Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vorba lu Kuza... De-ar fi un sfert din utilizatori de-alde tine, forumul ar fi de zeci de ori mai bogat. Mai multe recenzii / topicuri utile, mai putin trolling / manel...ism. Pisic ar trebui sa dea de baut pe bune la astia ca tine. Felicitari pentru discurs! Ai vorbele la tine. Si chiar daca nu ne tragem de sireturi, imi permit sa-ti zic... Cel mai al dracu' respect, colegu'!

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu

Desi l-am felicitat deja as vrea sa mai spun ca intr-adevar mi se pare o alegere foarte inspirata pentru UL si il felicit si pe Pisic pentru asta. Cand s-a retras Kuza chiar m-am intrebat de ce si mi-a parut rau, e bine ca s-a decis sa revina pana la urma. Acum cand e liber la off-topic si marlanie si contributia reala (recenzii, descoperiri) este mai putin rasplatita useri ca el chiar sunt valorosi. Sa ne traiesti! Si usor cu Moet-ul :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Felicitari voievoade Kuza!

Pisicuts, poate faci o exceptie de la actualul regulament si il promovezi platinum pentru ca chiar merita din plin! Daca nu el, atunci cine? In plus nu merit sa am aceeasi culoare cu el, care are atat de multe recenzii...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...