Sari la conținut

Promovare // Gem Turcesc și Kamagra 2 in 1


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

De fapt, el aleargă după mine. Ru doar fac mișto de el.

Ieși, bă, în plm, handicapatule!

singurul bolnav esti tu, defapt si prost + labil psihic sa fii asa usor manipulat de altii ! :slap2

  • Like 16
Link spre comentariu

fa amando ca sa intelegi cine e pizdadera

pana la postarea mea am scris eu, tu, picon si pizdadera

sper ca nu esti beata si poti sa numeri celelalte conturi care sunt ale lui, pe langa altele

 

e bolnav omu in sensu ca el vorbeste cu el de pe alte conturi si rade toti impreuna si face glume proaste care n-au niciun haz =))

Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

e topice cu pagini intregi unde scrie de pe 7 conturi cate o postare de pe fiecare , la rand

asta ca sa intelegi saracu ce e cu el, 

la fel ca si tine, nu are o viata sociala si-si traieste viata aia aicea pa forum incercand sa ajute comunitatea =))

Prostul nu și-a dat seama că mi-am bătut pula de el și l-am făcut cobaiul meu. Astfel, de câte ori îl "înțep", de atâtea ori apar câteva clone (ale lui, evident), care îi sar în ajutor, pentru a părea mai mulți. Apoi, minusurile date de pe mai multe conturi ... ca represalii. Numai un singur retardat, acordă importanță punctelor: Pizdadera.

Am făcut de mai multe ori experimentul ăsta, dar cum spuneam, e prea idiot pentru a-și da seama.

singurul bolnav esti tu, defapt si prost + labil psihic sa fii asa usor manipulat de altii ! :slap2

Citește mai sus, suge-o, înghite și taci în p.m., lobotomizatule!
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Prostul nu și-a dat seama că mi-am bătut pula de el și l-am făcut cobaiul meu. Astfel, de câte ori îl "înțep", de atâtea ori apar câteva clone (ale lui, evident), care îi sar în ajutor, pentru a părea mai mulți. Apoi, minusurile date de pe mai multe conturi ... ca represalii. Numai un singur retardat, acordă importanță punctelor: Pizdadera.

Am făcut de mai multe ori experimentul ăsta, dar cum spuneam, e prea idiot pentru a-și da seama.

Citește mai sus, suge-o, înghite și taci în p.m., lobotomizatule!

 

ai o logica impecabila, experimentatule :laugh2 :laugh2

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Taci dreaq din gura, ca esti la fel de prost ca el, cand tu dadeai minusuri cu nemiluita, dupa ce sarmala ti-a dat cont SP, cum era, pisa-m-as pe tine si pe ma-ta?

 

Era bun, cand o terorizai si amenintai cu bataia pe @vistantric, impreuna cu el si celalalt pacalici, Pepelica, 24 ore din 24?

 

Pisa-m-as pe tine de penibil.

Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ai o logica impecabila, experimentatule :laugh2 :laugh2

Ți-am dat momeli, le-ai halit ... taci și înghite, prostălăule! Inclusiv de pe clone.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Ți-am dat momeli, le-ai halit ... taci și înghite, prostălăule! Inclusiv de pe clone.

M-ai convins cu momeala, repet lasa ganditul pentru altii :laugh2 :laugh2

  • Like 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...