Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Rm.Valcea
  • Oras:Rm.Valcea
Acum 9 minute, logix a spus:

Vrăjeală că te așteaptă așa, când vi tu acasă stă în pizda goală după ușă și-ți deschide , poza este descărcată de pe net sau dacă nu mă înșel este chiar din forum 

Sa ma apuc acum sa îți explic ție ce și cum , când tu ești doar unu care comentează aiurea este mult sub demnitatea mea arată tu exact de unde este preluată , dacă te deranjeaza când cineva postează aici trebuie sa zici și nu mai postam frate nimic ✌️

Link spre comentariu
Acum 13 minute, rabalbabal a spus:

Sa ma apuc acum sa îți explic ție ce și cum , când tu ești doar unu care comentează aiurea este mult sub demnitatea mea arată tu exact de unde este preluată , dacă te deranjeaza când cineva postează aici trebuie sa zici și nu mai postam frate nimic ✌️

Eu nu m-am referit să nu postam, m-am referit la postat poze reale, dar din păcate ale tale sunt copy/paste sau câte neveste sunt care așteaptă bărbați în pizda goal, î-ți spun sigur că un procent foarte mic, poate tu ești ăla norocos te așteaptă pe tine în pizdocul gol când vi de la muncă doar să-i dai cu pula în ea, dacă este așa bravo ție și succes

Link spre comentariu
  • Oras:Rm.Valcea
  • Oras:Rm.Valcea
Acum 3 minute, logix a spus:

Eu nu m-am referit să nu postam, m-am referit la postat poze reale, dar din păcate ale tale sunt copy/paste sau câte neveste sunt care așteaptă bărbați în pizda goal, î-ți spun sigur că un procent foarte mic, poate tu ești ăla norocos te așteaptă pe tine în pizdocul gol când vi de la muncă doar să-i dai cu pula în ea, dacă este așa bravo ție și succes

A fost o metafora bro ca nu îmi deschide și te așteaptă direct asa, îți garantez eu ca poza nu este luată de nicăieri asa sta femeia in casa o sa mai postez dacă nu se găsesc și alții sa zică alte lucruri cel mai probabil . ✌️ 

No ofense, seara frumoasa ✌️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...