Sari la conținut

Mara 0761253675


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Azi , după prânz ,intru ,prin Brazda ,Intr un  market ,o bere ,o aluna .... știți voi ce cumpără bărbații..Și eram la casă , să dau cu cardul ... când aud o voce : ,, măști aveți,,....fata voia să intre la cumpărături și n avea masca pulii... Mă întorc și zăresc posesoarea vocii.... Înaltă, bronzată , tatuată ,pantaloni scurți ,corp ,fund , păr ,buze... ce să zic...di granda ...o adevărată apariție... Era Mara...i.m sure...a intrat și timpul s a oprit un pic...)))N am fost la ea... încă...dar pot sa zic ,pot să strig...DE VIZITAT !!!!))))

  • Like 2
  • Haha 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
La 26.06.2021 la 17:45, dinoz a spus:

Azi , după prânz ,intru ,prin Brazda ,Intr un  market ,o bere ,o aluna .... știți voi ce cumpără bărbații..Și eram la casă , să dau cu cardul ... când aud o voce : ,, măști aveți,,....fata voia să intre la cumpărături și n avea masca pulii... Mă întorc și zăresc posesoarea vocii.... Înaltă, bronzată , tatuată ,pantaloni scurți ,corp ,fund , păr ,buze... ce să zic...di granda ...o adevărată apariție... Era Mara...i.m sure...a intrat și timpul s a oprit un pic...)))N am fost la ea... încă...dar pot sa zic ,pot să strig...DE VIZITAT !!!!))))

Wow... 🥰 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 6/26/2021 at 4:45 PM, dinoz said:

Azi , după prânz ,intru ,prin Brazda ,Intr un  market ,o bere ,o aluna .... știți voi ce cumpără bărbații..Și eram la casă , să dau cu cardul ... când aud o voce : ,, măști aveți,,....fata voia să intre la cumpărături și n avea masca pulii... Mă întorc și zăresc posesoarea vocii.... Înaltă, bronzată , tatuată ,pantaloni scurți ,corp ,fund , păr ,buze... ce să zic...di granda ...o adevărată apariție... Era Mara...i.m sure...a intrat și timpul s a oprit un pic...)))N am fost la ea... încă...dar pot sa zic ,pot să strig...DE VIZITAT !!!!))))

Pai nu mai zice, nu mai striga. Mergi cu toata increderea ca Mara e....Mara, fata de toata isprava. ✌️

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare, acum câteva ore am vizitat-o pe superba Mara. Am stabilit ora pe wapp, locația in brazda, foarte ușor de găsit. Am ajuns la ea, am fost plăcut surprins, din prima secunda când am văzut-o,fata arată foarte foarte bine. Am optat pentru o finalizare( din păcate). Am început cu un oral neprotejat executat perfect( pentru gustul meu) umed, deep .. de nota 20, după care i-am întors favorul,mi-a pus prezervativul și i-am zis sa se întindă pe spate sa ii pot admira corpul perfect in timpul acțiunii, după mi-a zis sa încercam și capra, poziție in care m-a innebunit cu, curul ăla bomba😍 după care am și finalizat. Fata este bomba, ten perfect, piele fina, cur și sâni dementiali. 
Din punctul meu de vedere Mara este de nota 10+ !! Sper sa rămână cât mai mult timp sau dacă nu.. sa ne mai viziteze ! Te pup Mara 😘

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, dinoz a spus:

Dacă ai multă imaginație ,cois....

Nu înțeleg pentru xe te bagi tu în seama,cumva lucrezi tu în locul ei??, am întrebat.o pe ea și dacă are placere răspunde dacă nu,nu..vedeți va de treaba voastră voi ăștia " smecherii"...

  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 02.07.2021 la 18:01, Mara.2021 a spus:

Și dacă tot am lipsit 2 zile, hai să vă bucurați și voi de priveliște!! 😅IMG_20210701_230222_434.jpg.6e62fa717b3256c223546d91dfa9ef42.jpgIMG_20210702_175903_455.jpg.aa86ef5ffc57e15d2e16e8ec7b6b6252.jpg

IMG_20210701_230206_510.jpg

As lua-o de nevasta numai ca s-o pun sa meargă - n curu' gol prin casă! 

  • Like 2
  • Haha 6
Link spre comentariu

Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 8 ore, dinoz a spus:

Să i facă concurență lui maică ta ???))

Ce-ti mai place "galceava" dinozaureeee.... 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...