiurea pe oameni care sunt aici să fută, oameni normali ,nu obsedați ca tine!

Aaaaaaa, și încă ceva - nu ți se pare ciudat că singurii care îți dau puncte de reputație sunt @babayul și psihopatul? Plm, voi 3 sunteți "trupa de căcat a secțiunii Constanta", dar sunteți de apreciat că va susțineți reciproc. Va curg balele pe topice unde "vai,Doamne! , ce curvă proasta si de 2 lei e asta".

Concluzie : bah @valens, ești prost tare! Dar tare!

 

daca as spune ca esti proasta ,m-ar certa prostii,Tu dupa ce esti prosta mai si semnalizezi.,la fel ca si prostul pânā este prost pana la capa, nu este binet.Tu la fel si aia pe care ai incercat sa o pescaresti Roxana ,aveti vedenii,premuniti ca eu as fi Valens ,te inseli si tu si aia.Hai sa revenim la "olile "adica la tine,esti una din ele.

 Cum am zis prostii ma cearta ca "iti dau valoare" vorbind cu tine .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Tu esti Valens???   Cat de prost esti!!!  Acum vad,in sfarsit, ca esti retard.  Nu da Domnul sa te cunosc vreodata in persoana!!! AAAHHH...FMM    .....Iti spun public: iti rup gatul, cacatule!!!!

Colona draq,esti ceaa ce esti PROST CU ACTE.Pana unal alta eu am sa imi bag organul in aia cu care vb tu!!,Public iti zic IN GURA TA si in aia nevasta ta,prietena ta,si la toate codossele centruiste prin europa cu care faci anturaj

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Daca tu imi argumentezi părerea ta (așa cum mi- am argumentat eu opinia), jur că ma declar public învinsă!

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Daca tu imi argumentezi părerea ta (așa cum mi- am argumentat eu opinia), jur că ma declar public învinsă!

 

in curand ,cand o sa am timp si de "tine"...

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...