Sari la conținut

Aviz pentru toti garizii, promovatorii si taximetristii flamanzi de la negoitza-coitza, pedofil, homalau si proxenet sef pe sect 3


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
Ce mai ...e tare asta . A adunat cateva injuraturi , spuse/auzite la betiile lui crunte din cala vaporului unde se simte ca si sechestrat , si pe acestea le tot repeta si defileaza pe aici de luni  de zile , chiar ani as zice.

 

Asta ca sa nu mai spun ca de trist ce este , plictisitor si fara o viata sociala , cu care i-ar putea sfida tocmai pe aceia pe care ii tot critica  , sta si urmareste non-stop tot ce se intampla pe aci , ca asa se pare  , si prost punga fiind , se milogeste de motan sa-l baneze , cand de altfel are si optiunea de a nu mai intra pe aici , dar fiind un disperat recalcitrant , contrazicand  cele spuse in mod repetitiv ,  tot continua sa faca acelasi lucru pe aici , ca un tonomat total dezgustator 

 

Zi bahhh , depresivule , cand iti iei si tu o femeie , dar , nu o mai incerca cu fente d'alea pe 100 de E , ca ultimul sarantoc ? Sau ...toate sunt curve si prostituate , si esti  total sictirit de ele , sticla de bautura fiindu-ti consoarta ideala si cel mai favorabil companion  ?. Apropo de asta , cum sa prospere si fetele/femeile in Romanistanul asta pe care tot il critici , dar continui sa traiesti in acesta , cand tu te raportezi la asa sume derizorii? .Sau cum ti-ai inchipui ca o femeie ar sta langa unul ca tine , care i-ar tine cont (de zgarciob ce esti) , sunt sigur de asta  si la banii cheltuiti pe tampoane si chiloti ?   

 

 

 

Hai ca poti ...se fac 10 ani (acusa) si te  enumeri si tu printre aceleasi putreziciuni pe care nu uiti in schimb sa le tot critici pe aici . Pe langa acele 15 mil de pers. , populatie ramasa aici (asa cum o apreciezi , in aceeasi nestiinta) , prea putin conteaza critica ta din zona aceasta gri , din care faci si tu parte , si te scalzi cu gogomaniile tale (dovedite) culese isteric de aici    ,  De altfel ea existand pe tot Mapamondul , acela pe care zici ca il vizitezi tu , dar sunt sigur ca drumurile tale nu duc mai incolo de Africa (fiind sclavul altora pe vreun vas petrolier , in niciun caz de croaziera) , ca sincer , eu nu te percep atat de avansat , mai ales in gandirea aceea care ti se tot impleticeste pe aceleasi idei , si unde te laudai ca ai futut d'alea mai amarastence decat romancutele noastre , ca doar acelea sunt de tine , nefiind capabil de mai mult , cu toata istetimea si cultura ta (citita mai mult , ca experinte proprii sunt sigur ca sunt prea putine) de brotac de Marea Neagra  , cum am si specificat mai sus.   
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

 

Ce mai ...e tare asta . A adunat cateva injuraturi , spuse/auzite la betiile lui crunte din cala vaporului unde se simte ca si sechestrat , si pe acestea le tot repeta si defileaza pe aici de luni  de zile , chiar ani as zice.
 
Asta ca sa nu mai spun ca de trist ce este , plictisitor si fara o viata sociala , cu care i-ar putea sfida tocmai pe aceia pe care ii tot critica  , sta si urmareste non-stop tot ce se intampla pe aci , ca asa se pare  , si prost punga fiind , se milogeste de motan sa-l baneze , cand de altfel are si optiunea de a nu mai intra pe aici , dar fiind un disperat recalcitrant , contrazicand  cele spuse in mod repetitiv ,  tot continua sa faca acelasi lucru pe aici , ca un tonomat total dezgustator 
 
