Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

falcon60

Serious Contributor

  • photo-thumb-298075.jpg?_r=1564132122
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 214 Postari:
  • Inscris la:

    10 juli 2019

  • Reputatie: 460

Postat 20 augustus 2019 - 02:36

8124-badge-.png
Postat 18 augustus 2019 - 10:46

 

rolul lui picon pe acest forum este de a crea divergente intre futaciosii consacrati care scriu recenzii de a scrie recenzii fetelor pe care le viziteaza si pentru care are drag de ele dar nu in ultimul rand are rolul de a scrie recenzii false si total neadevarat fetelor care sunt in concurenta cu cele pe care le simpatizeaza! rusine doamna tatoiu!

 
 
 
 
 
 
Q.E.D.

 

Ești nervos? 

#sugeoceapa

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sa-mi bag pula in gatii lui picon de mos screlozat, el nu fute nimic, doar mamanca cacat =)))

Vezi cât de mârlan ești? Ești un pui avortat de cocalar ratat, cu mintea unui copil de 12 ani.

Jet!

 

 

poate 'mata' !

Ai pus un apostrof în plus, analfabetule!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

falcon60

Serious Contributor

  • photo-thumb-298075.jpg?_r=1564132122
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 214 Postari:
  • Inscris la:

    10 juli 2019

  • Reputatie: 460

Postat 20 augustus 2019 - 02:36

8124-badge-.png
Postat 18 augustus 2019 - 10:46

 

rolul lui picon pe acest forum este de a crea divergente intre futaciosii consacrati care scriu recenzii de a scrie recenzii fetelor pe care le viziteaza si pentru care are drag de ele dar nu in ultimul rand are rolul de a scrie recenzii false si total neadevarat fetelor care sunt in concurenta cu cele pe care le simpatizeaza! rusine doamna tatoiu!

 
 
 
 
 
 
Q.E.D.

 

trebuie sa fii mare javra ordinara sa faci asta pe un site de informare pentru a nu lua tepe ! De ce administratorul nu face ceva in privinta acestui picon ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Bună la toată lumea sunt izabella,Și vreau sa clarific niște comentarii,nu mă înțelegeți greșit nu sunt supărată fiecare are dreptul sa își exprime opinia dar cred ca este vorba despre o confuzie cu o alta fata pe care nu o știu. Nu mi-am schimbat locația și timpul a rămas la fel iar sanii nu se schimba de la o zi la alta,pentru ca unii zic ca îi am intr-un fel alți în alt fel deci sigur este vorba despre o confuzie și mai ales ca de când am venit în București nu am zis la nimeni"hai termini o data"chiar dacă timpul era aproape de sfarsit (am văzut ăsta intr-un comentariu)și da oricine poate avea o zi mai proasta mai ales când nimeni nu Îți vine la timp și Îți dă toate programările peste cap,și cât ai fi de calm dacă cineva vine pentru o finalizare și Îți sta aproape o ora nu prea este ok...În orice caz va mulțumesc pentru recenzii și scuze dacă nu am fost tocmai în ce-a mai buna dispoziție. și cine a fost la mine știe mai bine Cum sunt...O zi frumoasa la toată lumea

Confirm. Eu am stat putin peste o ora. Nu m-a grabit deloc. (am postat recenzia la momentul cand am  fost pe la ea )

Poate problema mai e si la voi mai flacai. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Izabella este o tinerica, miniona bruneta, cu ochii migdalati, corp bine proportionat, sani frumosi, picioare frumoase, o aparitie super woaw, pe platforme si deux pieces culoare "mauve"".Intretine atmosfera si converasatia pentru a te face sa te simti bine de la inceput, chiar daca ochii tai sunt atintiti asupra arsenalului din dotare, iar gamdurile tale umbla hai hui la cum va decurge lupta....cu bestia , (de fapt cu frumoasa Iza)
  Sarutari timide si suspine care te incita, magaieri si pozitii care o pun in evidenta, in pat chiar daca este miniona, stie sa faca fata ""asalturilor"".Oral cu abnegatie, , te termina repede....dar azi nu afost timp decat de 1 finalizare , deci am vrut si sex normal, in timpul regulamentar. O vizita reusita, cu multe sanse ca urmatoarea(le) sa fie la cote si mai inalte. Apartament curat, baie cu tot ce trebuie, lumina led ""mauve"" sa fie in ton cu tinuta , asternut curat, prosop la fel, Timp alocat 30 minute n cap, pentru tot , cost 100 lei, oral protejat, normal protejat, COB pe sanii ei frumosi. Va fi printre ""favorite"", de saptamana viitoare in apartament, complet decomandat, va avea si o colega de nebunii.(asta pe langa pisica tunsa pe care o are acuma) Thumbs up!

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator dzomba
Reputație: 0

Pentru mine trece la de evitat, programare făcută la 14:30, fug de la job ca sa stau ca prostu in parcare la Kaufland și sa aud ca mi Răspunde colega sa mi spună ca titulara e ocupată pana la 6.

Nasolică!

Nu-i problemă că ne orientăm în altă parte.

auci... nasol.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...