Sari la conținut

Noemi 18 ani - bruneta slim - 0733812018


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

La 30.08.2021 la 10:17, noemi1234 a spus:

🍭20210722_204451.jpg.77f6f4485aa3fee6370d1b9fa0e09171.jpg

Unde e cald si bine,unde iti tragi sufletul de calator prin viata,unde stai la o barfa si te bucuri de rasul ei strengar,chiar de e obosita sau cu putin plictis,unde altundeva decat la Noemi in iatac😉😎♂️ !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 17 minute, biggy_82 a spus:

Unde e cald si bine,unde iti tragi sufletul de calator prin viata,unde stai la o barfa si te bucuri de rasul ei strengar,chiar de e obosita sau cu putin plictis,unde altundeva decat la Noemi in iatac😉😎♂️ !!!

Te am futut bine, ce sa mai ‼️🤣🤣💋

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 minute, glavan a spus:

E clar ca arati foarte bine, doar de curiozitate te intreb ce inaltime si ce greutate ai?

Care e intervalul orar in care lucrezi si cu cat timp inainte e bine de facut o programare.

Depinde cu ce ma încalț în ziua respectiva ,te aștept pe la mine sa ma măsori 😉💋

Iar referitor la program ,nu am un program fix de obicei încep în jur de 10:00-10:30 și ma retrag când obosesc! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, noemi1234 said:

Depinde cu ce ma încalț în ziua respectiva ,te aștept pe la mine sa ma măsori 😉💋

Iar referitor la program ,nu am un program fix de obicei încep în jur de 10:00-10:30 și ma retrag când obosesc! 😘

Multumesc de raspuns!

E clar ca te intreb cu cat te-a inzeztrat natura, pentru ca oricum noi barbatii cu exceptia unor mici fetisuri preferam natura cruda si adevarul golgolut.

Cu siguranta la fata loculului voi masura mai multe in masura in care se poate.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, glavan a spus:

E clar ca arati foarte bine, doar de curiozitate te intreb ce inaltime si ce greutate ai?

Care e intervalul orar in care lucrezi si cu cat timp inainte e bine de facut o programare.

Iti raspund eu pt ca vad ca Noemi e cam evaziva! E destul de inalta 1.65 -1.70, in jur de 55 kg max, o adevarata felina in pat iar programul...acolo ti-a raspuns ea! N-am mai vazut-o de ceva vreme dar nu cred sa se fi schimbat prea mult! 

  • Like 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...