Sari la conținut

Andrada 💋


Postări Recomandate

Vizitator cristeacosmin
Reputație: 0

Am fost la ea in vizita astazi. N-am sa fac recenzie pentru ca tipa a inceput sa sangereze in timpul programarii si n-as mai avea ce sa adaug in plus. Ma programasem pentru o ora dar  cand am vazut ca avea sange m-am carat si i-am lasat 100 de lei ca a facut FK si ON. Nu-i doresc raul doar spun ce sa intamplat. 

Link spre comentariu
Vizitator cristeacosmin
Reputație: 0

Am fost la ea in vizita astazi. N-am sa fac recenzie pentru ca tipa a inceput sa sangereze in timpul programarii si n-as mai avea ce sa adaug in plus. Ma programasem pentru o ora dar  cand am vazut ca avea sange m-am carat si i-am lasat 100 de lei ca a facut FK si ON. Nu-i doresc raul doar spun ce sa intamplat. 

Link spre comentariu

Am fost la ea in vizita astazi. N-am sa fac recenzie pentru ca tipa a inceput sa sangereze in timpul programarii si n-as mai avea ce sa adaug in plus. Ma programasem pentru o ora dar cand am vazut ca avea sange m-am carat si i-am lasat 100 de lei ca a facut FK si ON. Nu-i doresc raul doar spun ce sa intamplat.

I ai dat prea tare

Link spre comentariu
Vizitator cristeacosmin
Reputație: 0

Neata,

Dupa o considerare-doua am decis sa scriu si eu o recenzie, prima de altfel, din respect pentru fata si futacii de pe forum ;)

Daca ti-e lene sa citesti ceva wall of text: Practic eu o recomand pe fata pentru ca e frumoasa la overall la corp si ca personalitate e dulce, docila, si isi da silinta sa te faca sa te simti bine chiar daca personal experienta mea a fost una foarte ghinionista. Nu o recomand celor care doresc ceva experimentat, sau care sunt ei neexperimentati pentru ca o sa aiba de suferit. 

Primul contact a fost facut prin SMS, prin care mi-am facut si programarea de o ora de la ora 15 cu o zi inainte. Amandoi am fost cat mai directi, stabilind ora si locatia programarii. Amandoua au fost perfect respectate.

Locatia: 9 - New City Residence: Foarte accesibila, langa Kaufland-ul de la Dristor. De asemenea, aproape de statia de metrou Dristor, cam vreo 5 minute de mers pe jos de la ea. Daca vii cu masina pot sa parchezi chiar la Kaufland. Cuibul de nebunii in sine e o garsoniera curata, moderna dotata cu o oglinda mare care cuprinde cat tot peretele si patul e asezat paralel care ofera destul spatiu. Un minus ar fi baia unde nu prea ai din ce sa alegi la geluri de dus si lipsa papucilor.

Andrada: 9.25 (10 chip/ 8.5 corp) - Este o fata de vreo 1.65m inaltime, slaba  cu un trup firav de copila despre care zici ca abia a iesit din pubertate, sanii micuti dar frumosi ca 2 piersicute, pizda rasa cu labii mici un minus fiind fundul ei care putea sa fie mai bombat, iar prinde bine niste sala. La chip nu cred ca are cineva ce sa-i reproseze decat ca doar poarta aparat dentar dar nu vad pe cineva plangandu-se de asta. Este ff frumoasa, cu ochii albastrii, cu parul lung de o culoare blond mai spre alb, chiar angelic  . Ea mi-a spus ca are 20 de ani, eu nu i-as da la aspect mai mult de 18, arata ff tanara. De aseamenea, foarte ingrijita.

GFE: 8 - Ea este o fire timida, introvertita, docila altminteri nu stiu daca si la a doua sau a treia intalnire. Mi-a deschis usa imbracata in lenjerie intima, in ambiental muzica de la televizor. Este o fata prietenoasa,calda, pro client, cu care poti purta o conversatie, rade la glumele tale, cu o voce calma si accent vestic transilvanean si confirm, fumatoare. Insa, in timpul actiunii se observa clar lipsa de experienta, chiar daca incearca din rasputere sa iti faca pe plac, fiind cam rigida poate si din cauza primei intalniri. Deasemenea face si FK ceea ce e o placere cu o asa frumusete. Chiar mi-a placut compania ei.  Banii i-am lasat la inceput.

Oral: 6 - Din nou clar lipsa de experienta dar isi da silinta. Un oral foarte soft de observat, neprotejat cu lins zonele adiacente. Fanilor hard nu o se le convina.

Normal: N/A - Nu am facut

Revenind la postarea de ieri ca sa lamuresc lumea de p-aici, ceea ce s-a intamplat a fost faptul ca in timpul programarii ea a inceput sa aiba parte de efecte menstruale :slap2 . Ea si-a cerut iertare fata de mine din tot sufletul, chiar intrebandu-ma daca doresc sa fiu satisfacut altcumva. Avand in vedere ca nimeni nu a mai postat pe aici inainte de ora 15 sa fi patit asa ceva si ca programarea mea fiind la o ora destul de inaintata consider personal ca a fost un accident foarte nefericit pentru amandoi. Am ales sa nu mai continui programarea lasand-o sa se calmeze, fiind foarte agitate si afectata, dar o sa incerc sa revin in viitor, si sfatuind-o sa-si ia o pauza indelungata. Eu personal o recomand, fiind o fata ff frumoasa si tanara dar nu si celor neexperimentati carora li s-ar parea o experienta proasta. Daca se tine ceva timp si castiga experienta la cum arata ar ajunge in top aici.

O zi buna tuturor!
Link spre comentariu
Vizitator cristeacosmin
Reputație: 0

Aș zice cârpe-n pizdă, ca toate ruptele de foame sau obligate să se fută pe bandă, si liber la fraieri!

 

...Dar, nu am inteles exact când a fost colegul cu pățania.

 

Ieri boss

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 8 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...