Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, 22leon a spus:

Cu ce vrei sa faci toate astea ? Bai Degețel, tu te-ai uitat în oglindă? Spune drept, au fost bune sarmalele de la Eva ? Sau ai făcut ca și aleea sunt mai mari decât pulicica ta ? Pardon,  "degețelul tău" asa cum îl alinta fetele 😂😂

Cine crezi ca ii "frate" cu o saracie ca tine  ?  Tu nu știi sa scri , dar sa mai și citești 😂😂😂 De futut n-ai cu ce 😂😂 Ce viata jalnica ,aproape ca mi-au dat lacrimile când ma gândesc la ce indura părinți tai când vad ce anomalie de om ai ieșit. Săracii de el !

Nu avem limita, doar incercam sa-i scriu cu cuvinte mai simple ca să priceapă.

Degețel, trebuie sa te ajute Motanul sa-ti închizi contul ? Nu ști unde sa pui degetul ?😂😂😂

M am uitat si in oglinda nu sunt mare bancher dar am suficient si pentru mine, si pentri fam si pentru curve. Si la anii ce ii am arat destul de bine haide ca nu mai stau, hai multi ani ca ma bag la un vin. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 minute, marcus6 a spus:

 🙄 nu aveti 10 euro sa puneti pe cont, sau i ati dat pe orez pentru sarmale? 

Saracie, noi ne cumpărăm ce avem nevoie, nu asteptam sa le primim din mila .

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, 22leon a spus:

Saracie, noi ne cumpărăm ce avem nevoie, nu asteptam sa le primim din mila .

Foarte bine, daca ai posibilitate da, si la altii ce nu au, eu asa am facut si e bine. Hai la multi ani sanatate ca doar oameni suntenti si voi. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 12 minute, _sahy_ a spus:

leon..ce plm de distractie ne-am gasit .. cu amaratu asta..🤣🤣..nu stiu daca sa rad sau sa-mi fie mila de prost.

eu-s curios daca si fata in fata e tot asa tare-n pizda..

copil fatat la 3 luni...

Mie îmi este mila de familia lui ,ca nu-i ușor sa ai asemenea exemplar în casa.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, 22leon a spus:

Mie îmi este mila de familia lui ,ca nu-i ușor sa ai asemenea exemplar în casa.

 

Orice parinte si ar dori un copil ca mine credema. S au intereseazate. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Ma crescut mama si tata cu vremurile ce erau greu dar acu eu li intretin pe amindoi cu pensia ce o iau ei🤦‍♀️ au ceva banuti dar putin . Totusi m au crescut trebuie sa i ajut chiar de ei zic ca au tot ce le trebuie. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

@22leonvad ca ati reluat "distractia", dar te rog, certati-va fara sa ma mai aduceti in discutie, eu am zis ce am avut de zis la un moment dat, apoi am pus punct!

La multi ani! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Nu cred. Toti parintii isi doresc copii inteligenti. 

Cum ar fi proxeneti? Si dupa sa plinga ca sunt inchisi s au sa se astepte la cine stie ce?

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Chiar acum, marcus6 a spus:

Cum ar fi proxeneti? Si dupa sa plinga ca sunt inchisi s au sa se astepte la cine stie ce?

Proxenetii tot la categoria prosti intra. Oamenii inteligenti reusesc sa isi faca un drum in viata fara sa incalce legea si fara sa se coboare la un nivel atat de jos. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, evaforyou a spus:

@22leonvad ca ati reluat "distractia", dar te rog, certati-va fara sa ma mai aduceti in discutie, eu am zis ce am avut de zis la un moment dat, apoi am pus punct!

La multi ani! 

Pai evo mai sunt si oameni ce sufera de atentie. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Proxenetii tot la categoria prosti intra. Oamenii inteligenti reusesc sa isi faca un drum in viata fara sa incalce legea si fara sa se coboare la un nivel atat de jos. 

