Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Nu este numai aici ... ci este peste tot ... adica nu sunt in acest grup de lucru individual(acasa la el fiecare sau ma rog la lucru.,la iubita, cum poate fiecare) doar cei care scriu sau citesc aici pe aceste topicuri.

 

Cifra exacta a celor care isi doresc sa devina continenti perfect si accepta o anumita ghidare din partea mea in acest moment este 7.

 

Iar a pacientilor 103 pacientei 104 nu I-am dat schema inca … dintre cei care scriu sau au scris aici pe topicuri 2.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

La subiectul acestui topic e bine de inteles ca:

 

Un calcul estimativ: un barbat are energia vietii cat este aproximativ 1000 de ejaculari full - aceasta este interaga viata care exista in corpul si fiinta lui.Daca vreti la acest joc aveti aproximativ 1000 de inimi(ca la jocuri)

 

Calculul este simplu: 

pt o ejaculare full trebuie sa astepti 14 zile adica 2 saptamani.

 

intre 18 ani(inceputul) si 58(sfarsitul - andropauza) sunt 40 de ani care au 40*50 saptamani deci 40*25 de ejaculari full .

 

Ca sa zicem altfel un barbat prost(pentru ca altfel nu pot sa ii spun) cand pierde printr-o ejaculare full pierde 1/1000 din potentialul vital initial cu care a venit pe aceasta lume.

 

Evident unii au vitalitate mai mare altii mai mica si conteaza si pierderile repetate pana la potentialul full(in cazul celor foarte prosti) si de asemenea administrarea constanta de afrodisiace tonice(in cazul celor care urmaresc sa puna inapoi) insa modelul de calcul ii poate ajuta pe cei mai multi sa inteleaga rational cam cum stau treburile.

 

Sper ca am raspuns la intrebarile voastre pe acest subiect, daca mai sunt neclaritati sau vreti sa dicutam pe cazuri particulare ma puteti intreba, la intrebarile cu miez voi raspunde ...

 

Mult succes la nivel practic in a controla perfect si a nu risipi prosteste potentialul vital creator pe care il aveti!

Link spre comentariu

La subiectul acestui topic e bine de inteles ca:

 

Un calcul estimativ: un barbat are energia vietii cat este aproximativ 1000 de ejaculari full - aceasta este interaga viata care exista in corpul si fiinta lui.Daca vreti la acest joc aveti aproximativ 1000 de inimi(ca la jocuri)

 

Calculul este simplu: 

pt o ejaculare full trebuie sa astepti 14 zile adica 2 saptamani.

 

intre 18 ani(inceputul) si 58(sfarsitul - andropauza) sunt 40 de ani care au 40*50 saptamani deci 40*25 de ejaculari full .

 

Ca sa zicem altfel un barbat prost(pentru ca altfel nu pot sa ii spun) cand pierde printr-o ejaculare full pierde 1/1000 din potentialul vital initial cu care a venit pe aceasta lume.

 

Evident unii au vitalitate mai mare altii mai mica si conteaza si pierderile repetate pana la potentialul full(in cazul celor foarte prosti) si de asemenea administrarea constanta de afrodisiace tonice(in cazul celor care urmaresc sa puna inapoi) insa modelul de calcul ii poate ajuta pe cei mai multi sa inteleaga rational cam cum stau treburile.

 

Sper ca am raspuns la intrebarile voastre pe acest subiect, daca mai sunt neclaritati sau vreti sa dicutam pe cazuri particulare ma puteti intreba, la intrebarile cu miez voi raspunde ...

 

Mult succes la nivel practic in a controla perfect si a nu risipi prosteste potentialul vital creator pe care il aveti!

Indianul ala care acum 2-3 ani, la 98 de ani a lasat insarcinata o femeie de 63 de ani, iar acum la 102 ani are deja 3 copii si se roaga la Brahma sa nu mai aiba altii, in ce categorie il bagi ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sub patrafir
  • Oras:sub patrafir

La subiectul acestui topic e bine de inteles ca:

 

Un calcul estimativ: un barbat are energia vietii cat este aproximativ 1000 de ejaculari full - aceasta este interaga viata care exista in corpul si fiinta lui.Daca vreti la acest joc aveti aproximativ 1000 de inimi(ca la jocuri)

 

Calculul este simplu: 

pt o ejaculare full trebuie sa astepti 14 zile adica 2 saptamani.

 

intre 18 ani(inceputul) si 58(sfarsitul - andropauza) sunt 40 de ani care au 40*50 saptamani deci 40*25 de ejaculari full .

