Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 43 minute, Carinasw a spus:

Da ce ai pățit?

Azi nu mai lucrezi, că mai am puțină energie după zilele de miercuri, joi și vineri??🤣🤣🤣 Și vreau ceva fin, de relaxare, încet, fain și cu timp, și sunt convins că doar la tine găsesc așa ceva!❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 25 minute, Albano89 a spus:

Azi nu mai lucrezi, că mai am puțină energie după zilele de miercuri, joi și vineri??🤣🤣🤣 Și vreau ceva fin, de relaxare, încet, fain și cu timp, și sunt convins că doar la tine găsesc așa ceva!❤

Nu sunt în weekend ..ma relaxez si eu 😂😂😂😂 ne auzim de luni si ne iubim cu foc ,promit ❤❤

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Carinasw a spus:

Nu sunt în weekend ..ma relaxez si eu 😂😂😂😂 ne auzim de luni si ne iubim cu foc ,promit ❤❤

Ok! Mulțumesc frumos! Relax maxim îți doresc! Te pup!⚘❤

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Carinasw a spus:

Da ce ai pățit?

Nici nu stiu exact , nu am diagnostic inca, dou insertii ligamentare pe primul metatarsian is imflamate si ma dor nu pot pune piciorul jos . Merg intr un picior cu o carja

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 8 minute, tomson a spus:

Nici nu stiu exact , nu am diagnostic inca, dou insertii ligamentare pe primul metatarsian is imflamate si ma dor nu pot pune piciorul jos . Merg intr un picior cu o carja

Iti doresc  multa sănătate 🥺

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 minute, tomson a spus:

Nici nu stiu exact , nu am diagnostic inca, dou insertii ligamentare pe primul metatarsian is imflamate si ma dor nu pot pune piciorul jos . Merg intr un picior cu o carja

Ești fumător?

Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City
2 hours ago, tomson said:

Nici nu stiu exact , nu am diagnostic inca, dou insertii ligamentare pe primul metatarsian is imflamate si ma dor nu pot pune piciorul jos . Merg intr un picior cu o carja

Totul se repara "colega"... Eu am mers si in 2 carje... Si acum pot sa alerg la maraton daca vreau ;)

Sanatate!

 

PS: @nellu2012 Poti sa imi scrii in privat daca vrei sa mai schimbam niste impresii. Ca am golit casuta si acum sigur merge

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City
1 hour ago, colericul said:

Dacă ajung în Timișoara, îl pot contacta pe Nellu să iau legătura cu tine pentru brânza și ceapa promise? 

Tu poti sa contactezi pe cine vrei, dar eu nu-mi amintesc sa fi promis nimic la nimeni ;):P

 

PS: Imi place numele tau... Ca si eu sunt mai coleric asa, de felul meu :D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
La 15.07.2023 la 0:19, Carinasw a spus:

Bună dragule❤ nu plec asa repede...mai rămân puțin:)))

Am revenit la Tm pentru ca ma răsfață băieții aici 😁❤ sunt asa de faini si de calzi..m-as muta aici 😂

Te aștept sa ne cunoaștem ❤🤗

Așa este timișorenii sunt foarte calzi am rămas surprinsă de amabilitatea lor , tandrețea lor ! 
Unii de pe aici știu cât de singura m am simțit in TM sufăr de singurătate dar unii au reușit sa ma scoată din stările mele si sa nu mai ma simt singura ! 
Foarte atenți si din punct de vedere sexual 

Si ce m a amuzat ff tare timișorenii in loc de buna cum se spune in capitala ei spun ceau 😂😂😂

Felicitări lor abea aștept sa vin in TM🤭

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 29 minute, Girlsexy99 a spus:

Așa este timișorenii sunt foarte calzi am rămas surprinsă de amabilitatea lor , tandrețea lor ! 
Unii de pe aici știu cât de singura m am simțit in TM sufăr de singurătate dar unii au reușit sa ma scoată din stările mele si sa nu mai ma simt singura ! 
Foarte atenți si din punct de vedere sexual 