Zi bahhh , depresivule , cand iti iei si tu o femeie , dar , nu o mai incerca cu fente d'alea pe 100 de E , ca ultimul sarantoc ? Sau ...toate sunt curve si prostituate , si esti  total sictirit de ele , sticla de bautura fiindu-ti consoarta ideala si cel mai favorabil companion  ?. Apropo de asta , cum sa prospere si fetele/femeile in Romanistanul asta pe care tot il critici , dar continui sa traiesti in acesta , cand tu te raportezi la asa sume derizorii? .Sau cum ti-ai inchipui ca o femeie ar sta langa unul ca tine , care i-ar tine cont (de zgarciob ce esti) , sunt sigur de asta  si la banii cheltuiti pe tampoane si chiloti ?   
 
 
 
Hai ca poti ...se fac 10 ani (acusa) si te  enumeri si tu printre aceleasi putreziciuni pe care nu uiti in schimb sa le tot critici pe aici . Pe langa acele 15 mil de pers. , populatie ramasa aici (asa cum o apreciezi , in aceeasi nestiinta) , prea putin conteaza critica ta din zona aceasta gri , din care faci si tu parte , si te scalzi cu gogomaniile tale (dovedite) culese isteric de aici    ,  De altfel ea existand pe tot Mapamondul , acela pe care zici ca il vizitezi tu , dar sunt sigur ca drumurile tale nu duc mai incolo de Africa (fiind sclavul altora pe vreun vas petrolier , in niciun caz de croaziera) , ca sincer , eu nu te percep atat de avansat , mai ales in gandirea aceea care ti se tot impleticeste pe aceleasi idei , si unde te laudai ca ai futut d'alea mai amarastence decat romancutele noastre , ca doar acelea sunt de tine , nefiind capabil de mai mult , cu toata istetimea si cultura ta (citita mai mult , ca experinte proprii sunt sigur ca sunt prea putine) de brotac de Marea Neagra  , cum am si specificat mai sus.   

 

Nu de mult parca il admrai patroane! :laugh2  :laugh2  :laugh2  Vai steluta ta!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Gata , ai si aparut , rablagitule ? 

 

Parcheaza la loc ,  in fundul cotetului  , pechinezule , ca acum iti dau un capac cu  castronu' de bobite  si iar te gasesc pandaliile pe aici , ca si duminicile trecute .

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Gata , ai si aparut , rablagitule ? 

 

Parcheaza la loc ,  in fundul cotetului  , pechinezule , ca acum iti dau un capac cu  castronu' de bobite  si iar te gasesc pandaliile pe aici , ca si duminicile trecute .

Este clar ca .... fie ai mancat ciuperci halucinogene (pe care le-ai cules cu curul), fie nu ti-ai luat medicamentele! :laugh2  :laugh2  :laugh2  Un lucru este cert ....ti-a dat viata un capac, grupa mare! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ti-a dat cu plm in cur , si pe la gura  , si uite cum ai ajuns sa  razi ca tuta  sau sa te tii cu limba in curul meu de 2 ani de zile . 

 

Daca  si mie mi-a dat viata capace , ii multumesc bunutului , distrusule .... sa-mi mai dea  cateva . 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ti-a dat cu plm in cur , si pe la gura  , si uite cum ai ajuns sa  razi ca tuta  sau sa te tii cu limba in curul meu de 2 ani de zile . 

 

Daca  si mie mi-a dat viata capace , ii multumesc bunutului , distrusule .... sa-mi mai dea  cateva . 

Este evident ca ti-a dat capace, agramat esti, ciupercar esti, falit esti, bocciu esti! Restul nu le mai enumar, nu are rost, te ia la pula si prietenul tau marinaruil si vistantric, au ajuns toti sa te vada cu adevarat! :laugh2 Eu am spus numai despre un capac (desi doua sotii s-au lamurit ce öm esti") daca iti mai da inca unul ...... ai belit-o sa ma ierti! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asta era povestea cu avocatu' ala ajuns  somer  (falitu' ala care se infinta pe la usa la toate pitipoancele , ca sa-si planga de mila , cu banii de diurna ) si pe care nu-l mai foloseste nimeni in colaborari , si caruia i-a dat propria familie cu picioru' in cur sau cum  ? 