Cum ar fi? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

marcus.. sa fim seriosi..

ai avut ce-ai avut cu leon.. plm.. dar eu? . unde mortii taibam cautat atentie cu tine,aici?.. de dai inapoi vezi ca tu te-ai agatat in plm.. pt ce?.. nu ti-am adresat un cuvant.

stie toata lumea de ce.. dar fii baietel corect si zi-mi tu!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 9 minute, evaforyou a spus:

@22leonvad ca ati reluat "distractia", dar te rog, certati-va fara sa ma mai aduceti in discutie, eu am zis ce am avut de zis la un moment dat, apoi am pus punct!

La multi ani! 

Draga, eu nu te-am readus pe tine în discuție, doar sarmalele tale . 😂😂😂 Și aprecierile la adresa lui 😁😂

Acum, eu te înțeleg și pe tine, dar cum ție nu-ți convine sa fi adusa în discuție, poate așa și noua nu ne convine sa se bage peste tot și sa ne înjure. Pune-i botnita și gata cu scandalul.

La Mulți Ani !

 

Acum 5 minute, marcus6 a spus:

Pai evo mai sunt si oameni ce sufera de atentie. 

Degețel,  nu ma interesa atentia ei, doar ti-am reamintit de parerea Evei la adresa ta. Ii greu cu cititul ? Sau încă visezi la sarmalele ei ? Care vecin s-a indurat sa-ti dea un pahar de vin ? 😁😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, 22leon a spus:

Draga, eu nu te-am readus pe tine în discuție, doar sarmalele tale . 😂😂😂 Și aprecierile la adresa lui 😁😂

Acum, eu te înțeleg și pe tine, dar cum ție nu-ți convine sa fi adusa în discuție, poate așa și noua nu ne convine sa se bage peste tot și sa ne înjure. Pune-i botnita și gata cu scandalul.

La Mulți Ani !

 

Degețel,  nu ma interesa atentia ei, doar ti-am reamintit de parerea Evei la adresa ta. Ii greu cu cititul ? Sau încă visezi la sarmalele ei ? Care vecin s-a indurat sa-ti dea un pahar de vin ? 😁😂

Ba firar drecu acu sunt si pestele Evei? Bai Redusilor😜

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, scorpion1970 a spus:

.. n-a fost nici un dialog
au fost numai monologuri
- aşteptăm un epilog
demn de triste necrologuri...😀 

Bai😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 minute, marcus6 a spus:

Bai prostilor eu va fut in gura pe ori care de pe forumul asta ma doare n pula de vechime sau recenzii. 

Tu ai vrea dar nu ai cu ce 😂😂😂

Acum 5 minute, marcus6 a spus:

Ba firar drecu acu sunt si pestele Evei? Bai Redusilor😜

Poftim la Degețel, prima data se crede fazan , acum speră ca a urcat la nivel de pește 😂😂 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, 22leon a spus:

Tu ai vrea dar nu ai cu ce 😂😂😂

Poftim la Degețel, prima data se crede fazan , acum speră ca a urcat la nivel de pește 😂😂 

Mars in pula mea ca nu mai am chief sa astept sa raspunzi, iati cont sa vorbim, tu ai zis asta nu eu. Tu nu vezi ca toate femeile ma plac tu crezi ca nu vorb intre ele nu stiu ce clienti le calca pragu? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Pai pina la urma nu trebuie sa fiti invidiosi ca un moldovean va fute toate preferatele, nu sunt femeile voastre, am cu citeva fantezii maro dar astea in februare vorbim🤫

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Pai pina la urma nu trebuie sa fiti invidiosi ca un moldovean va fute toate preferatele, nu sunt femeile voastre, am cu citeva fantezii maro dar astea in februare vorbim🤫

n-ai cum!.. cu preferatele mele imposibil!

dar dac-o fii.. poate ne gasim bossule... dau si un vin (inainte*)!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...