Si ce m a amuzat ff tare timișorenii in loc de buna cum se spune in capitala ei spun ceau 😂😂😂

Felicitări lor abea aștept sa vin in TM🤭

Nu-mi explic de ce nu te-am vizitat cand ai fost in Timisoara, dar data viitoare sigur nu te mai "ratez". Incepi sa ma farmeci prin felul tau de a vorbi despre noi, niste pacatosi...incurabili.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 35 minute, nellu2012 a spus:

Nu-mi explic de ce nu te-am vizitat cand ai fost in Timisoara, dar data viitoare sigur nu te mai "ratez". Incepi sa ma farmeci prin felul tau de a vorbi despre noi, niste pacatosi...incurabili.

Vin in TM cred ca peste o sapt , m am îndrăgostit de voi timișorenii , vreau la umbreluțe ! 
Sunt o pers sociabilă mi am făcut prieteni si acum ma suna sa vin in TM ! 
Felicitari vouă si cel mai mult va admir pt ca așa nebuna cum sunt ca sufăr de singurătate 😂🤭 ma ți făcut sa uit de singurătate ! 
Abea aștept sa stau pe balcon sa văd Rebreanu 😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Girlsexy99 a spus:

Vin in TM cred ca peste o sapt , m am îndrăgostit de voi timișorenii , vreau la umbreluțe ! 
Sunt o pers sociabilă mi am făcut prieteni si acum ma suna sa vin in TM ! 
Felicitari vouă si cel mai mult va admir pt ca așa nebuna cum sunt ca sufăr de singurătate 😂🤭 ma ți făcut sa uit de singurătate ! 
Abea aștept sa stau pe balcon sa văd Rebreanu 😂😂

Să o aduci și pe Alexandra te rog 😸😸🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Chiar acum, Decius a spus:

Să o aduci și pe Alexandra te rog 😸😸🤗

Vine vine si ea …. Sper 😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, altmarz a spus:

Iar ai in plan sa stai 12 minute? :) Nici nu ma urc bine pe bicicleta, ca tu si pleci... 🤣

🤭🤭🤭 mai mult de 5zile clar nu stau 🤣 ma plictisesc mai ... pentru ca nu am cu cine sa ies..eu dacă nu ies pe afara o zi o iau razna!..și nu sa ma duc pana în mall ..🙄

Link spre comentariu
1 oră în urmă, AlexaNdrA1q a spus:

🤭🤭🤭 mai mult de 5zile clar nu stau 🤣 ma plictisesc mai ... pentru ca nu am cu cine sa ies..eu dacă nu ies pe afara o zi o iau razna!..și nu sa ma duc pana în mall ..🙄

Are loc pe ruda de la bicicleta sa te dea o tura pe malul Begai...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Alexandra, izza...haideți o data la TM...n,am cu cine sa ies și eu într-un club domnule 😏😬🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:In your mind
  • Oras:In your mind
La 15.07.2023 la 22:18, colericul a spus:

 îl pot contacta pe Nellu  pentru brânza și ceapa promise? 

@nellu2012, esti producător local🤪? Să deschizi un topic, să mai am si eu ce citi pe-aici, schițez și o promovare!

 

Să se știe în Banat,

Nellu fetele a lăsat

Și-a făcut tarabă nouă

Cu brânză, ceapă și ouă.

Marfă proaspătă și nouă!

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 19 minute, Carinasw a spus:

Alexandra, izza...haideți o data la TM...n,am cu cine sa ies și eu într-un club domnule 😏😬🤣🤣🤣🤣🤣

Eu am în plan o sapt prin Buc (doar daca gasesc ap cu aer) 😂😂și după.. poate în Tm.. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 minute, Carinasw a spus:

Alexandra, izza...haideți o data la TM...n,am cu cine sa ies și eu într-un club domnule 😏😬🤣🤣🤣🤣🤣

Dar ești singura!? Nu e nici una dintre cele mai  distrate pe acolo ?😅🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 6 guests

×
×
  • Creează nouă...