 

Ca sa zicem altfel un barbat prost(pentru ca altfel nu pot sa ii spun) cand pierde printr-o ejaculare full pierde 1/1000 din potentialul vital initial cu care a venit pe aceasta lume.

 

Evident unii au vitalitate mai mare altii mai mica si conteaza si pierderile repetate pana la potentialul full(in cazul celor foarte prosti) si de asemenea administrarea constanta de afrodisiace tonice(in cazul celor care urmaresc sa puna inapoi) insa modelul de calcul ii poate ajuta pe cei mai multi sa inteleaga rational cam cum stau treburile.

 

Sper ca am raspuns la intrebarile voastre pe acest subiect, daca mai sunt neclaritati sau vreti sa dicutam pe cazuri particulare ma puteti intreba, la intrebarile cu miez voi raspunde ...

 

Mult succes la nivel practic in a controla perfect si a nu risipi prosteste potentialul vital creator pe care il aveti!

eu fac de 1000 de ori/an laba, cred ca am ejaculat de vreo 30.000 de ori si inca mai merge instalatia

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Asta chiar e tareeee... Ananda explicandu-i serios lui xoxo cum se face laba pe uscat😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@catel ahile:

 

Indienii despre care vorbesti sunt practicanti ori ai continentei sexuale ori ai abstinentei sexuale ... sincer eu incerc sa va fac pe toti cei care vreti chiar mai buni ca ei ... 

 

@nelu

Tu esti in cazul celor care se devitalizeaza inainte de a a tinge potentialul maxim in cazul tuturor celor care fac ca tine andropauza se va instala mai devreme decat era prevazut ...

 

In cazul ideal andropauza nu se instaleaza pe intreaga durata a vietii ... 

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

maestre,

 

da' laba in gand, cu ejaculare, devitalizeaza la fel de mult sau sa stau linistit?

imi place combo!...in plan fizic si mai pe astral asa, ca sa nu ma plictisesc! :)

scuza-ma, tre sa ies, ca am prins doua iele si vreau sa le ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Nu recomand nici gandul la asa ceva pentru ca il bagi in subconstient si te prinde in somn si apoi ai polutii si tot pierzator esti ... 

 

Orice abatere de la metoda pe care v-am propus-o este 99% o greseala(tentatie) ... am avut multi ani sa testez metoda si nu sunt numai eu care o aplic si o testez ... 

 

Deci ... mult succes in a deveni barbati care sunt capabili sa controleze continuu energia care este cea mai greu de controlat in fiinta umana !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Majoritatea dintre voi se confrunta cu o problema foarte mare a pierderii gradate a energiei vietii(fiecare dintre voi a constientizat mai mult sau mai putin ca virilitatea i-a scazut gradat de la varsta de 18 ani) este intr-adevar pretul pe care cei care practica desfranarea inevitabil treuie sa il plateasca.

 

Haideti acum sa intelegem cum putem pune inapoi energia pierduta pentru a ne bucura de viata calitativa, de calitati masculine si pt a fi mult mai sanatosi si plini de energie cu care putem face orice.

 

1.Organismul uman are o rezerva(o energie cu care vine fiecare prin nastere si care este determinata calitativ si cantitativ de ce a facut respectivul in vieti anterioare din punct de vedere stiintific se poate "citi" in ADN - ma indoiesc ca oamenii la nivelul actual de cunoastere genetica(mai bine spus necunoastere deocamdata) pot accesa aceasta informatie ...

 

2.Apoi exista o cantitate de energie pe care organismul barbatului sanatos o poate transforma gradat din tesut in tesut in energie a vietii ... insa trebuie facuta bine de tot treaba fara sa existe blocaje fara sa existe pierderi seminale , energia trebuie sa aibe o anumita puritate altfel nu se transforma cum trebuie ... deci un efort mare al organismului o atentie deosebita a practicantului si energia pusa este foarte mica ... 

 

3.Apoi exista aceasta virtute a infranarii(opusul pacatului desfranarii) care practic este exact: a nu pierde nici o picatura de samanta niciodata nici macar in vis ... acesta este cel mai inalt nivel ... aici trebuie sa ajungem toti.

