Sari la conținut

Ce Trolli Ar Trebuie Sa Dispara De Pe Forum ?


Ce trolli ar trebuie sa dispara de pe forum ?  

46 membri au votat

  1. 1. Ce trolli ar trebuie sa dispara de pe forum ?



Postări Recomandate

Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Cum se face, ca mereu baragladinele supraponderale sunt printre cele mai conflictuale, talambe si cu impresii de :) mea, ce impresii or avea si ele?

Da' vad ca si tu esti tot in rand cu ele, asa ca nu vad nici o diferenta si iti intorc propria-ti intrebare: oare tu ce impresii oi avea? Era retorica intrebarea. Nu e nevoie de raspuns. Mersi.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Consider ca ar trebui banati trolii care nu aduc nici o contributie forumului, nici in bani, fiind cont liber, nici cu recenzii! Dar in schimb spameaza/ comenteaza pe topicele de recenzii.

Trolli pot fi lasati "liberi" atat timp cat spatiul lor de joaca se limiteaza la sectiunea Discutii Generale.

E kazul sA mai bag o recenzie, sa nuniasa vorbe
  • Like 1
Link spre comentariu

Da' vad ca si tu esti tot in rand cu ele, asa ca nu vad nici o diferenta si iti intorc propria-ti intrebare: oare tu ce impresii oi avea? Era retorica intrebarea. Nu e nevoie de raspuns. Mersi.

Distinsa, ihihm.mmmm.hmmmm, domnita, eufemistic rubensiana, te rog recupereaza-ti simtul autopersiflarii si sesiseaza caracterul ludic al postarii mele, nu-ti lasa sufletelul fara de prihana cotropit de verbigeratiile de p-acilea, iar cavitatea bucala, vaginala si anala, neprihanite, tine-le pentru barbatii valorosi din viata ta, gen @picon.

 

Partz.

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:cervix
  • Oras:cervix

Picon il bate la cur pe xoxo la nivel de postari in care trolleaza. 47.927de postari din care 89%  spam

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51EMl3%2Bxd-L._SR600%2C315_PIWhiteStrip%2CBottomLeft%2C0%2C35_SCLZZZZZZZ_.jpg

Link spre comentariu

Nu vom disparia nishiodata di pi forum wei deprimatuli, stii di shie?

PIentru ca trolii, adica noi, santem psihopatii shi sociopatii moderni ai lumii civilizati. Pi langa faptul ca mintim, inshielam, si dorim suferinta oaminilor din jurul nostru, internietul shi mai alies forumurile, ni ofera unelti pi care stramoshi nostri visau sa li aiba. Daca Ted Bundi avia craigslist tu ti gandieshti umpic ca avia di doua ori mai multi victimi?

Daca Charles Manson avia forumuri undi racola membri ai cultului sau, ierau mai multi urmashi ai cultului sau dicat sant urmashi ai societatii pamantului plat?

Buei triebui sa gandieshti la o scala di globarizari, tu ati dati siama io an 4 ani di zili cate dauni am facut pi forumul asta duar? locul nostru ie pi dark web oricum, nu pi forumuri publici, curvili astea sant mici copii pi langa noi, io tot ashtiept minerii sa vina pisti mini, mai shieva dicat mineriada lu Iliescu, dara ghici shie? nu o vieniti nici pula! traim in soshietatia unde viezi la stirili protv cum un barbat o fost omorat in batai pi strada din cauza unei shicanari an trafic, pientru ca toti tresheau pi langa iel an timp shi era batut, suntem smechieri pi interniet, dar atat, stam cu capu apliecat in telefuani shi nu fashim nimic, nishi o curva nu va mierji in orashu natal al "victimiei" ca sa si intresiezi di familia lui, shi sa confirmi unde locuiesc, cum fac alti sociopati cari sunt troli pi forum.

Unii sunt shi mai ratati, stau pi forum sa intrebi dispri noi la curvi, sa si intrisieze di ca shi cum or sa faca shieva, se trimite la fake niez disrpi noi pi PM-uri mai shieva decat la amiericani. Dar shel mai ratat ieste ala cari a stat un an di zili sa ishi faca conturi colorati cu sute di postari, pe topice pi care l-ea ascuns cu contul sau principal pi care dadea bani sa fii SP, ca sa nu il vada lumia, ca pana shi iel stia cat di pinibil shi terminat ie omul, ca sa faca ce cu ele? sa votieze pi acheiashi curva la 5 catiegorii di concurs shi sa cashtiji, ca nimeni nu o vota pi petarda aia di raluka7755 diecat iel, amoriezul sociopat.

Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pune statiaticile

 

La cat de nefututi si nesatisfacuti sexual  suntem multi din cauza curvelor tepare si "feministe" si cu nevestele dracoase,  as zice ca chiar suntem o natie de depresivi. 

 

Romania cica sta prost si e pe ultimele locuri in UE la fericire sexuala.   

Împușcați-vă!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pe mine m-au votat , ca de obicei, cei mai infocati fani ai mei , ca le-am dat teroare electronica , si acum sufera constant , in fundul cotetului , ca niste biete potai  ce sunt.

E OK , mai bine sa fie  suparati pe mine , ca-i trollez si le fac zile fripte pe aici , decat pe situatia generala de acasa . Era in neregula daca se intampla invers .

Baga , iar , pe Nebuneala , si de pe clone

Link spre comentariu

Pe mine m-au votat , ca de obicei, cei mai infocati fani ai mei , ca le-am dat teroare electronica , si acum sufera constant , in fundul cotetului , ca niste biete potai  ce sunt.

 

E OK , mai bine sa fie  suparati pe mine , ca-i trollez si le fac zile fripte pe aici , decat pe situatia generala de acasa . Era in neregula daca se intampla invers .

 

Baga , iar , pe Nebuneala , si de pe clone

a revenit https://nimfomane.com/forum/user/297855-parintelul/

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Pe mine m-au votat , ca de obicei, cei mai infocati fani ai mei , ca le-am dat teroare electronica , si acum sufera constant , in fundul cotetului , ca niste biete potai  ce sunt.

 

E OK , mai bine sa fie  suparati pe mine , ca-i trollez si le fac zile fripte pe aici , decat pe situatia generala de acasa . Era in neregula daca se intampla invers .

 

Baga , iar , pe Nebuneala , si de pe clone

Pe tine te-a votat  kakarlita pe care incerci sa o pestesti, poate, poate iti da pizda unsuroasa pe de-a moca! :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Nu ma intereseaza barbatii ....incerca la asta 

 

 

https://nimfomane.com/forum/user/230888-condition/

 

 

ca  i-au crescut sfarcurile , ca lu' Pecoaie , plus ca le are si erectile din nascare

Tui esti barbat POPONARE? De ce aduci in vorba alte persoane decat noi 2? Esti unbulangiu mitoman, incult si basinos! :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...