Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:Pe maidan
  • Oras:Pe maidan

Hai karlito te astept sa intram impreuna la curvele enumerate de tine . Doar nai vrea sa intru eu singur.

Imi era asa dor sa te mai trimit pe la Straulesti! A ajuns marfa noua si te asteapta sa le lingi putin pe zgarci inainte sa putrezeasca :))

Ps: Sa nu furi coroanele sa le vinzi. Stiu ca va e foame dar iti recomand niste viermi dupa cele care au ajuns in putrefactie

  • Like 6
Link spre comentariu

Imi era asa dor sa te mai trimit pe la Straulesti! A ajuns marfa noua si te asteapta sa le lingi putin pe zgarci inainte sa putrezeasca :))

Ps: Sa nu furi coroanele sa le vinzi. Stiu ca va e foame dar iti recomand niste viermi dupa cele care au ajuns in putrefactie

cu pânică si roşi

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

As da si eu prin lege tampeniile care le faceti voi , insa va mai las sa vad pana unde ajungeti cu tot ce faceti si apoi voi face o plangere :) asta ca un moc cadou !!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

As da si eu prin lege tampeniile care le faceti voi , insa va mai las sa vad pana unde ajungeti cu tot ce faceti si apoi voi face o plangere :) asta ca un moc cadou !!!!

Ne curge o lacrimă din cur.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

si mie din pizda direct la tine pe fata!

Vise. Nu si cum.

Candidezi pentru titlul de "cea mai infectă curvă". Voi face o propunere pentru completarea secțiunii de "premiile snului".

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vise. Nu si cum.

Candidezi pentru titlul de "cea mai infectă curvă". Voi face o propunere pentru completarea secțiunii de "premiile snului".

Vezi sa nu mori pana atunci cheliosule
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

As da si eu prin lege tampeniile care le faceti voi , insa va mai las sa vad pana unde ajungeti cu tot ce faceti si apoi voi face o plangere :) asta ca un moc cadou !!!!

Si cui te plangi fai analfabeto? :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Doare prostia lu prostituion de a ramas fara contul ala dah 2 milioane da puncte ai acum face crize de epilepsie de aproape un an da zile si a ajuns sa voteze cu o curva random pa nume raluka7755, de care s-a andragostita stapanul danelxxl de i-a poruncit sa o voteze cu 100 da conturi cu nume da personaje din GoT si fotbalisti... coaie cat de ratat sa fii? vorba lu xoxo, sa stai pah un forum de cacat si sa ati pierzi atata timp?

Noi suntem platiti macar sa facem asta, tu stai an timpul liber sa faci asta?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Haida sa scoatem matza din sac: ne-a zis sefu sa spunem ca suntem niste random copii gasiti intr-un net cafe, sefu ne plateste pachet de noapte in fiecare weekend: echivalentul a vreo 600 lei pa luna, ori 3, ca suntem 3, ca sa ne batem pula da cristina baclea, racuca matache si deliapizdii careia tot nu i-am aflat numele, da credem ca depresivu i-o aflat, ca sa trolam, doxam si sa ne batem pula in general da astea 3 curve proaste, de pidsadera, si de CSP condus de ratatu ala de pepelica care se crede un popa din falastuaca, si ce primim an schimb? o seara pa weekend moca da gaming! BEST DEAL EVER!

Plus ca ne oripilam la cate cacaturi se scriu aici! Ce victime usoare da trolling sunteti, mai ales raluca, danel si cristina

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Si cui te plangi fai analfabeto? :laugh2  :laugh2  :laugh2

pe tine ma pis mereu , in ultima perioada mi sa facut mila de tine :l mancami-ai malastropeala
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...