Sari la conținut

deea r3b3la 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

gre 10+++ include si fk ???

Da, sigur ca da....include++++pule in cur la tine+++gre 10+++sigur ca da++++ si fk+++muie++++ gre___ de toate++++ :laugh2  :bow ...n ai telefon in pizda ma tii :laugh2 ...+++

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mda este cam a.4.a fata care.mi fura pozele. Ce ma deranjeaza este ca atunci cand le sun si le rog sa stearga pozele tot ele injura si sunt deranjate. Cred ca prin aprilie voi veni..daca voi putea...poate vin si mai devreme

Link spre comentariu

Mda este cam a.4.a fata care.mi fura pozele. Ce ma deranjeaza este ca atunci cand le sun si le rog sa stearga pozele tot ele injura si sunt deranjate. Cred ca prin aprilie voi veni..daca voi putea...poate vin si mai devreme

Multumim pentru feedback-ul pozitiv,asteptam sa ne informezi aici... Cat despre furtul pozelor,acestea se pot personaliza,si chiar nu mai este nevoie sa "deranjezi" fetele si sa le asculti injuraturile! Sa auzim numai de bine !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pai si daca nu e mare paguba de ce ai tarife diferite ?Teoretic ar trebui sa fie mai mici ☹️

Si pe ce considerente "ar trebui sa fie mai mici "?

Pentru cine nu stie,nu ma bag aiurea in seama pe topicul altei fete, cu Deea am impartit locatia si la Constanta si aici, ne cunoastem mult prea bine ca sa existe riscul de a se interpreta gresit postarea mea.

 

Si chiar sunt curioasa de ce crede Domnul 'Tâfnos' ca ar trebui sa fie tarife mai mici in?deplasare.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai si daca nu e mare paguba de ce ai tarife diferite ?Teoretic ar trebui sa fie mai mici ☹️

de ce? Pentru ca asa consider eu. Daca dai un ochi pe "piata" am preturile aliniate cu celelalte fete. Daca nu iti convine nu vii. Nu este obligat nimeni ca vina daca nu ii convine ceva( preturi sau servicii). Daca fetele de la strada iau 100 lei oral si normal te satisfac in masina 2 3 minute...eu cat ar trebui sa am pretul? Tinand cont ca ai posibilitatea sa faci un dush, sa bei cv...etc.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

de ce? Pentru ca asa consider eu. Daca dai un ochi pe "piata" am preturile aliniate cu celelalte fete. Daca nu iti convine nu vii. Nu este obligat nimeni ca vina daca nu ii convine ceva( preturi sau servicii). Daca fetele de la strada iau 100 lei oral si normal te satisfac in masina 2 3 minute...eu cat ar trebui sa am pretul? Tinand cont ca ai posibilitatea sa faci un dush, sa bei cv...etc.

Bine punctat !

Asta i-am explicat si eu domnului care vroia total la maxim 100 lei finalizarea !

Dacă nu reușesc să negocieze încep să înjure ca la ușa cortului 😣😣

Ignora astfel de specimene, sunt cei care nu te vor vizita niciodată....doar scriu aiurea pe aici!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bine punctat !

Asta i-am explicat si eu domnului care vroia total la maxim 100 lei finalizarea !

Dacă nu reușesc să negocieze încep să înjure ca la ușa cortului

Ignora astfel de specimene, sunt cei care nu te vor vizita niciodată....doar scriu aiurea pe aici!  

pun pariu ca si gratis daca ne-am fute tot s-ar gasi 1,2 nemultumiti. asta e! nu-i putem multumi pe toti  :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...