Cum se realizeaza - tinand un echilibru exceptional intre materializare(substantializare) - adica intre procesul de transformare din subtil in fizic(din energia vietii in sperma) si procesul de elevare(redistribuire sau sublimare ii zic unii) care este opusul materializarii - din sperma(materie) se trece in energia vietii(o energie subtila, nevazuta, nemasurabila(cel putin la nivelul stiintei oamenilor de pe pamant din acest moment) - daca acest aceasta balanta este spre materializare - apare desfranarea daca este cu intentie si polutiile nocturne sau felurite alte pierderi seminale daca este fara intentie ... daca balanta este spre elevare(caz foarte rar intalnit de obicei la spiritualisti care practica asceze puternice si posturi alimentare) atunci se dematerializeaza intai sperma si apoi se eleveaza din celelalte tesuturi - acesti oameni avand un aspect firav(sunt slabuti) insa plini de energia vietii pe alte nivele decat sexual si vital ...

 

Mult succes mai intai in a intelege si mai apoi in a pune in aplicare iar la final in a fi experti in aceste taine si acest joc  cu energiile corpului si structurilor voastre !   

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Nu trebuia să-i spui, de când postează aici, xoxo mi-a devenit de-a dreptul simpatic ;) E foarte convingător...  :laugh2

 

XOXO e după zăbrele!  Sau dacă nu e încă acolo, ne străduim să...

 

Ptr cine are timpul (și răbdarea curajoasă) să vizioneze un schizofrenic 10X deasupra șarlatancei impostoare (și lesbiană ) de Ananda, recomandăm următorul filmuleț:
 
 
 

PS. Fiul cazului psihiatric de Ioan Davidoni-no-nino e desprins în interviu aevea din proverbul celebru : așchia nu sare departe trunchi...

 

 

:no2

 

:pope

Link spre comentariu
  • Oras:Cora Lujerului
  • Oras:Cora Lujerului

Majoritatea dintre voi se confrunta cu o problema foarte mare a pierderii gradate a energiei vietii(fiecare dintre voi a constientizat mai mult sau mai putin ca virilitatea i-a scazut gradat de la varsta de 18 ani) este intr-adevar pretul pe care cei care practica desfranarea inevitabil treuie sa il plateasca.

 

Haideti acum sa intelegem cum putem pune inapoi energia pierduta pentru a ne bucura de viata calitativa, de calitati masculine si pt a fi mult mai sanatosi si plini de energie cu care putem face orice.

 

1.Organismul uman are o rezerva(o energie cu care vine fiecare prin nastere si care este determinata calitativ si cantitativ de ce a facut respectivul in vieti anterioare din punct de vedere stiintific se poate "citi" in ADN - ma indoiesc ca oamenii la nivelul actual de cunoastere genetica(mai bine spus necunoastere deocamdata) pot accesa aceasta informatie ...

 

2.Apoi exista o cantitate de energie pe care organismul barbatului sanatos o poate transforma gradat din tesut in tesut in energie a vietii ... insa trebuie facuta bine de tot treaba fara sa existe blocaje fara sa existe pierderi seminale , energia trebuie sa aibe o anumita puritate altfel nu se transforma cum trebuie ... deci un efort mare al organismului o atentie deosebita a practicantului si energia pusa este foarte mica ... 

 

3.Apoi exista aceasta virtute a infranarii(opusul pacatului desfranarii) care practic este exact: a nu pierde nici o picatura de samanta niciodata nici macar in vis ... acesta este cel mai inalt nivel ... aici trebuie sa ajungem toti.

Cum se realizeaza - tinand un echilibru exceptional intre materializare(substantializare) - adica intre procesul de transformare din subtil in fizic(din energia vietii in sperma) si procesul de elevare(redistribuire sau sublimare ii zic unii) care este opusul materializarii - din sperma(materie) se trece in energia vietii(o energie subtila, nevazuta, nemasurabila(cel putin la nivelul stiintei oamenilor de pe pamant din acest moment) - daca acest aceasta balanta este spre materializare - apare desfranarea daca este cu intentie si polutiile nocturne sau felurite alte pierderi seminale daca este fara intentie ... daca balanta este spre elevare(caz foarte rar intalnit de obicei la spiritualisti care practica asceze puternice si posturi alimentare) atunci se dematerializeaza intai sperma si apoi se eleveaza din celelalte tesuturi - acesti oameni avand un aspect firav(sunt slabuti) insa plini de energia vietii pe alte nivele decat sexual si vital ...

 

Mult succes mai intai in a intelege si mai apoi in a pune in aplicare iar la final in a fi experti in aceste taine si acest joc  cu energiile corpului si structurilor voastre !   

