Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Huu travestiti o fata dacă o fut stiu ca e poăcat da nu ca si cum as fute un jegos, eu doamne feri să fiu deacort cu asa ceva. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Eu nu pup pe nimeni în pulă pe aici, am avut noroc de saitul asta un timl dar acuma cunosc fetele, nu orea mă mai ajuta.Tu Pisicuts nu esti corect. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, pisicuts a spus:

Multumim pentru sugestii !

felicitari @carpe_diem

OK PISICUTS,vrem detalii pentru orice usier in larte cu ce a ajutat si de ce merita te rog

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, Cozonac7 a spus:

Poate n-o fi cea mai inspirată întrebare, dar totuși... Utilizatorul lunii are cupa D? 

Felicitări! 

Nu mi-au crescut tate! 😁 Am ramas si eu surprins, mai ales ca am avut o luna mai "slaba" in contributii! Multulmesc pt felicitari!🥂

  • Like 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, carpe_diem a spus:

Nu mi-au crescut tate! 😁 Am ramas si eu surprins, mai ales ca am avut o luna mai "slaba" in contributii! Multulmesc pt felicitari!🥂

Să te fută dracu în cur. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

PISICUTS deacuma ar trebui sa intre doar travestiti nu fetele si useri, oricum eu nu imi scchimb parerea edti nesimtite

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu nu pot sa ma supar pe tine @marcus6indiferent cate injurii imi aduci aici! In primul rand asta e sapramana in care se presupune ca ar trebui sa fim mai buni! In al doilea rand, sper ca esti constient ca eu nu am cerut sa fiu UL! Apoi nici nu ne cunoastem si tu deja vorbesti de mine ca si cum m-ai cunoaste in detaliu ceea ce sunt sigur ca nu e adevarat! Din cateva pagini, rasfoite de la numirea mea de catre @pisicuts, caruia ii multumesc pe aceasta cale, observ ca am devenit unul din cei mai controversati UL din ultimul timp! Pe acesta cale tin sa-ti precizez ca nu faci decat sa contrubui intr-un fel la "notorietatea" mea (mult spus) pe acest forum, ceea ce iarasi eu nu am cerut, cu atat mai putin de la tine! In speranta ai inteles ceva de aici, eu ma inclin in fata ta si a tuturor celor nominalizati de tine si nu numai! Multumesc @nicieupentru propunere si @benzema09pentru vot!

  • Like 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 01.05.2021 la 15:03, carpe_diem a spus:

Eu nu pot sa ma supar pe tine @marcus6indiferent cate injurii imi aduci aici! In primul rand asta e sapramana in care se presupune ca ar trebui sa fim mai buni! In al doilea rand, sper ca esti constient ca eu nu am cerut sa fiu UL! Apoi nici nu ne cunoastem si tu deja vorbesti de mine ca si cum m-ai cunoaste in detaliu ceea ce sunt sigur ca nu e adevarat! Din cateva pagini, rasfoite de la numirea mea de catre @pisicuts, caruia ii multumesc pe aceasta cale, observ ca am devenit unul din cei mai controversati UL din ultimul timp! Pe acesta cale tin sa-ti precizez ca nu faci decat sa contrubui intr-un fel la "notorietatea" mea (mult spus) pe acest forum, ceea ce iarasi eu nu am cerut, cu atat mai putin de la tine! In speranta ai inteles ceva de aici, eu ma inclin in fata ta si a tuturor celor nominalizati de tine si nu numai! Multumesc @nicieupentru propunere si @benzema09pentru vot!

Felicitari dacă meriti, adevarat ca in saptamina asta macar azi trebuie sa fim nai buni, eu tot timpul sunt bun. 

Link spre comentariu
Vizitator SABINNA
Reputație: 0
Acum 17 minute, ffsdnd a spus:

@loriii536 a primit 3 voturi... @carpe_diem a primt 2 voturi....

@loriii536 a fost incendiara luna aceasta si nu doar pe Iasi......iar luna trecuta UL a mers tot la CT....

 

Felicitari @carpe_diem

 

 

Așadar trofeul rămâne la Constanța 

Cineva ( vă) poartă noroc, se pare!😉

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 ore, ffsdnd a spus:

@loriii536 a castigat concursul de poze luna aceasta....de aceea @pisicuts a decis sa de-a UL-ul celuilat membru propus.

Concursul dea poze e una Ul e alta, deci Pisicutz nu ecorect. 😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 ore, SABINNA a spus:

Așadar trofeul rămâne la Constanța 

Cineva ( vă) poartă noroc, se pare!😉

Asadar Suceava este chelea puli.desi cele mai multe fete find si tepare la Sva sunt. deci Suceava e stearsa, pai asa zi mai Pisicut nu are rost sa mai scriem de fetele astea. 

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 ore, marcus6 a spus:

Asadar Suceava este chelea puli.desi cele mai multe fete find si tepare la Sva trav deci Suceava e stearsa, pai asa zi mai Pisicut nu are rost sa mai scriem de fetele astea. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...