 

Cum draq sa accepti sa locuiesti sub acelasi acoperis cu un poponar , betiv , nebun  , ajuns milogul si taxiul  unor curve de duzina ,  ca nu vroiau sa te mai primeasca nici acestea , ca esti  sarantoc , bun de nimic si urat cu spume ? Dupa care sa incepi sa le ameninti si sa le santajezi in fel si chip , ca ultima hahalera  de  om 

 

Adevarul este ca te si ajuta privirea aia de nebun , scapat de la Obregia . Cum sa te accepte si sa te primeasca vreo femeie ?   . Razi , baga-mi-as pla in tine de mameluc  clonat . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Asta era povestea cu avocatu' ala ajuns  somer  (falitu' ala care se infinta pe la usa la toate pitipoancele , ca sa-si planga de mila , cu banii de diurna ) si pe care nu-l mai foloseste nimeni in colaborari , si caruia i-a dat propria familie cu picioru' in cur sau cum  ? 

 

Cum draq sa accepti sa locuiesti sub acelasi acoperis cu un poponar , betiv , nebun  , ajuns milogul si taxiul  unor curve de duzina ,  ca nu vroiau sa te mai primeasca nici acestea , ca esti  sarantoc , bun de nimic si urat cu spume ? Dupa care sa incepi sa le ameninti si sa le santajezi in fel si chip , ca ultima hahalera  de  om 

 

Adevarul este ca te si ajuta privirea aia de nebun , scapat de la Obregia . Cum sa te accepte si sa te primeasca vreo femeie ?   . Razi , baga-mi-as pla in tine de mameluc  clonat . 

Patroane, vezi ca ciupercile nu iti fac bine, mai ales cand le culegi cu ... curul! :laugh2  :laugh2  :laugh2  Te rog sa continui sa spumegi falitule! :laugh2 Din banii pe care eu ii am ca diurna, tu traiesti 10 ani labagiule. Patroane, invata sa faci diferenta intre diurna si venituri. Este clar ca esti varza patroane falit! :laugh2 Ia zi labagiule, ce clone ale mete te deranjeaza!

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Asta era povestea cu avocatu' ala ajuns  somer  (falitu' ala care se infinta (agramatule, tu ai casa I terminata?) pe la usa la toate pitipoancele , ca sa-si planga de mila , cu banii de diurna ) si pe care nu-l mai foloseste nimeni in colaborari (estin sigur muie, iti pui libertatea in joc pentru afirmatia asta?) , si caruia i-a dat propria familie cu picioru' in cur sau cum  ? (aici mergi foarte departe labagiule, sa nu vorbesti despre familia mea pentru ca nu sti nimic si nu este subiect de discutie aici laba trista. Risca-te! :laugh2  :laugh2  :laugh2 

 

Cum draq sa accepti sa locuiesti sub acelasi acoperis cu un poponar , betiv , nebun  , ajuns milogul si taxiul  unor curve de duzina ,  ca nu vroiau sa te mai primeasca nici acestea , ca esti  sarantoc , bun de nimic si urat cu spume ? Dupa care sa incepi sa le ameninti si sa le santajezi in fel si chip , ca ultima hahalera  de  om (patroane, se pare ca ploaia asta a facut sa creasca multe ciuperci otravitoare! :laugh2 )

 

Adevarul este ca te si ajuta privirea aia de nebun , scapat de la Obregia .adevarul este ca singura poza pe bune care a circulat pe forum a fost a ta labagiule  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cum sa te accepte si sa te primeasca vreo femeie ?   . Razi , baga-mi-as pla in tine de mameluc  clonat . TU NU AI PULA EUNUCULE FATALAU, IAR EU NU AM CLONE ACTIVE!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mars draq de distrus , ca esti in starea asta psihedelica si o sugeai in chec pe aici (inclusiv pe puncte de reputatie , de care te plangi si acum , ca ultima  pizda ) , de dinainte sa apara Miky  Ce tot intrebi asa ca schizofrenicul ? 

