Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Felicitari bikuta !

 

sa dea naiba , daca ieri  nu ma gandeam la ea  ....dar nu vin niciodata cu astfel de propuneri  aici :)

  • Like 11
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Kosovo-Sarajevo-Vietnam...toate razboaiele la un loc .asta a devenit forumul..nu mai este un loc de spus parerea in mod pertinent..e care pe care e mai tare ..in jigniri..cred ca daca as vedea inn carne si oase cine sta in spatele unor conturi as rade o saptamana...

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Kosovo-Sarajevo-Vietnam...toate razboaiele la un loc .asta a devenit forumul..nu mai este un loc de spus parerea in mod pertinent..e care pe care e mai tare ..in jigniri..cred ca daca as vedea inn carne si oase cine sta in spatele unor conturi as rade o saptamana...

stii cumva daca in acele razboaie s-au folosit prostituate cu boli venerice pt imbolnavirea dusmanilor? ca atunci iti intelegem rostul pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu

Kosovo-Sarajevo-Vietnam...toate razboaiele la un loc .asta a devenit forumul..nu mai este un loc de spus parerea in mod pertinent..e care pe care e mai tare ..in jigniri..cred ca daca as vedea inn carne si oase cine sta in spatele unor conturi as rade o saptamana...

triunghiu morti

Link spre comentariu

Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bogdane, daca o faci pentru trafic, ai reusit, gata gluma e gluma, nu e ok sa creezi panica cu caterinca asta proasta!

Ei, nu!  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...