Sari la conținut

Maria LUX 0727192878


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

“De asemenea aștept cu mult drag toți cei ce au avut norocul de a ma cunoaște“

 

Vai de plm nici nu am intrat de 30 secunde si iar citesc cretinatati

Link spre comentariu

Și ce ți se pare ca am zis greșit? Vezi ți de treaba ta chiar îți mulțumesc ca le ai pus ♥tu cel puțin ai dat dovada ca ești un om incult. Chestiile pe care le am spus sunt adevăruri care doar oamenii inteligenți le înțeleg. Tu te ai ofticat ca eu am spus adevăruri care pe tine te au atacat. Fiecare fata ca este sau nu este într o relație, fiind fata și lucrând în acest domeniu pericolos trebuie sa aibă pe cineva care sa o apare. Dar oamenii inculți ca tine nu percep meseria asta. Mi ai făcut un bine, știu cine ești. Din punctul meu nu ai rezolvat absolut nimic prin vocalele pe care le ai înregistrat fără acordul meu. Orice înregistrare dacă nu știai fără voiai posesorului nu ai voie sa le publici. Ceea ce am zis eu sunt adevăruri pe care tu le percepi. Și dacă nu le puneai și dacă le puneai lumea tot știa bărbații nu sunt prosti. Meseria aceasta este doar avatanj din partea amândurora. Dar cu oameni inculți nu ai ce sa vorbești eu îmi asum ceea ce zic nu sunt o persoana cu doua fete. Asa ca spor la treaba și numai încerca să faci rău că nu îți iese

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Bravo, fata. Asta esti, asa gandesti. As adauga ca:

-pentru cei 2000 ron chiar ar tb sa muncesti, altfel iei minimul pe economie

-daca in meseria asta nu imbini utilul cu placutul, o s-o iei razna si vei avea numai recenzii negative. Jocul asta are regulile lui

-ai iubit de 6 ani si tu te prostituezi, iar el stie: se cheama ca ai peste

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...