 

Ajunsesi pana si de pe @advanced si @alexandru69 sa nu fi  de acord cu practicile tale , conturi pe care le foloseai in acelasi timp inca din 2014 pana sa fie acela cu 69 banat . Cred ca nu realizezi , de fapt sunt sigur , cat esti de  distrus de ani de zile  ? 

 

Sau tot din cauza lu' Miky te trezesti la ora 5-6 si te  prezinti pe aici ? 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Mars draq de distrus , ca esti in starea asta psihedelica si o sugeai in chec pe aici (inclusiv pe puncte de reputatie , de care te plangi si acum , ca ultima  pizda ) , de dinainte sa apara Miky  Ce tot intrebi asa ca schizofrenicul ? 

 

Ajunsesi pana si de pe @advanced si @alexandru69 sa nu fi  de acord cu practicile tale , conturi pe care le foloseai in acelasi timp inca din 2014 pana sa fie acela cu 69 banat . Cred ca nu realizezi , de fapt sunt sigur , cat esti de  distrus de ani de zile  ? 

 

Sau tot din cauza lu' Miky te trezesti la ora 5-6 si te  prezinti pe aici ? 

msg-220566-0-41451600-1504269809.png

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Mars draq de distrus , ca esti in starea asta psihedelica si o sugeai in chec pe aici (inclusiv pe puncte de reputatie , de care te plangi si acum , ca ultima  pizda ) , de dinainte sa apara Miky  Ce tot intrebi asa ca schizofrenicul ? 

 

Ajunsesi pana si de pe @advanced si @alexandru69 sa nu fi  de acord cu practicile tale , conturi pe care le foloseai in acelasi timp inca din 2014 pana sa fie acela cu 69 banat . Cred ca nu realizezi , de fapt sunt sigur , cat esti de  distrus de ani de zile  ? 

 

Sau tot din cauza lu' Miky te trezesti la ora 5-6 si te  prezinti pe aici ? 

Analfabetule incult, nu am folosit clone, am folosit alte conturi pentru ca tu ai cumparat zece conturi sa depunctezi si sa banezi alte conturi. Din moment ce eram banat de tine si clica ta de labagii, nu foloseam doua conturi in acelasi timp, imi faceam unul nou! Vezi, lipsa de educatie  te duce in situatia sa te faci de cacat! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Raspunde pizda , cum e treaba aceea vsv de clone ? 

 

 

Esti sigur  de ce ai scris mai sus ? 

foarte sigur! :laugh2

aleessandra

VIP Member

  • f.jpg
  • Curvar Ucenic
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 1,914 posts
  • Joined:

    15 October 2016

  • Reputation:-470
  • Locatie:Focsani

Sent 01 September 2017 - 03:44 PM

Uita te la conversații .
Attached Images
  • msg-220566-0-85738400-1504269772.png
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai avut clone ,pe care le foloseai in paralel inca din 2014 , 'te-n gura  de bulangiu rujat  si mincinos dezaxat 

 

Unde era Miky in 2014 ? Aici era ? 

 

 

post-194745-0-27351400-1563106967_thumb.jpg

 

 

Am incercuit cum a stat treaba  , ca sa nu existe alte interpretari  .Iti dadeai singur stelute , adica  te faceai singur distrus , de pe  o zi la alta , cu propriile clone ,  'te-n gura de atarnache  bolnav psihic . 

 

 

Ma pis pe tine la orice ora , distrusule. , ca nu ma cheama ca pe fetele acelea care le santajai si le amenintai  ca nu vor sa te mai primeasca . Plus ca-ti dau s-un capac  cu  propriul castron de bobite , in  freza , ca sa te linistesti  .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...