Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 17 minute, 20_14 a spus:

Pisic 😂😂 ...oo ms ...trebuia mat 😅😅

Cand am zis ca primesc servicii de mila ...nu am mintit 😄😄

Nu ca tu daca aveai un neuron cand te am vazut , acum ti a murit si ala 🤣🤣🤣🤣 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, 20_14 a spus:

Ii simplu ...ii arati frumos usa ...si ca sa nu se simta prost ...ii dai caramele /bomboane ...ceva sa rontaie ...cat mediteaza la problema..

Acum sa inteleg ...

Eu taxa asta ...o platesc ...ca unii is certati cu apa !!

Nu de alta ...dar sa stiu pe cine sa injur .

Ai primit și tu caramele/bomboane?  Eu am primit😅 au fost cele mai scumpe din vita mea 100 lei bucata și nici nu m-au plăcut măcar 🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
4 minutes ago, anthonio said:

Ai primit și tu caramele/bomboane?  Eu am primit😅 au fost cele mai scumpe din vita mea 100 lei bucata și nici nu m-au plăcut măcar 🤣🤣

Cate ai primit? Doua sau trei jumate? :) 

 

EDIT: Sa stii ca mie mi-a dat si ciocolata, fata faina 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, altmarz a spus:

Cate ai primit? Doua sau trei jumate? :) 

 

EDIT: Sa stii ca mie mi-a dat si ciocolata, fata faina 🤭

Ciocolata am mâncat o la ea, bomboanele erau la pachet🤣🤣 

 Și eu credeam că-i fată făină dar mi-am schimbat părerea😮

Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 4 minute, farafiltre a spus:

Deci vorba'i vorba, ca m am trezit si n am gasit nicio recenzie la o fata noua😁

Deci ...ii un fel.de protest ...sa nu gresesc si sa scriu ....unde nu trebuie 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 1 minut, 20_14 a spus:

Deci ...ii un fel.de protest ...sa nu gresesc si sa scriu ....unde nu trebuie 😂😂

Ii mai important sa nu calci acolo...decat  scrisu'🙂

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 3 ore, farafiltre a spus:

Ii mai important sa nu calci acolo...decat  scrisu'🙂

M-am răzgândit

Dammi un po 'di tempo 😇

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 32 minute, Cozonac77 a spus:

 

Dammi un po 'di tempo 😇


Ci hai ripensato, ottimo! Spiega per bene come non è mai riuscita a farti godere...in chiaro è senza equivoci, per il bene di tutta l'umanità 😁😂

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, farafiltre said:

Nu am vazut o de cativa ani, dar, recomand sa faci intelegeri clare cu ea (servicii/tarif)

Sigur! Undeva am recenzie... cam asa am patit! 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 29 minute, nellu2012 a spus:

E vecin doar pentru ca l-am "facut" noi. El uraste Rebreanu. Cred ca ar fi in stare sa refuze un apartament oferit ...gratis acolo.

 

Acum 7 minute, Centaurii89 a spus:

E duma forumului ca nea Cozonac stă la demisol dupa ce tot zicea de o blondă cu care se întâlnea acolo 😁 Dar da, are alergie la Rebreanu 😁

Mie îmi plac apartamentele de acolo, doar ca daca m-as muta in zonă ar fi prea multe tentații zi de zi. Asa macar 40-45 de minute cu taxi ma fac sa merg mai rar. 

Nu am alergie la Rebreanu, dar din 2018-2019 de când s-a dat în folosință pentru prima oară 177, că acolo am fost prima oară, m-am săturat să străbat întreg frumosul nostru oraș de pe malul Begăi să Nu am nici măcar loc de parcare. Ținând cont de numărul vizitelor acolo, măcar atâta merit!

Cât despre un apartament gratis... Nu l-aș refuza, chiar dacă niciodată nu m-aș stabili în zona aia. I-aș găsi o întrebuințare. Ba chiar pentru o scurtă perioadă, mi-ar plăcea tare mult să fut și eu meciu' unora de pe acolo 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
La 26.07.2023 la 11:20, Anna03 a spus:

Bun’!!! 
Eu am in serv prest oral nep ( in fc de igiena ) da ? Dc ? 
 

CA IMI VIN BARBATI cu PARUL DE LE AJUNGE LA BURIC CU SCUZA CA II VAD NEVESTELE EPILATI , iar cand dau chilotii jos mai vine si un PARFUM de iti cade parul din nas care nu e , da el tot cade …

Esc : Se spune cu frumosul: nu se poate neprotejat 
Client: De ce ?Pe forum scrie ca practici

Esc: Pai se poate daca ai igiena coresp

Client: Data viitoare sa specifici ca faci doar daca suntem epilati, ca altfel nu mai veneam. 
 

