Sari la conținut

Miruna 0745566570


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Stimate coleg @Colericul(știi foarte bine că te-am stimat și te stimez în continuare,știi foarte bine că spun verde în față ceea ce gândesc fără nici o reținere),n-am înțeles trebuia să ne punem numărul de telefon al nostru că al fetei nu am dorit,cu bună știință, nu aveam nici cel mai mic motiv.Am crezut și cred în continuare că a fost suficient linkul pus de mine,cred că era și un număr de telefon pe acolo.Poate ajungi un pic si prin Iași săptămâna care vine,ai suficiente motive.Cât de curând te voi vizita eu în Suceava,unde la rândul meu am suficiente motive:două fete de la top sunt de vină,una dintre ele cunoscută de mulți ieșeni.

Să ai spor în toate și la toate!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ai opt ani de forum și totuși tu pui o întrebare aici și nu în secțiunea corespunzătoare,dedicată întrebărilor, "Întrebări și răspunsuri",unde va ajunge în cele din urmă cu ajutorul lui Pisicust.Deschideți greșit un topic după care vă plângeți că nu scrieți din cauza noastră,a celor care vă corectează atunci când greșiți,atunci când nu respectați regulamentul.Colegul de pe celălalt topic avea șapte ani vechime,tu nici după opt ani nu respecți regulamentul.E bine,ține-o tot așa!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Exista posibilitatea Baron58 ca dupa 8 ani de dat bani sa fi gasit ceva de promovat....si ca sa fie bine sa nu fie rau a zis ca o pune aici ca o evidentiaza mai bine ....zic si eu batrane....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Baieti, reveniti la subiect ✌️. Pozele sunt reale? Locatie, preturi?

Și care e subiectul?

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Baieti, reveniti la subiect ✌️. Pozele sunt reale? Locatie, preturi?

Și care e subiectul?

Baieti, reveniti la subiect ✌️. Pozele sunt reale? Locatie, preturi?

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Post dublu.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ai opt ani de forum și totuși tu pui o întrebare aici și nu în secțiunea corespunzătoare,dedicată întrebărilor, "Întrebări și răspunsuri",unde va ajunge în cele din urmă cu ajutorul lui Pisicust.Deschideți greșit un topic după care vă plângeți că nu scrieți din cauza noastră,a celor care vă corectează atunci când greșiți,atunci când nu respectați regulamentul.Colegul de pe celălalt topic avea șapte ani vechime,tu nici după opt ani nu respecți regulamentul.E bine,ține-o tot așa!

Scuze...cum se poate muta la sectiunea corecta?

Link spre comentariu

despre poze imi amintesc ca s-a mai vorbit pe aici, sunt ale unui model de Instagram din polonia, parca. cam cafenie fata pentru polonia.

 

cât despre deținătoarea anunțului, este vorba despre andreea new star, old star, no star....

 

cine vrea și poate sa unească acest topic cu cele mai vechi de acum câțiva ani

 

nu cred ca-i place sa vorbim despre ea pe forum.....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foto:

post-252750-0-74441800-1569439777_thumb.jpg

post-252750-0-57902300-1569439790_thumb.jpg

post-252750-0-85720500-1569439805_thumb.jpg

post-252750-0-81419600-1569439823_thumb.jpg

post-252750-0-28973700-1569439837_thumb.jpg

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

ma bucur ca sa văd ca încep sa se confirme lucruri pe care le-am scris

 

mai trebuie cineva sa se sacrifice si sa scrie pe forum ca într-adevăr miruna, colega deliei, și miruna de acuma este una și aceeași persoana; cu același număr de telefon și aceleași poze.........

 

cred ca, totuși, merita topul acesta unit cu cel mai vechi al Andreei new star. dacă tot s-a confirmat......

  • Like 1
Link spre comentariu

Adevarat, nu-s pozele ei.

Dar realitatea suna asa: 20-25 ani, inalta 1,70 m, slaba, craci lungi, fund fain, draguta la chip.

Daca mai avea si sani, era de 10.

Gagica e stilata, stie sa intretina o conversatie, in mod normal ai scoate-o la un restaurant de lux inainte de un futai. Asa, economisesti banii de restaurant si treci direct la desert, care e de calitate.

 

Ma opresc aici, nu-i fac o recenzie pentru simplul fapt ca pe fata nu o intereseaza forumul,  eu m-am intersectat accidental cu ea.

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...