Sari la conținut

TOP:Adelina 0746868045


Vizitator adelina_drakusor

Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Din pacate, observ cu tristete ca Adelina este atacata, in continuare, in mod inutil. Cat timp a lucrat in Iasi, nu a avut parte de astfel de tratamente. Iar daca au fost unii care au atacat-o in mod inutil, nu s-a ajuns la acest nivel. In fine.

 

Adelina, sa stii ca Iasul nu te-a uitat si esti asteptata in continuare, la noi in oras. Spor in toate.

Link spre comentariu

Din pacate, observ cu tristete ca Adelina este atacata, in continuare, in mod inutil. Cat timp a lucrat in Iasi, nu a avut parte de astfel de tratamente. Iar daca au fost unii care au atacat-o in mod inutil, nu s-a ajuns la acest nivel. In fine.

 

Adelina, sa stii ca Iasul nu te-a uitat si esti asteptata in continuare, la noi in oras. Spor in toate.

Mai trebuie sa existe si cîrcotași dar vezi ca a ajuns la top pe meritul ei si pe recenziile bune primite.

Link spre comentariu

Din pacate, observ cu tristete ca Adelina este atacata, in continuare, in mod inutil. Cat timp a lucrat in Iasi, nu a avut parte de astfel de tratamente. Iar daca au fost unii care au atacat-o in mod inutil, nu s-a ajuns la acest nivel. In fine.

 

Adelina, sa stii ca Iasul nu te-a uitat si esti asteptata in continuare, la noi in oras. Spor in toate.

Ai și tu dreptatea ta p1ctorul,sunt unii,dar puțini care o atacă pe Adelina, dar tot noi din PITEȘTI majoritatea o considerăm și este în TOP bine-nteles ea are tot meritul ,iar tu maryo85 ești din Târgoviște, văd că te-ai făcut ALBASTRU dar de ce ? Nu știu,am văzut că intri peste tot în ȚARĂ pt.comentarii, dar nicidecum pt.vizite la fete.

SUBIECT ÎNCHEIAT, SCUZE ADELINA DAR NU M-AM PUTUT ABȚINE!

HAI SĂ AVEȚI SPOR !

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Din pacate, observ cu tristete ca Adelina este atacata, in continuare, in mod inutil. Cat timp a lucrat in Iasi, nu a avut parte de astfel de tratamente. Iar daca au fost unii care au atacat-o in mod inutil, nu s-a ajuns la acest nivel. In fine.

 

Adelina, sa stii ca Iasul nu te-a uitat si esti asteptata in continuare, la noi in oras. Spor in toate.

Cu siguranta voi ajunge la voi in aceasta vara! ❤
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna dragii mei!

De astăzi va anunt ca ma găsiți la birou ! Programul este 11:00'19:00 iar programarile se fac doar pe wapp 0746868045 ❤

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Fatăä..ce urât a zis @bety reala100% de tine după ce căi faci reclamă gratis si pui anunț cu pozele ei tot ia face urât. ...si tu carevrasazicatelea o ajuți...pâhhh pai așa nu se mai "relansează motoarili"economiei.

 

Buna dimineața și ție😊 nu este vorba despre mine ,ci despre colega mea! Dar de...nu știa și ea cum sa își facă reclama pr aici ðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

 

Buna dimineața și ție😊 nu este vorba despre mine ,ci despre colega mea! Dar de...nu știa și ea cum sa își facă reclama pr aici ðŸ˜ðŸ˜˜

Defapt da...eu i am “imprumutat†pozele pt scurt timp din motive personale ! Eu dacă mi-am găsit pozele in absolut toate județele nu m-am mai supărat!

 

Inițial am crezut ca este vb și despre colega mea!!!

Link spre comentariu

Am fost si eu azi la Adelina, pentru prima data.Locatie foarte ok, stie sa te intampine ,sexi pe tocuri, aranjata, comunicativa.

Oralul este fantastic,te intreaba daca vrei in picioare sau intins, cu saliva, deep, minusul este ca se rezuma la maxim 2 min, te trece la urmatoarea actiune! :)

Am schimbat 3 pozitii, stiind ca i am zis doar un numar, m am simtit si m am grabit sa termin, insa e de luat in calcul varianta de o ora,sa nu te grabesti, o prezenta placuta, de revenit!

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Am fost si eu azi la Adelina, pentru prima data.Locatie foarte ok, stie sa te intampine ,sexi pe tocuri, aranjata, comunicativa.

Oralul este fantastic,te intreaba daca vrei in picioare sau intins, cu saliva, deep, minusul este ca se rezuma la maxim 2 min, te trece la urmatoarea actiune! :)

Am schimbat 3 pozitii, stiind ca i am zis doar un numar, m am simtit si m am grabit sa termin, insa e de luat in calcul varianta de o ora,sa nu te grabesti, o prezenta placuta, de revenit!

Te aștept și pentru o ora! 😘
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna dimineața !

Va anunț ca mai sunt la birou pana pe data de 28 mai după care voi fi plecată pentru o perioada! 😘 Nu știu exact data când voi reveni! Va pup și va aștept cu drag!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna dimineața !

Va anunț ca mai sunt la birou pana pe data de 28 mai după care voi fi plecată pentru o perioada! 😘 Nu știu exact data când voi reveni! Va pup și va aștept cu drag!

Unde pleci frumoaso ?
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Voi pleca la Iași pentru o perioada!

Nu știu exact cât am sa lipsesc însă voi anunta aici când revin! 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...