Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

Reputație: 128
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 33 minute, robi29 a spus:

Fara sa mi-o iei in nume de rau, nevasta ta, poate fi amanta altuia, pe care ala n-o respecta, dar ii ofera tot ce nu iti ofera tie. Sexul in cea mai salbatica forma a lui, tine casnicia fericita. Daca amanta ti-ar fi sotie, nu i-ai mai face toate fetishurile de acum pentru ca n-ai respecta-o?

Daca ti-ai respecta sotia, n-ai avea amanta. Stai linistit, sunt in aceeasi situatie ca si tine. Prin natura noastra, boi barbatii suntem niste animale dornice de sex, iar pula vrea pizda, nu respect 🙏🫡. Asa functionam noi ca fiinte. Sa tii traiasca amandoua si sa te faca fericit!

Nu e vorba da a nu respecta. Și nevasta face cam totul. Dar unii mai avem și chestii mai murdare in cap. Amanta de exemplu îmi cere : sa o scuip, sa o lovesc peste fata , sunt momente când îmi cere sa urinez pe ea.... Amanta mai aduce și o prietena câteodată... La asta ma refer. O zi faina 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: -3159
14 minutes ago, your_boy said:

Nu e vorba da a nu respecta. Și nevasta face cam totul. Dar unii mai avem și chestii mai murdare in cap. Amanta de exemplu îmi cere : sa o scuip, sa o lovesc peste fata , sunt momente când îmi cere sa urinez pe ea.... Amanta mai aduce și o prietena câteodată... La asta ma refer. O zi faina 

Asteptam si cu prietena 🫡🫡🫣🫣

Link spre comentariu
Reputație: 1525
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 minute, your_boy a spus:

Nu e vorba da a nu respecta. Și nevasta face cam totul. Dar unii mai avem și chestii mai murdare in cap. Amanta de exemplu îmi cere : sa o scuip, sa o lovesc peste fata , sunt momente când îmi cere sa urinez pe ea.... Amanta mai aduce și o prietena câteodată... La asta ma refer. O zi faina 

Norocosule....👍

Link spre comentariu
Reputație: 1099
  • Oras:București
  • Oras:București
Reputație: 1099
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 33 de minute, your_boy a spus:

Nu e vorba da a nu respecta. Și nevasta face cam totul. Dar unii mai avem și cheștii mai murdare în cap. Amanta de exemplu îmi cere : sa o scuip, sa o lovesc peste fata , sunt moment cand imi cere sa urinez pe ea.... Amanta mai aduce si o prietena cate odata... La asta ma refer. O zi faina 

Ohooo... Situație grea,😁spor sa ai sa o ții sub control🫡

Link spre comentariu
Reputație: 1099
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, vali788 said:

Exact..având probleme nu poate sa ramana

Te cred, însă sunt și alte boli care se pot transmite... Adică, dpmdv riscurile rămân. Dar voi știți mai bine. 👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...