Eu unul am fumat mai putin (cam 5 pe zi) si minune mare. Ma trezesc dimineata cu plapuma cort, si imi wsta pula lemn cu vinele umflate pe ea.

 

Si imi aduc aminte de o chestie din tinerete: o apas delicat pe cap si Trosc! trosneste ca degetele de la mana. In 2012 a mai trosnit ultima oara...

 

Deci asta cu energia merge, cu sport cu regim cu muzica si labareli din astea tantrice... Merge. Pula sa fie ca fetele au un radar special    :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Pentru virilitate mare este esential 1. sa nu pierdem energia prin ejaculare sau prin polutii in stare de vis ... iar mai apoi chiar gradat sa ne marim(in cazul celor care au fost cam prosti in trecut si s-au de-virilizat prin ejaculari repetate) acest potential ajutandu-ne de plante care au aceste calitati ...

 

Mult succes !

Link spre comentariu
  • Oras:Cora Lujerului
  • Oras:Cora Lujerului

Pentru virilitate mare este esential 1. sa nu pierdem energia prin ejaculare sau prin polutii in stare de vis ... iar mai apoi chiar gradat sa ne marim(in cazul celor care au fost cam prosti in trecut si s-au de-virilizat prin ejaculari repetate) acest potential ajutandu-ne de plante care au aceste calitati ...

 

Mult succes !

 

Cu plante ? Si tutunul e planta si merge mai bine fara asa plante  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Plante care au efect afrodiziac-tonic nici o parte a plantei mentionate de tine nu este considerata planta medicinala iar procedeul de fumegatie nu este recomandat in nici un context(altfel spus nu fumam nimic - procedeul este producator de toxicitate - trebuie sa respiram aer curat eventual parfumat cu usoare mirosuri foarte frumoase provenind de la anumite uleiuri volatile din plante medicinale si in nici un caz nu arse)

 

Exemple: Sculatoarea, Coltii Babei, Ginseng, Telina, Branca Ursului etc sub forma de tinctura, macerat  sau pulbere din partea folosita a plantei care se va umezi usor si tine sublingual.

 

Daca nu stiti exact dozele pt o administratre sau pentru o cura va pot raspunde la intrebari punctuale.

 

Mult succes si virilitate tuturor !

Link spre comentariu
  • Oras:Cora Lujerului
  • Oras:Cora Lujerului

Plantele alea mai ales Sculatoarea :) sunt sigur ca sunt bune. Babele stiu de ce dar ce inseamna 

 

1. sa nu pierdem energia prin ejaculare sau prin polutii in stare de vis

 

In stare de vis mi se intampla o data la 28 de zile in armata. Cum vine ciclul la femei  la fel e si la noi ca se sincronizeaza cu fazele lunii sau ceva. Si visele vin pur si simplu nu le controleaza nimeni. Ejaculari repetate nu stiu ce inseamna, ejaculezi o singura data doar  daca mori la 13 ani dupa primul "eveniment".

 

Altfel barbatul se descarca oricand I se scoala de 6 ori pe zi sau pe 29 februarie o data la 4 ani ca el da atacul femeia e parte pasiva si raspunde pur si simplu. Pe strada toate umbla cu telefonasul in mana si asteapta sa le sune un client, nu stiu daca ati observat. Telefonasul dispare numai cand sunt cu clientul de mana

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Asta cu descarcarea  este imbecilizarea  - uite ca iese in rima ... aceasta este o alegere frumos spus cel putin imbecila ... energia sexuala este energia vietii individului care in corp regenereaza toate tesuturile ferindu-ne de boli si asigurandu-ne vigoare, sanatate, inteligenta, in afara corpului are singurul scop conceptia si astfel perpetualrea speciei.

 

Citeste despre continenta sexuala - am scris mii de posturi pe acest forum.

 

Succes !

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Cine a mai pus energie la loc ? Va rog cu curaj relatati si pentru ceilalti ... 

 

Va reamintesc tuturor - aceasta este o tehnica de virilizare in 2 etape: 

 

1. Dobandim capacitatea de a pastra energia sexuala(prin continenta sexuala sau abstinenta activa)

 

2. Prin diferite procedee(administrari gradate in timp de plante cu prorpietati afrodisiace tonice) ne marim energia vietii pe care o inmagazinam in fiinta noastra.

 

Succes tuturor tuturor ce merg pe acest drum si nu ezitati sa puneti intrebari sau sa faceti relatari pentru a ii ajuta si pe ceilalti ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...