Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

Congrats Guy Fawkes!! Great job with your activity here. Let's drink a beer!!

 

http://1.bp.blogspot.com/-XKf27Z7Ff2c/T4K9hI6kd4I/AAAAAAAACB4/INbAFQDKH8g/s400/beer_girls.jpg

 

I choose the blonde girl from the right side. But Laura Popescu (the little firefly) still remains one of the sweetest girls that I've met in my life!! :D

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Felicitari...desi habar nu am cine este, de unde este si, mai ales, daca are habar cu ce se maninca limbutza asta româna...cred ca nu a intrat si nu a punctat niciodata pe sectiunea Braila sau Galati...ori la alte orase...sa aibe o activitate remarcabila pentru care sa fie desemnat utilizator al lunii...in fine...pentru ca el are alte zone de interese...

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu as propune Administratorului sa faca si o versiune in limba engleza, si una in limba franceza si una in limba italiana a siteului...pentru toti vorbitorii de limbi din astea ciripitoare...Eu nu am remarcat nicio recenzie pina acum de-a lu nenea asta...Guy...si nici nu m-ar fi interesat...suntem in Romania doar :laugh2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar si cu suparare...

Traim in Romania, tara in care lumea in loc sa se bucure pentru cineva, se oftica...

E ca in bancul ala cu dracul la pazit ceaunul cu smoala...

Era slab si terminat cand era la jidani, aia urcau unul peste altul si trebuia sa-i bage inapoi tot timpul...

La ceaunul cu romani, dracul era ca in vacanta, astia cum dadea unul sa iasa... il trageau de picioare inapoi...

Traim in Romania! 

Link spre comentariu

Chiar si cu suparare...

Traim in Romania, tara in care lumea in loc sa se bucure pentru cineva, se oftica...

E ca in bancul ala cu dracul la pazit ceaunul cu smoala...

Era slab si terminat cand era la jidani, aia urcau unul peste altul si trebuia sa-i bage inapoi tot timpul...

La ceaunul cu romani, dracul era ca in vacanta, astia cum dadea unul sa iasa... il trageau de picioare inapoi...

Traim in Romania! 

 

   La ceaunul cu moldoveni era o liniste desavarsita.... erau cu toti plecati prin alte tari :D 

  • Like 2
Link spre comentariu

  Alaturarea " Pufuleti - Johnholmes " ma duce cu gandul la cateva luni in urma cand consumul de branza crescuse pe cap de utilizator al site-ului :D

 

   P.S. De aceea, recomand consumul responsabil de .... pufuleti cu branza :D 

  

 

Bineinteles, aia cu pufuleti. :D
:hihat

@n-am.ce.face.acum, Parcă ai fi "ingineră". :D
:console

Link spre comentariu

:laugh2

La fel de dusa sau la fel de greu de inteles?  :laugh2  :hug1

 

Gabi, aia cu moldovenii a fost buna!  :laugh2   :hug1

La ciaunul cu masochisti au instalat cale ferata pentru ca tot cereau sa le aduca mai multe lemne de foc!  :laugh2

 

    Prin asimilare , ma consider si eu moldovean. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...