Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

NU, departe de mine acest gand ...chiar foarte departe. Nu am de gand sa convertesc pe nimeni la nimic, anumite lucruri nu sunt neaparat pentru a provoca durere

Am o jucarie si ma distrez!

femeile sunt de 2 categorii:doamne si doamne-fereste,alea de doamne-ajuta sunt la biserica😂😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

NU, departe de mine acest gand ...chiar foarte departe. Nu am de gand sa convertesc pe nimeni la nimic, anumite lucruri nu sunt neaparat pentru a provoca durere

Am o jucarie si ma distrez!

Sa intelegem ca nu ai avut jucării cand erai mică!?
  • Like 1
Link spre comentariu

Serviciile mele cuprind:

sex normal + oral pentru tariful de 250lei/h
Binenteles ca in tot timpul actiunii sunt parte dominanta ceea ce inseamna ca doritorii vor avea parte de senzatii tari (aviz celor slabi de inima). :D

Ofer anilingus, accept cunillingus.
Nu admit insistentele celor ce doresc sa faca sex normal fara prezervativ. Oralul se face si cu si fara, in functie de preferintele fiecaruia.
Finalizare pe fata, pe corp in gura, NU inghit.
Squirt, trebuie sa fi foarte bun sa ma aduci in faza de finalizare vizibila ;)

Ofer servicii de dominare soft pentru un tribut de 300lei/sedinta.
Sedinta de dominare poate include:
- umilire
- feminizare
- uro
- pleznire
- scuipat
- fisting anal
- legat

Pentru latura de BDSM as putea initia si incepatori dar trebuie sa existe o intelegere consensuala.

Accept diverse fetish-uri

Accept FISTING vaginal, pentru suma de 500lei


NU fac anal



Programul meu este intre orele 9:00-21:00 pentru tariful de 250lei/h

Dupa orele 21:00 , tariful se majoreaza cu 50lei, adica 300lei/h

  • Like 1
Link spre comentariu

Luna asta după data de 14, un tarif pentru 2 ore cât sa ma liniștesc?

 

pacat, eram pregatita sa-mi fac bagajul sa fug la Iasi dar asa, regret dupa data de paispe' nici pe iubaretii mei constanteni nu-i voi vedea :D

  • Like 2
Link spre comentariu

ma vrei activa? =))

 

 

pacat, eram pregatita sa-mi fac bagajul sa fug la Iasi dar asa, regret dupa data de paispe' nici pe iubaretii mei constanteni nu-i voi vedea :D

 

 

Luna asta după data de 14, un tarif pentru 2 ore cât sa ma liniștesc?

 

 

Am ras, am glumit dar voi deveni serioasa inainte de a se intelege altceva.

 

Iti multumesc pentru interesul acordat dar tin sa te anunt ca nu sunt voiajoare. Activez numai si numai in Constanta iar numarul de telefon este public.Prin urmare, daca ai drum in Constanta, poti apela cu incredere la numarul de telefon 0724982280

 

O zi perfecta!

 

 

 

 

PS:

 

exista varianta petrecerii timpului in alt oras daca si numai daca ofertantul este persoana serioasa si nu are pretentia de a petrece doar un numar nesemnificativ de ore.

 

 

PPS:

daca nu ai inteles ce am scris in PS voi incerca sa detaliez.

Link spre comentariu

Serviciile mele cuprind:

sex normal + oral pentru tariful de 250lei/h
Binenteles ca in tot timpul actiunii sunt parte dominanta ceea ce inseamna ca doritorii vor avea parte de senzatii tari (aviz celor slabi de inima). :D

Ofer anilingus, accept cunillingus.
Nu admit insistentele celor ce doresc sa faca sex normal fara prezervativ. Oralul se face si cu si fara, in functie de preferintele fiecaruia.
Finalizare pe fata, pe corp in gura, NU inghit.
Squirt, trebuie sa fi foarte bun sa ma aduci in faza de finalizare vizibila ;)

Ofer servicii de dominare soft pentru un tribut de 300lei/sedinta.
Sedinta de dominare poate include:
- umilire
- feminizare
- uro
- pleznire
- scuipat
- fisting anal
- legat

Pentru latura de BDSM as putea initia si incepatori dar trebuie sa existe o intelegere consensuala.

Accept diverse fetish-uri

Accept FISTING vaginal, pentru suma de 500lei


NU fac anal



Programul meu este intre orele 9:00-21:00 pentru tariful de 250lei/h

Dupa orele 21:00 , tariful se majoreaza cu 50lei, adica 300lei/h

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Cat de secretoși pot fi vizitatorii Annonei .... de cativa ani buni nici unul nu dezvaluie nimic

Daca esti foarte curios ia-ti pula si portofelul cu tine, du-te la ea, si dupa aceea ne spui si noua ce si cum! 

Unde nu ai informatii, te risti si verifici ce si cum!

 De la tine nu am citit nimic de genul acesta (informatii), doar balarii si interventii anapoda!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Cat de secretoși pot fi vizitatorii Annonei .... de cativa ani buni nici unul nu dezvaluie nimic

Pentru ca tu sa nu ai dubii, iti pot spune ca nu am fost niciodata la Annona, deci nu ne cunoastem! Si ceva imi spune ca daca ar stii va fi cu dus si intors! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Femeia nu este foto model dar din punct de vedere sexual este o experienta. Încearcă sa te gândești la cea mai intensa experienta sexuala avuta și o poți dubla liniștit prin o vizita la Anonna. Ma repet nu este foto model dar pleci cu balamalele tremurând.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Femeia nu este foto model dar din punct de vedere sexual este o experienta. Încearcă sa te gândești la cea mai intensa experienta sexuala avuta și o poți dubla liniștit prin o vizita la Anonna. Ma repet nu este foto model dar pleci cu balamalele tremurând.

Stiu. Cunosc. De pe vremea cand statea in TN pe langa scoala X. Am facut o afitmatie mai sus voiand sa zic ceva si am fost perceput anapoda. Ciocane tari !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...