Sari la conținut

Sorina, siliconata 0735014751; 350 lei/h


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Şi mai dăm câteodată peste câte-un prost, // Care vrea să pară superior şi nu are rost ;)

 

Şi, cel mai important, cea mai mare reuşită, // Am făcut, într-adevăr, imbecilii să se simtă…
Şi zic unii c-am har… // Că e extraordinar… =)) =))
Sunt un rău' necesar=)) // Fac trompetele să cânte iar, şi iar, şi iar…   =)) =))

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Sorino, baga si tu "malai" la motanu sa stergi "prostiile" de pe topicul tau. =)) ori ai ajuns la fundul sacului? =)) sa spui ca facem un gest de caritate si platim noi =)) daca Roberto se da lovit =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara nebunii/bunii mei :D

 

As vrea sa va spun ca sambata este ultima/singura zi in care ne mai putem vedea ... 

 

We had joy, we had fun
We had seasons in the sun
But the hills that we climbed were just seasons
Out of time.
 
  • Like 6
Link spre comentariu

Ce mor pe astea!Se lasa de futut dar mai se fute sambata! Hai da-ti o palma in cap babaciune!  :slap2

 

Ahhh ti-am dar plus din greșeală! Bai laba trista tu vad ca comentezi peste tot numai prost murirai cu ea infipta în pământ !

 

P.s cineva sa de-a minus ca iam dat din greșeală idiotului plus..

Scuze de Off T

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Ahhh ti-am dar plus din greșeală! Bai laba trista tu vad ca comentezi peste tot numai prost murirai cu ea infipta în pământ !

P.s cineva sa de-a minus ca iam dat din greșeală idiotului plus..

Scuze de Off T

Daa..nici nu mai mi se scoala pula ca-mi dai tu cu minus.Mananca mai putin,tine o cura..esti grasa si vorbesti si ca o centurista.
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Se retrage mediocra care se crede "intelijenta"? =)) in curand o vedem inapoi...foamea o sa revina. =))

 

PS1: Scorino, saluta-l pe "agarici" =)) din partea mea. =)) Spune-i ca îi sunt dator cu cateva beri...o sa ma revansez pt orele pierdute in fata locatiei tale....stiu ca i-a fost greu asta iarna. =))

 

PS2: Mai insista si la celalalt "profesor" ...a spus ca te trece daca il mai vizitezi inca o data...prima data cica nu prea ai fost in forma. =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Se retrage mediocra care se crede "intelijenta"? =)) in curand o vedem inapoi...foamea o sa revina. =))

PS1: Scorino, saluta-l pe "agarici" =)) din partea mea. =)) Spune-i ca îi sunt dator cu cateva beri...o sa ma revansez pt orele pierdute in fata locatiei tale....stiu ca i-a fost greu asta iarna. =))

PS2: Mai insista si la celalalt "profesor" ...a spus ca te trece daca il mai vizitezi inca o data...prima data cica nu prea ai fost in forma. =))

Acum trece fara probleme la proba orala.A facut progrese
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Se retrage mediocra care se crede "intelijenta"? =)) in curand o vedem inapoi...foamea o sa revina. =))

 

PS1: Scorino, saluta-l pe "agarici" =)) din partea mea. =)) Spune-i ca îi sunt dator cu cateva beri...o sa ma revansez pt orele pierdute in fata locatiei tale....stiu ca i-a fost greu asta iarna. =))

 

PS2: Mai insista si la celalalt "profesor" ...a spus ca te trece daca il mai vizitezi inca o data...prima data cica nu prea ai fost in forma. =))

:laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...