Deci , intreb mea pt tine este :

Cum ai dorii sa nu scriem cand unii oameni nu au bun simt si minimul de igiena ? 🧐
 

 

Majoritatea când se duc la dus , defapt se duc sa facă pipi...sa se spele puțin (ei dau drumul la dus sa curgă doar ca să auzim noi ca ei fac dus , când defapt dusul curge în gol) se spala pe mâini și vin înapoi..si când sa le faci oral au un miros de te dau jos ...si dehhhh, tot noi suntem de vina ! 

  • Haha 3
  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, Carinasw a spus:

Majoritatea când se duc la dus , defapt se duc sa facă pipi...sa se spele puțin (ei dau drumul la dus sa curgă doar ca să auzim noi ca ei fac dus , când defapt dusul curge în gol) se spala pe mâini și vin înapoi..si când sa le faci oral au un miros de te dau jos ...si dehhhh, tot noi suntem de vina ! 

RESPECT , APROB IN TOTALITATE ! @20_14 sa nu iti mai aud gurita , ai doua explicatii 🙄😘❤️

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 1 minut, Anna03 a spus:

RESPECT , APROB IN TOTALITATE ! @20_14 sa nu iti mai aud gurita , ai doua explicatii 🙄😘❤️

Noi doua (sau chiar și alte fete ) nu vorbim de pe pereți ,vorbim din experienta!  Cei care știu ca sunt curati nu au motiv sa sara de fund in sus pe aici ,prin comentarii ! Doar cei care sunt certați cu apa și gelul de duș fac gălăgie. 😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, Carinasw a spus:

Majoritatea când se duc la dus , defapt se duc sa facă pipi...sa se spele puțin (ei dau drumul la dus sa curgă doar ca să auzim noi ca ei fac dus , când defapt dusul curge în gol) se spala pe mâini și vin înapoi..si când sa le faci oral au un miros de te dau jos ...si dehhhh, tot noi suntem de vina ! 

Mie mi-au zis unele fete ca stau prea mult la dus (5-7-10 min uneori). Am si avut două fete care au venit sa ma întrebe "ești ok?" "ai pățit ceva?" "ti-e rău"? 🤣

Sa folosești gelul de dus, șamponul si apa de gură ia timp 😁 Ah si mai ales sa te ștergi, oriunde mergeți să aveți si prosoape mari va rog, ăștia mai "solizi" au nevoie si apreciază.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 17 minute, Carinasw a spus:

Majoritatea când se duc la dus , defapt se duc sa facă pipi...sa se spele puțin (ei dau drumul la dus sa curgă doar ca să auzim noi ca ei fac dus , când defapt dusul curge în gol) se spala pe mâini și vin înapoi..si când sa le faci oral au un miros de te dau jos ...si dehhhh, tot noi suntem de vina ! 

Eu apreciez mereu o domniță care mă privește din ușa băii cum mă spăl. Astfel continuăm socializarea și profit si eu mai mult de priveliștea corpului ei frumos.

Sa nu spun că in Arad este o fătuca, de fapt mai nou merge si in Tm, care ne spală carnaciorul cu manuța ei😇. Este atat de fain, grijulie etc😅. No extra charge for that!

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 7 minute, unsuflet a spus:

Eu apreciez mereu o domniță care mă privește din ușa băii cum mă spăl. Astfel continuăm socializarea și profit si eu mai mult de priveliștea corpului ei frumos.

Sa nu spun că in Arad este o fătuca, de fapt mai nou merge si in Tm, care ne spală carnaciorul cu manuța ei😇. Este atat de fain, grijulie etc😅. No extra charge for that!

Poate doar la  aia ce nu știu să se spele ,nu la toți😜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 20 minute, Centaurii89 a spus:

Mie mi-au zis unele fete ca stau prea mult la dus (5-7-10 min uneori). Am si avut două fete care au venit sa ma întrebe "ești ok?" "ai pățit ceva?" "ti-e rău"? 🤣

Sa folosești gelul de dus, șamponul si apa de gură ia timp 😁 Ah si mai ales sa te ștergi, oriunde mergeți să aveți si prosoape mari va rog, ăștia mai "solizi" au nevoie si apreciază.

Credeam ca ai lesinat si ma incurcai ca voiam sa plec la solar:)))

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Mie, azi mi a facut dus o doamna! Si n'a fost superficiala, mi a belit o exact cum fac si eu, pe la chiur m am spalat singur (ca n am avut incredere)😁

  • Like 1
  • Haha 6

dag dal gas!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0757568889
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 55 minute, Carinasw a spus:

Noi doua (sau chiar și alte fete ) nu vorbim de pe pereți ,vorbim din experienta!  Cei care știu ca sunt curati nu au motiv sa sara de fund in sus pe aici ,prin comentarii ! Doar cei care sunt certați cu apa și gelul de duș fac gălăgie. 😂😂😂😂😂

Tu nu stii ca femeile oricum o dau , din gura e ca ei, la fapte e ca noi ?😂😂😂 lasa sa vb 😂 

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...